Jump to content


Tymczasowa awaria Forum - wyjaśnienie


  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

#21 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 16m

Posted 22 January 2014 - 08:27

Tak, tak zauważyłem, może podczas tego ataku skopiował  cała bazę danych i tyle

#22 OFFLINE   Erin

Erin

    Autor najlepszego postu 2012 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 393 posts
    • Time Online: 79d 4h 15m

Posted 22 January 2014 - 21:59

O jakim ataku Wy mówicie? toć to jeden z założycieli SEW któy miał dostęp do całej bazy, i był / jest jej współwłaścicielem (według tutejszego regulaminu) nie rozumiem Waszych bulwersów, akceptując regulamin wszystko co napiszecie / napiszemy należy do Mikołaja i Dantego, a ówcześnie i do Jurija...

proste, czytaj co akceptujesz jeden i drugi - i miejscie żale tylko do siebie!


edit//: literówka

Edited by Erin, 23 January 2014 - 08:32.


#23 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 22 January 2014 - 22:17

Ale to trochę dziwne, że moje dane "chodzą" sobie po internecie. Mam konto na stronie, na której nawet się nie rejestrowałem.

Nikt się nie bulwersuje, wszystko pod kontrolą :)
Posted Image

#24 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 16m

Posted 23 January 2014 - 07:57

View PostErin, on 22 January 2014 - 21:59, said:

O jakim ataku Wy mówicie? toć to jeden z założycieli SEW któy miał dostęp do całej bazy, i był / jest jej współwłaścicielem (wegłód tutejszego regulaminu) nie rozumiem Waszych bulwersów, akceptując regulamin wszystko co napiszecie / napiszemy należy do Mikołaja i Dantego, a uwcześnie i do Jurija...

proste, czytaj co akceptujesz jeden i drugi - i miejscie żale tylko do siebie!

Ale nikt tutaj się nie wyżala więc nie wiem o co ci chodzi... Ja napisałem tylko tyle że były administrator tego forum stworzył własne forum z podobną kolorystką i układem, natomiast phillix dodał że wszyscy tam jesteśmy tak jakby zarejestrowani i tyle

#25 OFFLINE   mikey

mikey

    Zdobywca w 3 miejsca w konkursie „Pokaż z bliska atuty SE”

  • User
  • 131 posts
    • Time Online: 4d 1h 1m

Posted 23 January 2014 - 08:54

Quote

wszyscy tam jesteśmy tak jakby zarejestrowani i tyle

Dlatego ja grzecznie napisałem o usunięcie konta z tamtego serwisu i zostało to uczynione :)
Posted Image

#26 OFFLINE   Charlie

Charlie

    Autor najlepszego postu lutego 2013

  • User
  • 270 posts
    • Time Online: 17d 6h 6m

Posted 25 January 2014 - 19:27

View Postmikey, on 23 January 2014 - 08:54, said:

Dlatego ja grzecznie napisałem o usunięcie konta z tamtego serwisu i zostało to uczynione :)
Fakt, konto usunął, ale Twoich postów nie tknął. Przecież to bezcenna baza wiedzy, której on nawet nie umie zrobić.

#27 OFFLINE   mikey

mikey

    Zdobywca w 3 miejsca w konkursie „Pokaż z bliska atuty SE”

  • User
  • 131 posts
    • Time Online: 4d 1h 1m

Posted 25 January 2014 - 22:17

Quote

Fakt, konto usunął, ale Twoich postów nie tknął. Przecież to bezcenna baza wiedzy, której on nawet nie umie zrobić.

Ja tam akurat nic takiego nie wniosłem swoimi postami, tak więc dla mnie ważne jest same konto, ale fakt jest taki, że tu wiele osób jest taki których posty to wyniki często włożonej pracy i takie osoby mogą czuć się poszkodowane.
Posted Image

#28 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Autor najlepszego postu 2013 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 719 posts
    • Time Online: 28d 19h 19m

Posted 26 January 2014 - 02:20

nawet usunięcie takich postów edytując je same na "puste" nic nie da bo może sobie przywrócić :facepalm:
Pomogłem? Daj plusika

Moja obecna lista telefonów:


K320 | W550 | W660 | W950 | W20 (Zylo)

Xperia XZ2 Premium | M4 Aqua


#29 OFFLINE   Charlie

Charlie

    Autor najlepszego postu lutego 2013

  • User
  • 270 posts
    • Time Online: 17d 6h 6m

Posted 26 January 2014 - 18:06

Tam by musiała prokuratura wpaść i sąd. Wtedy by się wystraszył.

