Jump to content


Problem z podświetleniem

Cedar J108 Podświetlenie

  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   ManiekZ1

ManiekZ1
  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 2d 5h 52m

Posted 06 February 2024 - 16:42

Cześć!

Kupiłem niedawno Sony Ericssona Cedar. Wszystko działa poza podświetleniem - ekran nie ściemnia się mimo obniżania wartości podświetlenia w ustawieniach, cały czas jest 100% Czy to jest usterka sprzętowa telefonu, czy może poprzednia osoba bawiąca się tym telefonem coś powgrywała (patche albo coś)? Nie chcę go flashować, bo jest wgrany soft Central_Europe, a w formacie fbn dostępny jest tylko Russia, ale może FARem da się jakoś przywrócić te ustawienia.

Pozdrawiam

#2 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 11h 28m

Posted 08 February 2024 - 12:52

Witamy na forum, moze i to byc wgrany patch (nie pamietam czy taki byl dla cedara akurat, zobacz czy jest aplikacja jjpatcher w telefonie, wtedy prawdopodobnie to jest patch i wystarczy go usunac) albo usterka hw (mozliwe, ze ktos zmienial czesci tez na nieoryginalne), pozdrawiam not found
WALKMAN®

#3 OFFLINE   ManiekZ1

ManiekZ1
  • Autor tematu
  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 2d 5h 52m

Posted 10 February 2024 - 22:47

Dzięki za odpowiedź i sugestie. Niestety w telefonie nie było aplikacji JJPatcher, przynajmniej nie kiedy ja go dostałem. Czy da się i jak rozpoznać wgrany patch, jeśli tej aplikacji nie było? Czy podmiana plików z rozpakowanego, niemodyfikowanego obrazu systemu telefonu coś da?

#4 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 11h 28m

Posted 19 February 2024 - 21:31

bez jjpatchera nie dzialaja po prostu patche na CID80/CID81, obstawiam wiec usterke hardware...
WALKMAN®





Also tagged with one or more of these keywords: Cedar, J108, Podświetlenie

0 user(s) are reading this topic