Jump to content


Sony zapowiada prezentację flagowego modelu w pierwszym kwartale 2013 roku


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 18 November 2012 - 06:58

W tym tygodniu, w wywiadzie udzielonemu niemieckiemu Financial Times, szef działu sprzedaży Sony Mobile Dennis van Schie potwierdził, że Sony stworzy w niedalekiej przyszłości nowy flagowy smartphone, który będzie mógł śmiało rywalizować z iPhonem 5 od Apple czy Samsungiem Galaxy SIII.

[img]

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

]


Według najnowszych doniesień, nowy flagowy smartphone Sony ma zostać zaprezentowany w pierwszym kwartale 2013 roku, najprawdopodobniej podczas styczniowych targów w Las Vegas i/lub podczas Mobile World Congress w lutym w Barcelonie. Dennis van Schie potwierdził również, że zaprezentowane zostaną także nowe nieliczne produkty z segmentu tabletów. Wiadomo natomiast, że Sony bacznie obserwuje rozwój systemu Windows Mobile i na razie nie planuje zaprezentowania urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Microsoftu, ale jeśli zajdzie taka konieczność i system osiągnie sukces, Sony nie wyklucza możliwości wyprodukowania smartphone'a pracującego pod kontrolą tego systemu.

Źródło: Xperia blog, Chip

#2 OFFLINE   Dabronik

Dabronik
  • User
  • 234 posts
    • Time Online: 3d 12h 40m
  • Kraj::
  • Operator: Plus

Posted 18 November 2012 - 17:39

Co mnie interesuje flagowy model ja chcę kolejną generację Xperii mini/mini pro.

#3 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 39m

Posted 18 November 2012 - 18:57

View PostDabronik, on 18 November 2012 - 17:39, said:

Co mnie interesuje flagowy model ja chcę kolejną generację Xperii mini/mini pro.

Sony póki co milczy w tej sprawie, więc raczej nie masz na co liczyć, podobnie jest z następcą Xperi Play

#4 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Zwycięzca konkursu foto "Pokaż z bliska atuty SE"

  • User
  • 682 posts
    • Time Online: 31d 4h 26m

Posted 18 November 2012 - 19:07

Quote

W tym tygodniu, w wywiadzie udzielonemu niemieckiemu Financial Times, szef działu sprzedaży Sony Mobile Dennis van Schie potwierdził, że Sony stworzy w niedalekiej przyszłości nowy flagowy smartphone, który będzie mógł śmiało rywalizować z iPhonem 5 od Apple czy Samsungiem Galaxy SIII.

z tym pierwszym śmiało konkurują telefony SE z 2011 roku, z tym drugim może być gorzej. Ciekawe czy naprawde zrobi model z WM
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Autor tematu
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 18 November 2012 - 22:42

View Postjack79, on 18 November 2012 - 18:57, said:

Sony póki co milczy w tej sprawie, więc raczej nie masz na co liczyć, podobnie jest z następcą Xperi Play

Nie póki co milczy, bo już jakiś czas temu Sony wydało oświadczenie, że nie będzie żadnych telefonów z klawiaturą i skupią się na klonowaniu iPhone'a, bo według ich badań tego oczekują klienci. Także o normalnych telefonach możemy zapomnieć :(

#6 OFFLINE   Dabronik

Dabronik
  • User
  • 234 posts
    • Time Online: 3d 12h 40m
  • Kraj::
  • Operator: Plus

Posted 19 November 2012 - 10:36

Właśnie dlatego szkoda że nie będzie mini, mini pro no ale oczywiście Ludzie potrzebują mega telefonu z 5 calami i 10 rdzeniami w telefonie. Wczoraj widziałem u jednej pacjentki Galaxy S 3 to to normalnie patelnia jak nie wiem co :blink:

#7 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 18h 52m

Posted 19 November 2012 - 16:39

...i zaś marudzenie. Rozumiem, że nie podoba wam się polityka tej firmy (mnie w sumie też), ale czy jest sens wiecznego marudzenia ? Może zamiast stękać, czas zmienić upodobania ? Swego czasu też nie bylem za dotykowcami, tak jak i moja żona i teściowa. Jednakże czas nas "weryfikuje" albo się dostosujemy, albo :goodbye:

#8 OFFLINE   Carlito Brigante

Carlito Brigante
  • User
  • 37 posts
    • Time Online: 1d 13h 37m

Posted 19 November 2012 - 17:19

Nie musimy się dostosowywać, istnieje opcja pozostania przy takim telefonie na jaki się ma ochote. Minus jest jedynie taki że nie mają zamiaru produkować jak narazie innych telefonów jak nie dotykowych.

#9 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 18h 52m

Posted 19 November 2012 - 17:51

Quote

Nie musimy się dostosowywać,
Oczywiście, że nie musisz... Pytanie: Ile pociągniesz (jak to ująłeś):

Quote

pozostania przy takim telefonie na jaki się ma ochote
;)

#10 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 7h 31m

Posted 19 November 2012 - 21:29

Termin styczniowo-lutowy był już pewny od jakiegoś czasu. Pytanie, które dokładnie modele przyjdzie nam zobaczyć. Trochę tych przecieków było, źle to nie wygląda, a może czeka nas jeszcze jakaś niespodzianka... :)

#11 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 39m

Posted 20 November 2012 - 09:07

View PostCarlito Brigante, on 19 November 2012 - 17:19, said:

Nie musimy się dostosowywać, istnieje opcja pozostania przy takim telefonie na jaki się ma ochote. Minus jest jedynie taki że nie mają zamiaru produkować jak narazie innych telefonów jak nie dotykowych.

Tutaj było mówione od początku, gdy tylko Sony przejmie udziały Ericssona to zajmie się wyłącznie produkcją smartfonów. Tym sposobem próbowali się też odciąć  od Ericssona i zacząć "gonić" takich liderów jak Samsung, HTC czy chociażby LG

Quote

Właśnie dlatego szkoda że nie będzie mini, mini pro no ale oczywiście Ludzie potrzebują mega telefonu z 5 calami i 10 rdzeniami w telefonie. Wczoraj widziałem u jednej pacjentki Galaxy S 3 to to normalnie patelnia jak nie wiem co

Powiem ci że mi też nie potrzebne jest aż tyle cali a ekran 4,2" lub 4,3" w Xperi S to już dla mnie maksimum. Jednak pewnie znajdą się tacy co kupią ten model

Edited by jack79, 20 November 2012 - 09:11.





0 user(s) are reading this topic