#30 OFFLINE   faflak

faflak

    Zwycięzca Drugiego Quizu Forum Sony Ericsson World

  • User
  • 707 posts
    • Time Online: 36d 13h 18m

Posted 26 January 2014 - 19:35

View PostCharlie, on 26 January 2014 - 18:06, said:

Tam by musiała prokuratura wpaść i sąd. Wtedy by się wystraszył.
:facepalm:
Tak w ogóle to dziwi mnie to ze tego tematu jeszcze nikt nie zamknał...

Edited by Mikołaj, 28 January 2014 - 09:30.

_________________________________________________________________________________________________pomogłem kliknij ^

#31 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 6h 18m

Posted 28 January 2014 - 09:30

Jako, że dostaliśmy zgłoszenie ws. zabrania głosu w tym temacie, to go otwieram. Inna sprawa, że nie do końca widzę powody jego zamykania. Dyskusja toczy się w kulturalny sposób i każdy ma możliwość zabrania w niej głosu. Jak widać zdania są różne... co osobiście mnie dziwi, ale akceptuje opinie innych.

#32 OFFLINE   faflak

faflak

    Zwycięzca Drugiego Quizu Forum Sony Ericsson World

  • User
  • 707 posts
    • Time Online: 36d 13h 18m

Posted 28 January 2014 - 11:32

Zgodze sie z Toba Mikołaju, że póki co jest kulturalnie akurat w tym temacie... ale np. aluzje  na SB już mogą byc odbierane innaczej. Musisz pamiętac, że wiekszosc userów nie ma pojecia o "konflikcie" , "ataku". "awarii"  itp..., a inni posiadaja strzępy informacji i tak powinno zostac bo sa to Wasze wewnetrzne redakcyjne sprawy i nie ma co tego ciągnac. Co najmniej nie na miejscu jest  "jeżdżenie" po osobie nieobecnej i to, że jeden forumowicz poczuł sie urażony i teraz wylewa swoje żale publicznie tez jest nie tegess... jest mail, gg i inne sposoby
To jest tylko moje zdanie i nikt poza mna nie musi go podzielac ;)

not found: Ort.

Edited by not found, 28 January 2014 - 13:12.

_________________________________________________________________________________________________pomogłem kliknij ^

#33 OFFLINE   Erin

Erin

    Autor najlepszego postu 2012 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 393 posts
    • Time Online: 79d 4h 15m

Posted 28 January 2014 - 17:54

View PostCharlie, on 26 January 2014 - 18:06, said:

Tam by musiała prokuratura wpaść i sąd. Wtedy by się wystraszył.

Wczoraj na SB napisałem żebyś udał się na odpoczynek kilkudniowy od forum, porozmawiaj z pedagogiem szkolnym, może załatwi ci wizytę u specjalisty, skoro tak cie to wszystko boli.

Jedno mnie martwi, że nie czytasz tego, co akceptujesz, o ile regulamin się nie zmienił, to każdy z obecnych adminów jest właścicielem postów które tu piszemy i może zrobić z nimi co chce, więc nie psiocz już i nie strasz / nie sugeruj prokuratury bo się tylko ośmieszasz, tym bardziej że zapewne wiesz tyle co ja (więc nie wiele) na temat tego co tu zaszło,

Jestem jednym z pierwszej 50tki userów na tym forum, czytam niemal każdy temat, i jeszcze nikt mnie tak nie zniechęcił do tego forum jak twoje gderanie. :zmeczony:  Przez co potrafię tu tygodniami nie zaglądać... (wątpie bym był jedyny)

View Postmikey, on 23 January 2014 - 08:54, said:

Dlatego ja grzecznie napisałem o usunięcie konta z tamtego serwisu i zostało to uczynione :)

Popieram kulturalne załatwianie spraw :)

#34 OFFLINE   Charlie

Charlie

    Autor najlepszego postu lutego 2013

  • User
  • 270 posts
    • Time Online: 17d 6h 6m

Posted 28 January 2014 - 18:20

View PostErin, on 28 January 2014 - 17:54, said:

Wczoraj na SB napisałem żebyś udał się na odpoczynek kilkudniowy od forum, porozmawiaj z pedagogiem szkolnym, może załatwi ci wizytę u specjalisty, skoro tak cie to wszystko boli.

