Jump to content


Jaka oferta dla mnie?


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 21 January 2014 - 14:57

Aktualnie jestem w plusie na kartę. Zainteresowałem się ostatnio Nju Mobile i Virgin Mobile. Nju nie kusi aż tak bardzo, a Virgin kusi.
Smsuje głównie z numerami plusa i puszczam sygnały do tmobile i orange.
Szukam oferty z darmowymi smsami, długą ważnością konta (30zl na miesiąc to kpina) i do tego internet przynajmniej 150mb/miesiąc. Oczywiście nie chcę przepłacać i najlepiej, żeby nie bawić się we włączanie kilku usług jednocześnie. Jaką ofertę na kartę polecacie?
Pozdrawiam :)
Posted Image

#2 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 11h 29m

Posted 21 January 2014 - 15:39

Virgin Mobile używam i polecam, szczególnie jak chcesz zapomnieć o doładowywaniu konta :D Załadowałem w wakacje za 5 dyszek, na konto dostałem 75 zeta (do każdego doładowania dają dodatkowo 50%), roczną ważność (zawsze po każdym doładowaniu) i pakiet 100 mega neta (do każdego doładowania od 10 zeta) i do tej pory mam jeszcze sporo kaski :P Ale to też pewnie dlatego, że do końca tamtego roku korzystałem z promocji darmowych esów do wszystkich sieci, teraz już się skończyła :P

Raczej sporo piszę (choć ostatnio znalazłem simkę Orange z 5 zeta na koncie, aktywowałem, załączyłem Orange Yes i piszę za darmo do Orange xD), mało dzwonię, dużo używam internetu. Połączenia w Virgin 19gr/min, smsy 6gr/min, do wszystkich sieci, internet darmowy, teoretycznie max prędkość 32Kb/s choć w praktyce działa szybciej, spokojnie można wczytywać stronki, zdjęcia, oczywko bez płynnego oglądania filmików ;)  Jak chcesz szybszy net to możesz dokupić pakiet. Ale to pewnie sprawdziłeś na stronce.

Ogólnie bardzo tanio, choć jeśli chcesz bardzo dużo pisać do konkretnej sieci np. do Orange to taniej wychodzi kupić simkę Orange na miesiąc, aktywować Orange Yes i po miesiącu wyrzucić XD. T-mobile też ostatnio wprowadził podobną ofertę, powiem, że nawet bardziej korzystną, bo oprócz możliwości wyboru darmowych połączeń/esów tak jak w Orange jest także do wyboru internet. Mówię tak dlatego, że na razie nie ma jeszcze w Virgin stałych pakietów sms, ale niedługo je wprowadzą a wtedy to będzie już sieć praktycznie idealna XD

Właśnie w Virgin to jest dobre, że jest jedna, prosta, tania oferta i nie trzeba kombinować.

Co do nju mobile to jest dobre jeśli strasznie dużo dzwonisz/piszesz, bo wtedy to wychodzi pół darmo, ogólnie to jest taka znacznie ulepszona wersja abonamentu. Ludzie, którzy w dzisiejszych czasach biorą abo to po prostu albo nie wiedzą co się dzieje w świecie w telekomunikacji i myślą, że ich oferta, której używają jest super bo operator da im trochę minut co miesiąc i tandetny telefon co dwa lata, albo po prostu nie chce im się zmieniać i niestety nie wiedzą co tracą :P

Ale się rozpisałem XD
WALKMAN®

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • Autor tematu
  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 21 January 2014 - 15:50

Oo, dobrze, że tyle napisAłeś. Przynajmniej rozumiem o co chodzi, bo np gubie się na tej stronie Nju.
Głównie będę pisał do plusa. Tylko teraz nie wiem czy warto przenosić numer czy zamówić starter. Dużo roboty z tym przenoszeniem numeru niestety :(
Posted Image

#4 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 11h 29m

Posted 21 January 2014 - 16:01

No bo nju jest w Orange, więc musi być kombinowanie XD Ale to napisz ile mniej więcej piszesz, bo jak piszesz z tysiąc esów miesięcznie to wtedy taniej wyjdzie Ci w nju lub podobnych ofertach, przynajmniej na razie, dopóki w Virgin nie wprowadzą tych pakietów sms :) Jeśli chodzi o mnie to przenosiłem numer z T-mobile i poszło prawie sprawnie, prawie bo zatrzymało się na tym, że w Virgin podałem moje dane a okazało się, że numer był zarejestrowany na mamę :D Gdyby nie to, przenoszenie numeru to kwestia kilku dni :) Robisz skan dowodu, podpisujesz zgodę na przeniesienie, wysyłasz im to i oni robią resztę za Ciebie.

Edited by not found, 21 January 2014 - 16:03.

WALKMAN®

#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • Autor tematu
  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 21 January 2014 - 16:10

Nie mam czasu na kobietę, bo oddałem się treningom, więc już dziennie nie pisze 200-300 smsów :D
czasami/codziennie wpadnie jednostka sms (1-9 sms) albo z 50 w jednym dniu, ale rzadko. I nie chcę, żeby było tak, że w miesiąc zje mi np 30zl. Z dzwonieniem to puszczam tylko sygnały do mamy do tmobile, a jak ktoś chce to niech dzwoni do mnie na swój koszt :)
Czyli ten niski transfer (100mb gratis przy doladowaniu) wystarczy do tapatalka i google? W dodatku ładne minuty i smsy dają gratis do doładowania 30zl w Virgin :)
Posted Image

#6 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 11h 29m

Posted 21 January 2014 - 16:24

He he no właśnie ja teraz z dziewczyną w Orange piszę. Eee no to słuchaj, Virgin będzie idealny dla Ciebie :D Internet jak napisałem bez problemu wystarcza do wczytywania stron i fotek, sam cały czas korzystam :) Noo i jak sam widzisz, przykładowo jak załadujesz za te 30 zł (dostaniesz na konto 45 zł ) to Ci starczy na dłuugo (skoro tak mało esemesujesz i dzwonisz). A o pojęciu ważność konta, czy doładowywaniu to się w tej sieci zapomina, no bo co, skoro po każdym doładowaniu masz aż rok :D
WALKMAN®

#7 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • Autor tematu
  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 21 January 2014 - 16:35

A jakie są startery do wyboru i czy są np w Żabce? Nie znalazłem informacji na stronie.
Te 50% dostaję jak dołączę do klubu. Wystarczy, że tylko się zarejestruję ( z podaniem numeru ) i przy pierwszym doładowaniu dostanę już te 50%?
Posted Image

#8 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 11h 29m

Posted 21 January 2014 - 17:14

Tutaj masz napisane gdzie można kupić:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

No i wystarczy, że dołączysz do klubu i masz 50% bonus aktywny :)
WALKMAN®

#9 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • Autor tematu
  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 21 January 2014 - 17:15

Super. Jeszcze jedno - do doładowania dostaję minuty lub smsy i 100 MB. W jaki sposób wybieram sobie czy chcę do doładowania dostać minuty czy smsy?
Posted Image

#10 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 11h 29m

Posted 21 January 2014 - 17:28

No wydajesz kasę na co chcesz po prostu xD Czekaj, bo Ty chyba nie ogarnąłeś tego co na stronce piszą :D To chodzi o to, że jak doładujesz np. za 30 zeta to Ci to starczy na np. 157 min :) W praktyce na 236 bo dostaniesz 45 zeta.
WALKMAN®




0 user(s) are reading this topic