Jump to content


[Rozwiązany] Xperia U od Orange


  • This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

#21 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 07 January 2013 - 17:35

To nie jest moj poradnik wiec nie do mnie pretensje. Z reguly podpinasz telefon kiedy program o to poprosi a nie kiedy Ci sie podoba. Uruchamiasz program, trzymasz vol- na wylaczonym telefonie, podpinasz kabel usb i tyle.

#22 OFFLINE   FluFlu

FluFlu
  • User
  • 58 posts
    • Time Online: 20h 48m

Posted 07 January 2013 - 18:14

Ja nie mam pretensji do nikogo. Twój poradnik jest o ICS ;) Dzięki za pomoc, chodź się nie udało nic zrobić, bo nie chce coś puścić to wgrywanie. Szkoda. Z SE Elm'em było sto razy lepiej i łatwiej.

#23 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 18h 4m

Posted 07 January 2013 - 21:21

Quote

Szkoda. Z SE Elm'em było sto razy lepiej i łatwiej.
To też jest proste, wystarczy czyac ze zrozumieniem... Widzę, że cię to przerasta, wiec może daruj sobie flash i pozostaw to serwisowi online?

#24 OFFLINE   FluFlu

FluFlu
  • User
  • 58 posts
    • Time Online: 20h 48m

Posted 07 January 2013 - 21:42

Ja potrafię czytać parę fonów już przerobiłem, ale tu coś mam ze sterownikami a instalowałem pare razy ;/ Serwis Online - Spoko 20zł mogę dać, ale tylko przelew bankowy. I jest duży drastyczny problem, bo mam Xp i serwis nie wchodzi w grę ;(

#25 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 08 January 2013 - 07:12

Nie tylko, bo akceptujemy też płatności PayPal no i zawsze można zrobić wpłatę na konto ;) A postawić na oddzielnej partycji Win 7 w celu wykonania operacji to chyba też nie problem :)

#26 OFFLINE   FluFlu

FluFlu
  • User
  • 58 posts
    • Time Online: 20h 48m

Posted 08 January 2013 - 17:54

Witam! :D

Udało się droga Ekip SEW :D Problem tkwił w sterownikach...  Odinstalowałem wszystkie sterowniki od Sony, wszystkie programy Sony i zainstalowałem wszysto na nowo według poradnika i tak jak to robiłem wcześniej i poszło ;p Jest kochany GB w wersji 2.3.7 a nie ten zrypany ICS... teraz jest szybkość :D

bartq92: Ort.

Edited by bartq92, 08 January 2013 - 18:49.


#27 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Super Moderator

  • Super Moderator
  • 1,574 posts
    • Time Online: 79d 1h 3m
  • GG:
  • Kraj::
  • Miasto:KMY
  • TelefonHuawei P8
  • Rom: Stock
  • Operator: PLAY

Posted 08 January 2013 - 18:49

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.




0 user(s) are reading this topic