Jedno mnie martwi, że nie czytasz tego, co akceptujesz, o ile regulamin się nie zmienił, to każdy z obecnych adminów jest właścicielem postów które tu piszemy i może zrobić z nimi co chce, więc nie psiocz już i nie strasz / nie sugeruj prokuratury bo się tylko ośmieszasz, tym bardziej że zapewne wiesz tyle co ja (więc nie wiele) na temat tego co tu zaszło,

Jestem jednym z pierwszej 50tki userów na tym forum, czytam niemal każdy temat, i jeszcze nikt mnie tak nie zniechęcił do tego forum jak twoje gderanie. :zmeczony:  Przez co potrafię tu tygodniami nie zaglądać... (wątpie bym był jedyny)



Popieram kulturalne załatwianie spraw :)

Dobrze, idź się wypłacz jeszcze w 40 tematach na forum jaki to ja jestem zły i wgl. Jak narazie to Ty się ośmieszasz, na SB wczoraj było widać Twoją dorosłość, więc z łaski swojej zamilknij, bo to, że jesteś jednym z pierwszych 50 userów na tym forum nie znaczy, że możesz tu wszystko. A skoro nie podoba Ci się, że jestem na tym forum zarejestrowany, to tam są drzwi. ----> [- ] Wiem wiele więcej o tym "ataku", dante wyjaśnił mi wszystko na GG. Odpowiedział na każde moje pytanie zachowując wysoką kulturę. U Ciebie tego nie widać, więc to może Tobie przyda się wizyta u psychologa szkolnego?

A co do postów. Nie po to pisałem poradniki, by jakiś burak sobie je bezkarnie wziął i skopiował na swoją denną wersje SE-W. Skoro Tobie to pasuje, to wyjdź na jego forum i nie płacz. Nie mam zamiaru tolerować Ciebie i Twojego durnego lamentu "Jaki to Charlie jest zły" Ten temat dzięki Tobie zbacza z toru, więc może wróćmy na tor dyskusji o ataku Jurija na bazę danych.
Dziękuje, dobranoc.

Edited by Charlie, 28 January 2014 - 18:24.


#35 OFFLINE   Erin

Erin

    Autor najlepszego postu 2012 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 393 posts
    • Time Online: 79d 4h 15m

Posted 28 January 2014 - 18:39

Nie ataku, wziął to do czego miał prawo, no proszę jaki bulwers...
a prawo do każdego tematu miał bo mu każdy z nas na to pozwolił akceptując regulamin, widzę że nadal nie rozumiesz, i wyganiać to sobie możesz obcych ze swojego domu, nie mnie z tego forum.

i będę się ciebie czepiać do póki będziesz twierdzić że to atak, zapamiętaj to sobie.

editt:


View PostCharlie, on 28 January 2014 - 18:20, said:

Dziękuje, dobranoc.

tak tak, idź spać, na dzieci już pora, spokojnej nocy ci życzę.

Edited by Erin, 28 January 2014 - 18:40.


#36 OFFLINE   faflak

faflak

    Zwycięzca Drugiego Quizu Forum Sony Ericsson World

  • User
  • 707 posts
    • Time Online: 36d 13h 18m

Posted 28 January 2014 - 19:26

Quote

A co do postów. Nie po to pisałem poradniki, by jakiś burak sobie je bezkarnie wziął i skopiował na swoją denną wersje SE-W

@Charlie proszę wyhamuj ...do czasów "ataku" napisałeś dwa poradniki w tym jeden nie dokończony i reckę głośników, napisz do Jurija to na pewno usunie Twoja twórczość. Uwierz są tu forumowicze którzy mieli naprawdę spory wkład w rozwój SEW i nie bulwersują się tak jak Ty

not found: Poprawiłem ortografię :)

Edited by not found, 28 January 2014 - 22:34.

_________________________________________________________________________________________________pomogłem kliknij ^

#37 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 28 January 2014 - 20:04

Ja akceptowałem regulamin, który należy do SE-W, więc wszystko co tutaj zrobię jest własnością właśnie tego forum. Jurij do forum ( redakcji ) raczej już nie należy, więc myślę, że nie mógł tego sobie przywłaszczyć.
Jeżeli się mylę to proszę o wytłumaczenie :)
Posted Image

#38 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Autor najlepszego postu 2013 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 719 posts
    • Time Online: 28d 19h 19m

Posted 28 January 2014 - 21:17

View PostCharlie, on 28 January 2014 - 18:20, said:

Dobrze, idź się wypłacz jeszcze w 40 tematach na forum jaki to ja jestem zły i wgl.

