Jump to content


Problem z youtube


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   czorcia7

czorcia7
  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 1d 2h 53m
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 10 August 2014 - 11:26

Witam,

Podpowiedzcie co mogę zrobić (lub co robię źle) aby działała mi aplikacja youtube?
Po odpaleniu pojawia się komunikat 'Getting terms of use' no i tutaj się kończy korzystanie z aplikacji youtube
:(

#2 OFFLINE   baku

baku
  • User
  • 8 posts
    • Time Online: 4h 16m
  • Kraj::
  • Operator: PLAY

Posted 31 August 2014 - 17:51

Youtube osikało nas ciepłym moczem niestety bo ta aplikacja nie jest wspierana i nie działa. Zawsze możesz zrobić tak, że usuwasz aplikacje youtube.jar z systemu poprzez fara a youtube przeglądasz przez wbudowaną przeglądarkę a filmy zamiast uruchamiać się w aplikacji odpalą się w domyślnym odtwarzaczu wideo hazela jako film strumieniowy i to w doskonałej jakości bo to co reprezentuje jakość poprzez aplikacje wbudowaną to ogórek lepiej wyświetlał by filmiki. Dzwięk ma chyba ze 10kb/s a wideo 60x60 wiem bo dawno to wszystko działało i jakiś czas temu nawet w HQ. Bo dawno w operze mini YT nie blokowało zmiany jakości i śmigało idealnie wszystko a potem zmienili coś i nagle opera ma tylko dostęp do LQ.

#3 OFFLINE   czorcia7

czorcia7
  • Autor tematu
  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 1d 2h 53m
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 31 August 2014 - 21:18

View Postbaku, on 31 August 2014 - 17:51, said:

usuwasz aplikacje youtube.jar z systemu poprzez fara
Bardzo chętnie by to zrobił ale niestety nie mogą farem nic usunąć z telefonu (mam jakiś tam certyfikat red)
:(

#4 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 11h 33m

Posted 03 September 2014 - 21:33

Usuwać możesz, nie może wgrywać do telefonu/kopiować.
WALKMAN®

#5 OFFLINE   czorcia7

czorcia7
  • Autor tematu
  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 1d 2h 53m
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 05 September 2014 - 20:06

No to w takim razie pewnie robię cos niepoprawnie bo za każdym razem przy próbie usunięcia czegokolwiek pojawia mi sie komunikat o błędzie
:(




1 user(s) are reading this topic