Jump to content


Co można kupić za 50 mln złotych?


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 OFFLINE   Asia

Asia
  • User
  • 334 posts
    • Time Online: 22h 40m

Posted 27 September 2011 - 07:16

Dziś wtorek - dzień jak co dzień, a jednak... wieczorem odbędzie się kolejne losowanie lotto. Tym razem do wygrania jest ok 50 mln złotych. Nieważne czy grasz regularnie (tak jak kiedyś mój dziadek:) czy tylko okazjonalnie - z racji kumulacji - jeśli kupisz los na dzisiejsze losowanie to będziesz po cichu liczyć na to, że się uda i zostaniesz milionerem. A jeśli tak się stanie, to co chciałbyś z tymi pieniędzmi zrobić? Na co je wydać? Dziś przeczytałam, że za 50 mln złotych można kupić własną wyspę, średniowieczny zamek, bardzo długi jacht a dla amatorów niecodziennych wrażeń - kolejkę górską, skafander astronauty, lot w kosmos, F-16 a nawet odrobinkę antymaterii. A może ktoś chciałby kupić stronę internetową? Myślę jednak, że aby to zrobić nie potrzeba aż 50 mln,  wiemy coś o tym :bigyellowgrin:
Ja pewnie prędzej umarłabym na zawał z wrażenia niż wydała te pieniądze. :urwanie_glowy:
A Wy?

#2 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Zwycięzca konkursu foto "Pokaż z bliska atuty SE"

  • User
  • 682 posts
    • Time Online: 31d 4h 26m

Posted 27 September 2011 - 08:14

szczerze? pierwsze co bym zrobił po wygranej to przeprowadzka do meksyku i opłacenie jakiegoś bonzo narkotykowego. miał bym spokój do końca życia :P
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#3 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 7h 30m

Posted 27 September 2011 - 09:00

Całe szczęście nie gram i ten problem mnie nie dotyczy :) Kiedyś jeszcze sporadycznie odwiedzałem kolekturę, przeważnie w drodze na/z uczelni jednak podwyżki cen pojedynczego zakładu mnie skutecznie odstraszyły.

Na przekór powiem, że moje życie zakładam, iż specjalnie by się nie zmieniło (choć łatwo jest to mówić teraz). Pewnie zmiana lokum, środka lokomocji i spełnienie paru drobnych zachcianek... ;)

Swoją drogą bardzo dobry temat na dzisiejszy dzień :)

#4 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Super Moderator

  • Super Moderator
  • 1,574 posts
    • Time Online: 79d 1h 3m
  • GG:
  • Kraj::
  • Miasto:KMY
  • TelefonHuawei P8
  • Rom: Stock
  • Operator: PLAY

Posted 27 September 2011 - 09:20

Cóż, też podejrzewam, że moje życie wiele by się nie zmieniło. Część pieniędzy przeznaczyłbym na moją pasję czyli telefony. Na pewno kupiłbym sobie samochód (najlepiej Seat Ibiza Cupra rok 2005) na który może i tak za jakiś czas będzie mnie stać. Może rozwinięcie jakiegoś własnego interesu ? :)

#5 OFFLINE   piotr88010

piotr88010

    Banned

  • Banned
  • 353 posts

Posted 27 September 2011 - 10:25

ja to bym kupił część udziałów :mb: , może jakiś samochód jak np.mitsubishi eclipse i sony ericssona arc :) .

#6 OFFLINE   gregge

gregge
  • User
  • 19 posts
    • Time Online: 13h 36m

Posted 27 September 2011 - 20:18

ja rzuciłbym szkołę, nie pracowałbym i żył z odsetek :D

#7 OFFLINE   Zatek

Zatek
  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 23h 50m
  • Kraj::
  • Operator: 36i6

Posted 27 September 2011 - 21:15

a ja bym kurde,  odłożył do banku połowę a za drugą wykupił bym biedronkę :)

I kupił bym golfa 2 i włożył silnik R36 i bym jeździł na benzynie a co mi tam:) stać mnie będzie:)

Edited by Zatek, 27 September 2011 - 21:17.


#8 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 27 September 2011 - 21:27

Za taką kasę można kupić kilka kamienic w Europie i otworzyć sieć pensjonatów i pubów / klubów :) A z tego kasa będzie się sączyć do końca życia :) 5 milionów zapewne poszłoby na sprawy bieżące typu rezydencja, nowe Ferrari, wszystkie modele SE + sprawy rodzinne. No a za resztę można kupić mieszkanka w Tokio, Pekinie, Moskwie, Londynie, Havanie, Seszelach i Jamajce coby nudno nie było :)  No i pewnie jakaś dobra lokata i udziały w firmach. Grunt, żeby nie lokować kasy w jeden interes :)

#9 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Super Moderator

  • Super Moderator
  • 1,574 posts
    • Time Online: 79d 1h 3m
  • GG:
  • Kraj::
  • Miasto:KMY
  • TelefonHuawei P8
  • Rom: Stock
  • Operator: PLAY

Posted 27 September 2011 - 21:28

I jak Panie/Panowie milionerzy ? :D

U mnie trójka trafiona, wróci się za kupony i będzie na piwo - dobra inwestycja :)

#10 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 7h 30m

Posted 27 September 2011 - 22:37

14, 15, 25, 27, 37, 40 - ponoć trafiły dwie osoby i dostaną po 28 mln.

Tych liczb na 100% bym nie obstawiał zatem ewentualnie wydane pieniądze zostały w portfelu :)

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 27 September 2011 - 23:11

Na szczęście umoczyłem tylko dwa dolary :) Grunt, że podatek od głupoty opłacony :cool2:

#12 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Zwycięzca konkursu foto "Pokaż z bliska atuty SE"

  • User
  • 682 posts
    • Time Online: 31d 4h 26m

Posted 28 September 2011 - 08:03

posadziłem dwa kupony i nawet marnej trójki nie mam :/ lipa, ale nigdzie nie było napisane że wygram.
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?




1 user(s) are reading this topic