Jump to content


usterki software ale zmiana softu nie pomaga


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   bdn91

bdn91
  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 1d 20h 14m

Posted 14 November 2014 - 21:38

mam w595s w dość dobrym stanie i w dodatku produkcja 10w12 i chcialbym go poużywać zamiast xperii ale ma takie objawy:
resetuje sie np po przełączeniu z radia na walkman, w czasie uruchamiania itp. co skutkuje np tym: usuniecie kontaktów, usuniecie listy połączeń, usuniecie standardowych filmów o obrazów, zmiana języka. Nie rozumiem tych objawów, było tak na sofcie z orange, czystym r3eg004 i teraz na r3ef001. do tego sam plik customize central europe. Wymieniana była tylko taśma przez poprzedniego wlasciciela (tescia) Ma ktoś jakiś pomysł co to za usterka?

#2 OFFLINE   Piotr1234

Piotr1234
  • User
  • 142 posts
    • Time Online: 9d 6h 38m
  • Kraj::
  • Operator: Heyah

Posted 06 December 2014 - 19:18

Z początku pomyślałem ze to wina taśmy ale piszesz ze była wymieniona. Okej ale czy aby na pewno jest dobra? to ze taśma jest nowa nie znaczy ze jest dobra sam miałem taki przypadek potem musiałem odesłac i czekać kolejny tydzień aż przyszła rzeczywiście sprawna ale jeśli jesteś pewny ze jest sprawna to ok. Jak nie oprogramowanie to płyta albo taśma spróbuj wgrać sowtware jeszcze raz. A jak to się stało ze się resetuje? Był zalany?

#3 OFFLINE   bdn91

bdn91
  • Autor tematu
  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 1d 20h 14m

Posted 07 December 2014 - 15:31

Raczej nie był zalany, taśma była zmieniona zanim go dostałem ale być może to dobry trop. Co do softu to wgrałem nawet najstarszą możliwa wersję jaka była na iprotebe.cz i dalej to samo - jednak przy każdym sofcie są nieco inne objawy np r3eg004 pierwsze usuwają się kontakty a na r3ef001 nie zapisują się wykonane/(nie)odebrane połączenia. Usterki typowo software'owe a zmiana oprogramowania nic nie wnosi - to jest szczególnie dziwne. dobrze jakby działał bo mam mnóstwo akcesoriów transmiter, cp-100, głośnik przenośny, podstawkę mds-65

#4 OFFLINE   Piotr1234

Piotr1234
  • User
  • 142 posts
    • Time Online: 9d 6h 38m
  • Kraj::
  • Operator: Heyah

Posted 07 December 2014 - 17:53

Albo płyta albo taśma popatrz na allegro moze znajdziesz jakiegos z rozbitym wyświetlaczem a płyta z taśma dobra bedzie, cięzko stwierdzić ale jesli nie był zalany to pewnie taśma :mellow: a moze Ci upadł ile ta taśma juz pracuje w tym telefonie ile razy była wymieniana?




0 user(s) are reading this topic