Jump to content


Grand Theft Auto: San Andreas już w Google Play!


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Moderator

  • Moderator
  • 1,255 posts
    • Time Online: 117d 10h 36m
  • GG:
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 20 December 2013 - 18:44

Zgodnie z zapowiedziami, wczoraj wieczorem w Google Play zadebiutowała kolejna odsłona popularnej serii gier od studia Rockstar - wyczekiwane przez fanów GTA San Andreas. Odmłodzone wcielenie znanej gry, według  deweloperów z R* ma grafikę na najwyższym poziomie, ulepszone oświetlenie,  wraz z udoskonalonymi modelami postaci i wzbogaconą paletą kolorów. Czyli podobnie jak w mobilnych odmianach poprzednich gier z serii: III i Vice City.


Posted Image



Wygląda jednak na to, że twórcy trochę się pospieszyli z premierą i zaliczyli niemały falstart. Użytkownicy, którzy już zakupili grę, zgłaszają całą masę problemów. Większość z nich dotyczy samego uruchomienia - po wczytywaniu gra wyrzuca błąd i zamyka się. Jak na razie Rockstar wydał poprawkę, jednak według opinii na Google Play niewiele ona zmieniła. Niezadowolenie użytkowników świetnie obrazuje dosyć żenująca ocena aplikacji wynosząca całe 1,9 :D

Attached File  gtasaocena (Kopiowanie).jpg   16.39K   7 downloads



Jak widać, nie jest to najlepsze, co można na tę chwilę zrobić z pieniędzmi -  niedopracowane GTA SA kosztuje bowiem 25,99PLN. Myślę, że na chwilę obecną lepiej jest przeznaczyć te sumkę na drobny upominek na Święta i poczekać na dopracowaną wersję ;)

Link do GTA San Andreas w Google Play:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!



A Wy zamierzacie kupić najnowsze dzieło Rockstar Games? Zapraszam do dyskusji :)


Posted Image

#2 ONLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 11h 29m

Posted 20 December 2013 - 20:17

Ha ha ha, ale jaja xD Tak sobie to czytam i się w ogóle nie spodziewałem, że taka kicha będzie. Zrobili jeszcze lepiej niż Sony i Google wypuszczając kolejne wersje Andka, które były bardziej niedopracowane niż poprzednie :D

Dobrze, że poprawkę dali.

Edited by not found, 20 December 2013 - 20:21.

WALKMAN®

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Zdobywca 2 miejsca w Drugim Quizie Forum Sony Ericsson World

  • User
  • 863 posts
    • Time Online: 78d 5h 26m

Posted 20 December 2013 - 22:27

Attached File  Screenshot_2013-12-20-18-58-55.png   1.14MB   8 downloads

Gra się fajnie i nie odczuwam lagów na T niestety na mini pro nie mogę odpalić bo za antyczny android.

Może się kiedyś zdecyduję wgrać jb albo kitkata na mini pro.


Edited by timmi, 20 December 2013 - 22:47.


#4 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 18h 20m

Posted 20 December 2013 - 23:05

Po mimo, że walczyłem wiele godzin by GTA SA uruchomić, Ja jestem zadowolony. Gra na Z1 ( full detale) śmiga aż miło :D

#5 ONLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 11h 29m

Posted 21 December 2013 - 10:07

No widać, że oceny już podskoczyły :D A jak jest ze sterowaniem? Akcelerometr też się wykorzystuje?
WALKMAN®

#6 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Moderator

  • Moderator
  • 1,048 posts
    • Time Online: 49d 15h 12m
  • Kraj::
  • Operator: Simplus

Posted 21 December 2013 - 21:44

Szkoda że w przypadku premiery na Androida nie obyło się bez zgrzytów, użytkownicy iOSa bez problemu przywitali klasyka na swoich urządzeniach. Mam nadzieję że jak najszybciej zostaną naprawione problemy i w raz z zielonym robocikiem będzie można jeszcze raz odwiedzić San Andreas ;) No właśnie też jestem ciekaw jak wygląda sterowanie w grze.
Gry PS3/PS4 akcesoria?(więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)

#7 OFFLINE   vad3r

vad3r
  • User
  • 163 posts
    • Time Online: 11d 23h 25m

Posted 22 December 2013 - 14:13

Oczywiście jest opcja sterowania za pomocą akcelerometru, a ogólne sterowanie jest dobrze zrobione, mamy do dyspozycji d-pad lub strzałki oraz po prawej stronie wszystkie przyciski 'funkcjonalne'. Jedyne czego mi brakuje to kucanie. Jestem też ciekawy czy sterowanie samolotem / helikopterem będzie równie dobre.

Wysłane z mojego Xperia T za pomocą Tapatalk 2



#8 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Moderator

  • Autor tematu
  • Moderator
  • 1,255 posts
    • Time Online: 117d 10h 36m
  • GG:
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 22 December 2013 - 19:52

No zainstalowałem i całkiem nieźle :D Fajna zajawka na długie wieczory. vad3r - u mnie kucanie działa po podwójnym tapnięciu na analog. Mi za to przeszkadza trochę kierowanie rowerem, ciężko wyczuć kiedy jedzie normalnie, jedzie szybko, podskakuje albo robi wheelie. Całe szczęście za dużo się na rowerze nie jeździ ;) Mam też wrażenie, że San Andreas jest lepiej zoptymalizowana niż Vice City na andka. Ocena na Google Play podskoczyła już do 4.0, więc o czymś to świadczy ;)
Posted Image

#9 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 16m

Posted 04 January 2014 - 21:04

I już jest 4.3 więc jest coraz lepiej, może sobie kiedyś sprawię to GTA SA w wersji mobilnej. Na Neo jeśliby w ogóle zadziałało to pewnie tak się cięło że od razu odechciałoby się grać, za to na SP mógłbym sprawdzić wydajność na maksymalnych detalach :D




0 user(s) are reading this topic