Jump to content


Mod

[ICS] Wi-fi Direct dla Xperi 2011



  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,054 posts
    • Time Online: 77d 2h 4m

Posted 03 February 2013 - 13:44

Nie wiem czy widzieliście, ale całkiem niedawno na xda pojawił się mod dodający Wi-fi direct dla Xperi 2011, co prawda sama funkcja pojawia się w menu i można ją włączyć, ale nie można jak na razie korzystać z przesyłania danych, bo już testowałem kilka rożnych aplikacji i w niektórych wyskakuje błąd lub prośba o wyłączenie samego Wi-fi albo ciągle wyszukuje dostępne urządzenia. Jednak autor pracuje nad rozwiązaniem problemu. Funkcję testowałem na Romie:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

, natomiast sam mod znajduje się tutaj:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!



#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 03 February 2013 - 21:40

Czyli póki co to daje tyle co dogranie customa do telefonów A2( oprócz C903 i C905) dodających do multimediów tv out :) Fajnie wygląda w menu, ale nie działa :D Poczekajmy zatem, może autor wymyśli jak włączyć wi-fi direct tak, aby faktycznie działało :) Ja mimo wszystko wolę przesyłać pliki przez kabel / usb otg. Trwa znacznie krócej niż przez wi-fi...

#3 OFFLINE   jack79

jack79
  • Autor tematu
  • Serwisant forum
  • 1,054 posts
    • Time Online: 77d 2h 4m

Posted 04 February 2013 - 17:59

Dokładnie, póki co ta funkcja jest tylko dla ozdoby :D  tak jak Tv out w SE na A2 które go nie posiadają. Tutaj konkretniej trzeba zrobić tak aby po włączeniu Wi-fi direct nie włączało się zwykłe Wi-fi, bo przy niektórych aplikacjach do przesyłania przez Wi-fi direct tak jest- do tego właśnie dąży autor tego moda





Also tagged with one or more of these keywords: Mod

0 user(s) are reading this topic