Jump to content


Sony Ericsson MW600 - Recenzja zestawu słuchawkowego bluetooth


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#21 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Autor tematu
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 26 April 2012 - 15:17

View PostGoomowiec, on 26 April 2012 - 15:00, said:

parę groszy ode mnie - w końcu i ja mam ten zestaw słuchawkowy. dołączone słuchawki to moje nieulubione dokanałówki. grają bardzo dobrze, ale po pewnym czasie rozsadzają ci uszy.

Nie rozumiem... jak rozsadzają? Używam ich od roku i uważam, że są bardzo wygodne, jeszcze niczego mi nie rozsadziło :D

View PostGoomowiec, on 26 April 2012 - 15:00, said:

denerwuje też fakt że gdy kable od słuchawek ocierają o coś to to słychać w słuchawkach. niezbyt fajne :/

Hm? Jakie kable Ci się o co ocierają :blink: Kabel od HPM-78 zakładasz na szyję, pilot wsadzasz do kieszonki albo wieszasz między guzikami od polo i zapominasz że masz słuchawki przy sobie =) Testowałem MW600 z HPM-66, HPM-70, HPM-85 i ani razu mi nic się nie ocierało i nie było przez to żadnych dziwnych dźwięków w słuchawkach :)

#22 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Super Moderator

  • Super Moderator
  • 1,574 posts
    • Time Online: 79d 1h 3m
  • GG:
  • Kraj::
  • Miasto:KMY
  • TelefonHuawei P8
  • Rom: Stock
  • Operator: PLAY

Posted 26 April 2012 - 17:20

Quote

Nie rozumiem... jak rozsadzają? Używam ich od roku i uważam, że są bardzo wygodne, jeszcze niczego mi nie rozsadziło :D

Rozumiem, miałem HPM-78 razem z MH100, właśnie też odczuwałem taki efekt... U mnie pomogło podłączenie końcówek od HPM-77 :)

#23 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Zwycięzca konkursu foto "Pokaż z bliska atuty SE"

  • User
  • 682 posts
    • Time Online: 31d 4h 26m

Posted 26 April 2012 - 19:25

Quote

Hm? Jakie kable Ci się o co ocierają :blink: Kabel od HPM-78 zakładasz na szyję, pilot wsadzasz do kieszonki albo wieszasz między guzikami od polo i zapominasz że masz słuchawki przy sobie =)

no raczej tego kabla który mam puszczony za szyją nie przypnę do kołnierzyka. no i kieszonkę trzeba mieć, dlatego właśnie czekam aż ciut cieplej będzie i będę śmigał w hawajce :D

Quote

Rozumiem, miałem HPM-78 razem z MH100, właśnie też odczuwałem taki efekt... U mnie pomogło podłączenie końcówek od HPM-77

jak znajdę jakieś stare hpm-70 (głowę bym dał ze jeszcze mam) to od tamtych przełożę i powiem jak efekty

Jurij: Post użytkownika ander został przeniesiony do nowego tematu.
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#24 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 6h 18m

Posted 17 September 2012 - 08:25

Zaktualizowano filmy z postu numer 18.

#25 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Zwycięzca konkursu foto "Pokaż z bliska atuty SE"

  • User
  • 682 posts
    • Time Online: 31d 4h 26m

Posted 03 January 2013 - 15:05

Małe info dla posiadaczy telefonów z androidem - w moim lww identyfikuja utwory na custom romie na bazie JB. chodzi tu o FXP w wersji 152 więc zapewne w innych wersjach tego romu też
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#26 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 18h 20m

Posted 03 January 2013 - 15:47

Ale mówisz o zestawie od SONY czy SE ?

