Jump to content


Przeprosiny dla użytkownika Dale


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   osa355

Posted 10 November 2017 - 23:38

Przepraszam cię Dale za to że tak mocno cię obraziłem, zagroziłem ci i dałem ci powody do nerwów. Rozumiem że jesteś urażony. Nie potrzebie dałem się ponieść nerwom w którym XS++ uwalił mi Sony Ericssona w960i wylewając na ciebie bardzo mocną złość. Przepraszam cię szczerze i naprawdę rozumiem co zrobiłem złego tobie i innym na forum. Chcę też przeprosić wszystkich użytkowników tego forum za tą sytuację moją i postaram się następnym razem nie wchodzić na forum kiedy jestem naprawdę mocno zdenerwowany. Biorę całą winę na siebie bo to ja zacząłem. Jest mi naprawdę głupio przez moje zachowanie. Naprawdę przepraszam jeszcze raz wszystkich z forum, a w szczególności użytkownika Dale. Co ja tu jeszcze mogę tu dodać?? Chyba nic.... Ech.... Naprawdę przesadziłem. A i chciałbym przeprosić Not Found i Dante za wiadomości na PW w sprawie Shoutboxa. Dla Dale zdejmijcie mute, dla mnie nie musicie, jak mam karę to ją w pełni odpracuję. Przepraszam że w koło edytuję posta ale jest jeszcze jedna sprawa do Dale. Przepraszam cię że pisałem ci ze masz mniejsze prawa na forum niż ja. Masz takie same prawo na forum jak ja.  Przepraszam jeszcze raz.

Edited by osa355, 10 November 2017 - 23:51.


#2 OFFLINE   Dale

Dale
  • User
  • 37 posts
    • Time Online: 1d 19h 23m

Posted 11 November 2017 - 00:08

Przyjęte ;) Dla mnie nic się tam takiego nie stało, taki rzeczy niezbyt mnie ruszają. Ale chodzi o pewne zasady. Gdybym lubił taplanie się w pomyjach zaglądałbym częściej na popularne portale publicystyczne. Tam pod każdym artykułem traktującym o polityce, zwolennicy tej czy innej "zmiany" mogą niemal bezkarnie skakać sobie do gardeł. Cieszy mnie że to forum posiada jasny i przejrzysty regulamin, którego przestrzeganie jest pilnowane. A do tej sprawy chciałbym już nie wracać, szkoda publicznie robić niepotrzebny smród, marnować czas i miejsce na serwerze. Peace! :)
Smartfony: Xperia XA (główny), LG G2 mini
Kolekcja SE: W200i (3 sztuki), K320i, K510i, K530i (2 sztuki), K800i, K750i, W810i, K770i (2 sztuki), W580i, W300i, K550i, C702

#3 OFFLINE   osa355

Posted 11 November 2017 - 00:16

Ja zasady te złamałem i rozumiem skąd mam karę. I chcę ją odpracować. Ale Dante zdejmij mute dla Dale. Ja zawiniłem, nie Dale. Jak na razie to nie jest mi z tym za dobrze. Bo jednak ostro przegiąłem i dziwie się że nie dostałem BANA. Poproszę jeszcze raz cię Dante o zdjęcie mute na shoutbox dla Dale. Ja odpracuję swoją karę na jaką admin uważa w czasie jej trwania. Jeszcze raz przepraszam Dale.

Edited by osa355, 11 November 2017 - 00:31.





0 user(s) are reading this topic