Jump to content


Inny soft?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Piotr1234

Piotr1234
  • User
  • 142 posts
    • Time Online: 9d 6h 38m
  • Kraj::
  • Operator: Heyah

Posted 03 June 2013 - 15:25

Witam mam c510 i simlocka na orange chciałbym bezplatnie sciagnac simlocka z mojego fona lecz sie nie da bo nie ma execotora tak sobie pomysłalem ze jakby sie dało wgrac soft od innego telefonu to wtedy moze bedzie mozliwość sciagnięcia  simlocka i nie bede musiał płacic. Mozna wgrac soft od jakiegos innego fona?

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 03 June 2013 - 15:32

Nie można wgrać innego softu i nie ma darmowego sposobu na ściągnięcie simlocka z tego modelu. Ani żadnego innego modelu z platformy A2. Executor był dobry w przypadku telefonów DB2020 z cid 53 oraz PNX5230. Zawsze możesz wziąć udział w konkursie forumowym i jak wygrasz - dostaniesz darmową usługę do 30 PLN :)

#3 OFFLINE   faflak

faflak

    Zwycięzca Drugiego Quizu Forum Sony Ericsson World

  • User
  • 707 posts
    • Time Online: 36d 13h 18m

Posted 03 June 2013 - 16:31

jest bezplatny sposob :) spacer do salonu firmowego orange z dowodem zakupu fona i poprosic o kod NCK - oczywiscie po uplywie gwarancji
co do wziecia udzialu w konkursie forumowym to krol jest tylko jeden :rock:
_________________________________________________________________________________________________pomogłem kliknij ^

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 03 June 2013 - 18:59

No tak, ale to trzeba mieć dowód zakupu i pogwarancyjny telefon oraz udać się na pielgrzymkę do salonu :)

Quote

co do wziecia udzialu w konkursie forumowym to krol jest tylko jeden :rock:

Ale jeszcze nie został wybrany i do tego czasu każdy ma szansę. Kto wie, co jeszcze użytkownicy zgłoszą do konkursu :szczerbol:




1 user(s) are reading this topic