#27 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Zwycięzca konkursu foto "Pokaż z bliska atuty SE"

  • User
  • 682 posts
    • Time Online: 31d 4h 26m

Posted 03 January 2013 - 18:38

mówię o tych które wygrałem czyli zestawie od SE
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#28 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Autor tematu
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 03 January 2013 - 19:45

Przeciez mowilem ze to nie wina sluchawek tylko Androida. A ze w wersji 4.1 JB dodali obsluge AVRCP 1.3 to i sluchawki zaczely wyswietlac te informacje :)

#29 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Zwycięzca konkursu foto "Pokaż z bliska atuty SE"

  • User
  • 682 posts
    • Time Online: 31d 4h 26m

Posted 03 January 2013 - 19:57

tja, z tym że w moim przypadku wiąże się to z utratą gwarancji, ale co tam :D poza tym nikt nie powiedział ze JB który szukuje userom Sony będzie miał AVRCP 1.3
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#30 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 149 posts
    • Time Online: 6d 47m

Posted 07 May 2013 - 22:41

Tak na szybko :)  
YT mnie ucieło ale myślę że to co miało być to jest. Pozdro
Od E przez SE do S

#31 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Autor tematu
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 08 May 2013 - 06:31

Dzięki wielkie za filmik i wizualny dowód na to co już dawno temu powiedziałem, że brak wyświetlania piosenek i wykonawców na MW600 to tylko i wyłącznie wina Androida, a konkretniej braku obsługi AVRCP 1.3. Rozumiem, że podczas np. przychodzącego lub wychodzącego połączenia nazwa rozmówcy z książki telefonicznej wyświetla się także prawidłowo?

A co do baterii to myślę, że za miesiąc odczujesz znaczącą różnicę w trzymaniu % :) No i gratuluję zakupu Z-ki :)

#32 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 149 posts
    • Time Online: 6d 47m

Posted 08 May 2013 - 08:16

:) Kurczę jeszcze nie dzwoniłem i nie odbierałem rozmów (na MW600). Dziś w pracy z kolegami wytestujemy :)
Co do akumulatora to na plus czy na minus poczuje różnice w procentach?
Od E przez SE do S

#33 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 16m

Posted 08 May 2013 - 12:09

A według mnie do współpracy z androidem MW1 i tak jest lepsze, bo przynajmniej nie trzeba się martwić że coś nie będzie działać, instaluje się tylko jedną aplikację+opcjonalnie dodatki według swoich potrzeb i już. Jedynie ze starszymi telefonami nie działa tak jak trzeba np. z C702, ale muzyki da się słuchać, tylko tye że nie działa przewijanie piosenek i parę innych rzeczy, ale to pewnie przez Bluetooth 2.0, bo u kolegi na low-endowej Noki z Bluetoothem 2.1 działało normalnie tylko wiadomo że nie ma dostępnych funkcji typowo dla androida itp. W sumie jedynym minusem jest cena, i przez to nie każdy może sobie pozwolić na takie urządzenie

PS: giantx Wydajność akumulatora odczujesz oczywiście na plus, bo ja miałem podobnie z MW1 gdzie na początku bateria trzymała 6-8 godz. przy średnim używaniu a teraz potrafi wytrzymać nawet do 2-3 dni

#34 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 149 posts
    • Time Online: 6d 47m

Posted 08 May 2013 - 14:36

Jack79 chodziło mi o aku sony Z bo chyba o tym Jurij pisał..
:-)

Jurij, mw600se wyświetla prawidłowo kontakt w czasie dzwonienia na Sony Z.

Edited by giantx, 08 May 2013 - 16:27.

Od E przez SE do S

#35 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Autor tematu
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 08 May 2013 - 16:00

View Postgiantx, on 08 May 2013 - 08:16, said:

Co do akumulatora to na plus czy na minus poczuje różnice w procentach?

Na plus :) Jak wyjąłem z pudełka Sex pro MK16i to bateria trzymała 6-7 godzin... dzięki czemu nieco spanikowałem. Na szczęście po miesiącu sex pro zaczęła osiągać wyniki 3 dni 12 godzin i wszystko się ustabilizowało. Teraz ze względu ciupania w GTA III i częstego oglądania filmów na YT na dobranoc ładuję ją co dzień - dwa :)

Quote

Jurij, mw600se wyświetla prawidłowo kontakt w czasie dzwonienia na Sony Z.

