Jump to content


SONY wydaje Xperia Transfer Mobile

sony android xperia

  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 18h 20m

Posted 01 February 2014 - 12:12

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

to nic innego jak

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

tylko w nowej, odświeżonej wersji, wraz z nowymi funkcjami. Obie aplikacje dostępne są w markecie za free. Dzięki nim możemy przenieść dane ze starego telefonu z systemem Android do nowego: kontakty, SMSy, zakładki, zdjęcia, filmy i więcej...
Co otrzymuje wraz z nową aplikacją? Jedną z większych zmian jest wsparcie dla iPhone. Wcześniej były potrzebne do tego dwa programy: Sony PC Companion oraz Sony Bridge for Mac.
Aby wykorzystać możliwości programu trzeba go zainstalować na obu urządzeniach. Jeżeli chodzi o Androida, to musi posiadać wersję 4.3 a iPhone iOS 4.0 lub nowszy. Łączność odbywa się poprzez wprowadzenie pinu lub NFC. Na filmie zaobserwować można połączenie telefonów za pomocą kabla. Po co jest on potrzebny? Do czego ma służyć? Sam nie wiem. Jedynie co nam pozostaje to czekać, aż firma wprowadzi go do sprzedaży.

Posted Image  Posted Image

Posted Image  Posted Image

Posted Image Posted Image

Posted Image







Źródło:XperiaBlog



#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 01 February 2014 - 13:03

Aplikacja identyczna jak wbudowana opcja w ustawieniach w HTC. Przydatna rzecz :)
Posted Image

#3 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 16m

Posted 02 February 2014 - 09:22

Właśnie zainstalowałem ją przedwczoraj, bo chciałem zobaczyć czy to będzie aplikacja typu SuberBeam czy Wi-fi shot. Jednak to nie to, ale zawsze może się przydać





0 user(s) are reading this topic