Jump to content


[Solved] Sony Ericsson Xperia Arc s (Orange ,Simlok) powraca

Xperaia arc s

  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   maxiixi

maxiixi
  • User
  • 11 posts
    • Time Online: 16h 34m
  • Kraj::
  • Operator: PLAY

Posted 10 March 2014 - 20:54

Man xperia arc s (LT18i z androidem 4.0.4) Orange  i chciałbym ściągnąć sim locka z niego ale nie wiem jak a płacić  Orange nie mam zamiaru  prędzej w serwisie dam zarobić .


Więc sprawdziłem datę pod baterią i mam 12W07 czy da tu rade jeszcze coś zrobić bootloderem ?

W Service info--->>SIM lock :
To wszystko z kartą Orange       Bez karty sim w telefonie:  
x  Network 5    x Network 5
network sub set 0   Network sub set  0
Service provider 0   Service provider 0
corporate 0     corporate  0
sim 0   sim  0

Z  Kartą sim od Orange  jak bez tak samo .

W configuration mam : rooting status - bootLoader unlock allwed:no.

Czy jest jakiś sposób czy muszę iść do serwisu po to aby wpisali kod zdejmujący sim locka ?


Mam ten smartfonik już 7dni  i 3 dni spróbowałem  zaktualizować przy pomocy  programu od sony do aktualizacji  odziwo jakoś zaskoczył i mogłem wgrać andka 4.0.4 ,który działa poprawnie bez problemu.
Telefon dostałem od znajomego ,który zmieniał telefon na nowszy a ten mu już był nie potrzebny więc mi go dał w wcześniej miałem xperie neo v także z andkiem 4.0.4 .

#2 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 17h 37m

Posted 11 March 2014 - 07:52

Co za roznica zaplacic orange za kod? Co do bootloadera, ciezko z tym bedzie, ajak tak bardzo ci na nim zalezy, to sa platne metody - Testpoint, gdzie wraz z odblokowaniem bl, uwalnia sie telefon od simlocka.

#3 OFFLINE   maxiixi

maxiixi
  • Autor tematu
  • User
  • 11 posts
    • Time Online: 16h 34m
  • Kraj::
  • Operator: PLAY

Posted 11 March 2014 - 20:18

Posted Image


Please Login HERE or Register HERE to see this link!





Ok ale osoba ,która zajmowała się sprzedażą w/w (ZERKNIJ) nic nie sprzedaje ale mam pytanie :


Jest na

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

(Przepraszam z góry . Wiem że nie można podawać linków innych stron) taka karta sim (Dla mnie to podkładka pod kartę sim ), która może jakoś wykiwać simloka tak by było można skorzystać z innego operatora a jeszcze jedno czy nie jest szpiegulec mam tu na myśli czy przez to nikt nie będzie mógł sterować smartfonem, dzwonić na koszt właściciela i nagrywać rozmowy, sprawdzać, wysyłać SMS i czytać, robić zdjęcia, nagrywać filmiki itd. Na youtube widziałem że istnieje możliwość taka

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

tu jest tylko przykład jak się zainstaluje apke z jakieś innej strony.

Więc czy opłaca się kupić tą podkładkę pod kartę sim, która kosztuje mniej niż 10 zł czy wydać 77zł w Orange lub w innych serwisach 100-160zł?

not found: Poprawiłem wygląd posta ;)

Edited by not found, 12 March 2014 - 10:46.


#4 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 17h 37m

Posted 11 March 2014 - 21:39

View Postmaxiixi, on 11 March 2014 - 20:18, said:

Posted Image


Please Login HERE or Register HERE to see this link!



To co zacytowałeś to moja sygnatura ;)

Co do podkładek swego czasu testowałem kilka "renomowanych" i jednym słowem kaszana. Nie lepiej znaleźć ci kogoś na allegro kto testpointem odblokowuje telefon i przy okazji simlocka masz zdjętego ?

#5 OFFLINE   maxiixi

maxiixi
  • Autor tematu
  • User
  • 11 posts
    • Time Online: 16h 34m
  • Kraj::
  • Operator: PLAY

Posted 19 March 2014 - 21:14

Z czystej ciekawości kupiłem tą podkładkę i mogę stwierdzić że przez chwilę mogłem korzystać z Play ale po kilku minutach znów musiałem zmienić na orange bo już pierwszej nie widział a nawet jak chciałem wybrać operatora sieci już nie mogłem wybrać żadnej tak jakby miał już na wszystkie blokade  .

Dziś byłem w serwisie i zdjeli mi za 100 zł .


Dziękuje za poprawienie mojego posta :) : not found

not found: Luzik, tylko nie używaj czerwonego koloru bo jest zarezerwowany dla Redakcji :) Zmieniłem na czarny i poprawiłem ortografię ;)

Edited by not found, 19 March 2014 - 22:24.


#6 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 17h 37m

Posted 20 March 2014 - 02:02

That problem has been solved and thread is closed. If you have any other questions, please start a new thread. If you have any complains / opinions / suggestions, you are welcome to send them to Sony Ericsson World Team using Private Message.




0 user(s) are reading this topic