Tak jak myślałem, dzięki za potwierdzenie :)

Quote

Jedynie ze starszymi telefonami nie działa tak jak trzeba np. z C702, ale muzyki da się słuchać, tylko tye że nie działa przewijanie piosenek i parę innych rzeczy,

Bardzo Cię proszę, nie rozpowiadaj bzdur... Na DB2020 czy A2 działa przełączanie piosenek, odbieranie rozmów, wykonywanie rozmów, wyświetla się informacja o osobie dzwoniącej, artyście, nazwie utworu... Nie wiem po co Ci przewijanie piosenek, używam tych słuchawek już od dwóch lat i ani razu mi tej funkcji nie brakowało. Grunt że sterowanie działa jak należy Play/Pause, Next / Previous, Vol- / Vol+ :)


Quote

A według mnie do współpracy z androidem MW1 i tak jest lepsze

Tak, tak, i dodaj jeszcze że w ogóle najlepszy to jest iPhone :) Żartuję. Używam czasami MW600 z sex pro do oglądania filmów, słuchania radia internetowego czy grania w GTA III i spisują się znakomicie. No tylko że na Gingerbreadzie ani ICS nie ma obsługi AVRCP 1.3 - więc wyświetlacz milczy pokazując jedynie godzinę. Ale jak już udowodniliśmy - to nie wina MW600 tylko Androida ;)

#36 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 149 posts
    • Time Online: 6d 47m

Posted 08 May 2013 - 16:22

A może zrobić video jak działa z k800 i w995? :-)  Bo chyba ericsson r320 to nie da rady :-) żartuje
Mogę jeszcze dodać tablet samsung na ics ale tam faktycznie na systemowym niepokazuje nic.

Edited by giantx, 08 May 2013 - 16:33.

Od E przez SE do S

#37 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 16m

Posted 08 May 2013 - 17:02

View Postgiantx, on 08 May 2013 - 14:36, said:

Jack79 chodziło mi o aku sony Z bo chyba o tym Jurij pisał..
:-)

Jurij, mw600se wyświetla prawidłowo kontakt w czasie dzwonienia na Sony Z.

Aha, ale to i tak czy to w Xperi Z czy MW600 i tak czy tak odczujesz poprawę ;)

Quote


Bardzo Cię proszę, nie rozpowiadaj bzdur... Na DB2020 czy A2 działa przełączanie piosenek, odbieranie rozmów, wykonywanie rozmów, wyświetla się informacja o osobie dzwoniącej, artyście, nazwie utworu... Nie wiem po co Ci przewijanie piosenek, używam tych słuchawek już od dwóch lat i ani razu mi tej funkcji nie brakowało. Grunt że sterowanie działa jak należy Play/Pause, Next / Previous, Vol- / Vol+

No tak tyle że ja piszę o MW1 i sam to osobiście sprawdzałem więc wiem ale jak chcesz to mogę to sprawdzić jeszcze raz, a MW1 jest dostosowany typowo dla androida więc na starszych SE i innych nie koniecznie musi wszystko działać prawidłowo

#38 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Zwycięzca konkursu foto "Pokaż z bliska atuty SE"

  • User
  • 682 posts
    • Time Online: 31d 4h 26m

Posted 09 May 2013 - 10:05

po przesiadce na androida 4.2.2 (a dokładniej cyanogenmoda 10.1) słuchawki znów przestały wyświetlać nazwy utworów i rozmów przychodzących,ale jak już mówiłem - dla mnie to nie problem bo większość tego co mam na telefonie znam na pamięć :D
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#39 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 149 posts
    • Time Online: 6d 47m

Posted 10 May 2013 - 08:08

Dodam jeszcze jeden grosz na plus zestawu mw600,jest to ładowarka a dokładnie jej kabelek długi. Idealnie pasuje do podpięcia stacji DK26. Telefon mimo że jest niższy amperarz (mw600)widzi poprawnie doc.
Od E przez SE do S

#40 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 10 May 2013 - 13:53

Ładowarka mw600 naładuje raczej wszystko z micro usb :-)
Posted Image




0 user(s) are reading this topic