Zaczynasz znowu

View PostCharlie, on 28 January 2014 - 18:20, said:

Jak narazie to Ty się ośmieszasz, na SB wczoraj było widać Twoją dorosłość, więc z łaski swojej zamilknij, bo to, że jesteś jednym z pierwszych 50 userów na tym forum nie znaczy, że możesz tu wszystko.

View PostCharlie, on 28 January 2014 - 18:20, said:

U Ciebie tego nie widać, więc to może Tobie przyda się wizyta u psychologa szkolnego?

View PostCharlie, on 28 January 2014 - 18:20, said:

by jakiś burak

View PostCharlie, on 28 January 2014 - 18:20, said:

wyjdź na jego forum i nie płacz.

View PostCharlie, on 28 January 2014 - 18:20, said:

Nie mam zamiaru tolerować Ciebie i Twojego durnego lamentu "Jaki to Charlie jest zły"

Kultura wypowiedzi na wysokim poziomie.
Pomogłem? Daj plusika

Moja obecna lista telefonów:


K320 | W550 | W660 | W950 | W20 (Zylo)

Xperia XZ2 Premium | M4 Aqua


#39 OFFLINE   Charlie

Charlie

    Autor najlepszego postu lutego 2013

  • User
  • 270 posts
    • Time Online: 17d 6h 6m

Posted 28 January 2014 - 22:13

View PostErin, on 28 January 2014 - 18:39, said:

i będę się ciebie czepiać do póki będziesz twierdzić że to atak, zapamiętaj to sobie.

Napisałem w cudzysłowiu. W gimnazjum tego uczą, dzieciaku. Tego też pewnie nie wiedziałeś? Chyba, że czytać nie potrafimy? To do podstawówki musisz wrócić, przykre.

View PostErin, on 28 January 2014 - 18:39, said:

i wyganiać to sobie możesz obcych ze swojego domu, nie mnie z tego forum.


I Vice versa :*

View PostErin, on 28 January 2014 - 18:39, said:

tak tak, idź spać, na dzieci już pora, spokojnej nocy ci życzę.

Tu chyba mówisz o sobie, dziecko. Żegnam.

View Posthunter3000, on 28 January 2014 - 21:17, said:

Kultura wypowiedzi na wysokim poziomie.

Za to wyżej wymienione dziecko jest kulturalne :)

View Postfaflak, on 28 January 2014 - 19:26, said:

napisz do Jurija to napewno usunie Twoja twórczośc

Może mam wrzucić screena, że napisałem Jurijowi, by usunął moje konto, posty, i wszystko co ze mną związane z tej żałosnej podróby SE-W? Ze wszystkiego co wymieniłem, usunął tylko konto.

Edited by Charlie, 28 January 2014 - 22:20.


#40 OFFLINE   Erin

Erin

    Autor najlepszego postu 2012 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 393 posts
    • Time Online: 79d 4h 15m

Posted 28 January 2014 - 23:01

View Postphillix, on 28 January 2014 - 20:04, said:

Ja akceptowałem regulamin, który należy do SE-W, więc wszystko co tutaj zrobię jest własnością właśnie tego forum. Jurij do forum ( redakcji ) raczej już nie należy, więc myślę, że nie mógł tego sobie przywłaszczyć.
Jeżeli się mylę to proszę o wytłumaczenie :)

Myślę że Charlie Ci wytłumaczy, on wszystko wie lepiej, i jeszcze posiada wiekszą od Nas wszystkich wiedzę.


A jak jednak będziesz chciał, żeby Ci na jakimś przykładzie zaprezentować dlaczego Jurij miał prawo do bazy danych, to zapraszam na PW,
Przynajmniej wypowiem się bezstronnie i bez prywatnych urazów "bo ktoś dał mi bana" czy "bo ktoś obraził mi rodzinę". Żaden z byłych i obecnych adminów nie zrobił mi krzywdy, i do żadnego nic nie mam.

a Charliemu nadal zalecam wizytę u specjalisty i odwyk kilkudniowy.




0 user(s) are reading this topic