Jump to content


C702 - nie włącza się, tylko wibruje i świecą się niebieskie klawisze przez chwilę.


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   acer221

acer221
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 30m
  • Kraj::
  • Operator: PLAY

Posted 10 July 2014 - 12:04

Witam. Wczoraj trafił się 'żyd' na mojego SE C702, nie chciało mi się usuwać pojedynczo wszystkiego, od skrzynki odbiorczej do zdjęć i prywatnych rzeczy, tak więc postanowiłem przywrócić ustawienia fabryczne. Kliknąłem w tej zakładce drugą pozycję, miała usunąć wszystko, czy jakoś tak. Telefon po zatwierdzeniu się wyłączył i zaświeciły tylko klawisze funkcyjne na niebiesko (3,6,9,#), już się nie włączył. Co mam robić? Na forach piszą, że jakaś płyta główna padła, ale telefon nie upadł, nie został zalany, nic po prostu. A jak telefon nie reaguje na podpięcie do komputera to raczej nowego softu nie wrzucę. (myślałem, że się usunęło doszczętnie wszystko)

Telefonik posiadał flash menu, akustykę i kilka innych modyfikacji. ;)\
Proszę o szybką pomoc.

#2 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 11h 28m

Posted 11 July 2014 - 08:49

Cześć. Jak bateria naładowana spróbuj podpiąć telefon do kompa nie z "c" a z "2 i 5", może się uda.
WALKMAN®

#3 OFFLINE   acer221

acer221
  • Autor tematu
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 30m
  • Kraj::
  • Operator: PLAY

Posted 11 July 2014 - 18:16

Tylko właśnie w tym problem, że nie wiem czy telefon jest naładowany- włącza się do połowy (logo Sony Ericsson) i wyłącza, tak w kółko. Czyli chyba usunąłem calutki soft, ale jak go wrzucić od nowa, bez baterii?

#4 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 11h 28m

Posted 11 July 2014 - 22:22

A z "2 i 5" też nie wykrywa? Jak możesz to podładuj baterię w innym telefonie, komisie.
WALKMAN®

#5 OFFLINE   acer221

acer221
  • Autor tematu
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 30m
  • Kraj::
  • Operator: PLAY

Posted 12 July 2014 - 13:59

2,5 też nie, chyba, że trzeba dłużej czekać. Ja zwykle po 10-20 sekundach odpuszczam, a baterii nie mam w czym załadować niestety. :/




0 user(s) are reading this topic