Jump to content


Tutorial

Flashtool - wgrywanie oprogramowania

flashtool firmware wgrywanie oprogramowania flash

  • Please log in to reply
89 replies to this topic

#81 OFFLINE   chucky_7

chucky_7
  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 15h 50m
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 16 August 2013 - 14:10

Witam! Mój problem polega na tym że posiadam sony xperia neo mt15 z aktualizacją do 4.0.4 i chciałbym wrócić do 2.3.4 najlepiej z końcówką 042 ale nigdzie nie moge znaleźć takiego roma.Czy może ktoś pomóc ? dziękuję

#82 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 11h 28m

Posted 17 August 2013 - 10:02

Cześć, wystarczy poszukać, jest u nas w downloadzie ;) http://www.sonyerics...402a042-global/
WALKMAN®

#83 OFFLINE   bergolio

bergolio
  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 2h 12m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 09 September 2013 - 12:44

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum leczy miałem już do czyniania pare razy z androidem i innymi telefonami marki sony. Powoli kończą mi sie pomysły co może być przyczyną że telefon tak mnie nie lubi i nie chce sie dać sflashować. posiadam Xperie U z brandem od play, android 4.0.4, robiąc wszystko po kolei wg poradnika z pierwszej strony flashtool ciągle krzyczy, ze nie ma sterowników. Instalowałem gordony oraz wszystkie (za którymś razem) z folderu flashtoola. Co ciekawe na innym komputerze sterowniki widzi lecz gdy dochodzi do "odczyt/zapis" zawiesza sie komputer a telefon wychodzi z trybu aktualizacji i poprostu ładuje sie przez kabelek. Czy ktoś ma jakieś pomysły co mogło sie stać? żadnych innych programów do telefonu ani sterowników nie mam prócz tego flashtoola i gordon gates'ów. Pozdrawiam!

#84 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 09 September 2013 - 16:24

Usuń te sterowniki co masz, zrestartuj komputer i zainstaluj sterowniki w wersji 3.0. Po instalacji dobrze jest zrestartować komputer. Potem upewnij się, czy programy Sony nie są uruchomione w trayu, one lubią blokować flashowanie innymi programami. Wyłącz je. Potem próbuj flashować flashtoolem. Sprawdź też czy w menadżerze urządzeń telefon jest wykrywany jako flash device.

#85 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 18h 20m

Posted 09 September 2013 - 16:45

Czasem rozwiązanie problemu bywa prozaiczne. ;)  Próbowałeś na innym kablu ?

#86 OFFLINE   bergolio

bergolio
  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 2h 12m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 13 September 2013 - 18:26

witam po długiej walce udało się w końcu! gdy zainstalowałem pc companion ruszyło bez oporu. nie wiem dlaczego nie chciał zaskoczyć z gordonów ale najważniejsze że pozbyłem się tego brandowanego playa ;) dzięki za podpowiedzi i powodzenia innym użytkownikom ;)

not found: Usunąłem zdublowany post.

Edited by not found, 14 September 2013 - 10:41.


#87 OFFLINE   marcin494

marcin494
  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 2h 22m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 01 March 2015 - 22:32

Attached File  BCOBCQUH.jpg   65.79K   1 downloads

Co teraz z tym zrobić, bo soft prawię sie wgrał po czym wyskoczył błąd :/ POMOCY :)



dante: Zmodyfikowałem twój post, gdyż fotki możesz ładować bezpośrednio do posta.

Edited by dante, 03 March 2015 - 10:44.


#88 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 18h 20m

Posted 03 March 2015 - 10:44

Skąd brałeś oprogramowanie do flashowania telefonu? Bo tu zapewne jest "pies pogrzebany" ;)

#89 OFFLINE   xperiuszpl

xperiuszpl
  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 8m
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 05 December 2016 - 16:50

nie wiem czy mi ktoś pomoże ale mam taki problem ze flashtool za nic nie widzi romów/kernelów poprostu nie widzi nic (najnowsza wersja)

#90 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 11h 28m

Posted 06 December 2016 - 20:01

Starsza wersja? Ja tak miałem i na starszej działało.
WALKMAN®





Also tagged with one or more of these keywords: Tutorial, flashtool, firmware, wgrywanie oprogramowania, flash

0 user(s) are reading this topic