Jump to content


Sony Xperia AX pojawi się w Japonii dopiero na przełomie listopada i grudnia [new real foto]


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 3h 45m

Posted 12 October 2012 - 11:10

Japońska sieć NTT DoCoMo oficjalnie poinformowała, że Sony Xperia AX pojawi się w sprzedaży dopiero na przełomie listopada i grudnia 2012 roku. Wygląda, więc na to że tak jak w przypadku Xperia V, tak i jej azjatycki odpowiednik pojawi się na rynku dość późno od oficjalnej zapowiedzi.

Przypomnijmy, że Xperia AX to nieco zmieniona Xperia V dodatkowo wzbogacona o o port podczerwieni, mobilny portfel (FeliCa NFC) i mobilną telewizję (1-Seg TV tuner). Model ten będzie też występował w innych wersjach kolorystycznych, gdyż poza czarnym i białym pojawi się też turkosuowa i różowa Xperia AX.

Główną stronę Sony Xperia AX znajdziecie

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

.

Pomimo, iż do rozpoczęcia sprzedaży pozostało jeszcze całkiem sporo czasu, w sieci pojawiły się już liczne zdjęcia przedstawiającej Xperia AX:

Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image



Foto: itmedia.co.jp

#2 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Autor najlepszego postu 2013 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 719 posts
    • Time Online: 28d 19h 19m

Posted 12 October 2012 - 15:55

Mnie zastanawia na co potrzebna jest IrDA jeszcze chińczykom, albo korzystają z tego do wymiany danych (:D) albo do "pilota tv"
Pomogłem? Daj plusika

Moja obecna lista telefonów:


K320 | W550 | W660 | W950 | W20 (Zylo)

Xperia XZ2 Premium | M4 Aqua


#3 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 12 October 2012 - 16:37

Chińczykom zapewne do niczego, a niby jaki to ma z nimi związek? Ten telefon trafi na rynek japoński, a nie chiński. A w Japonii irda jest bardzo popularna, po prostu wiedzą co dobre :)

#4 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,054 posts
    • Time Online: 77d 2h 4m

Posted 12 October 2012 - 20:03

View Posthunter3000, on 12 October 2012 - 15:55, said:

Mnie zastanawia na co potrzebna jest IrDA jeszcze chińczykom, albo korzystają z tego do wymiany danych ( :D) albo do "pilota tv"

Uwierz że mi akurat by się przydała, bo przecież to że jakiś telefon ma podczerwień to raczej nie wpływa negatywnie na jego funkcjonalność. A ta niebieska Xperia AX świetnie się prezentuje :rolleyes:

#5 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Autor najlepszego postu 2013 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 719 posts
    • Time Online: 28d 19h 19m

Posted 13 October 2012 - 11:32

View PostJurij, on 12 October 2012 - 16:37, said:

Chińczykom zapewne do niczego, a niby jaki to ma z nimi związek? Ten telefon trafi na rynek japoński, a nie chiński. A w Japonii irda jest bardzo popularna, po prostu wiedzą co dobre :)

Taki to ma związek że może się pomyliłem, chiny/japonia prawie to samo, co nie zmienia faktu że IrDA to przeżytek. Chociaż jakby dali IrDA góry telefonu idealnie nadawałaby się do pilota TV.
Pomogłem? Daj plusika

Moja obecna lista telefonów:


K320 | W550 | W660 | W950 | W20 (Zylo)

Xperia XZ2 Premium | M4 Aqua


#6 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 14 October 2012 - 03:00

View Posthunter3000, on 13 October 2012 - 11:32, said:

Taki to ma związek że może się pomyliłem, chiny/japonia prawie to samo

:blink:

Quote

co nie zmienia faktu że IrDA to przeżytek.

W takim razie nie rozumiem czemu tego przeżytku nadal się używa w setkach tysięcy gospodarstw domowych na całym świecie w milionach urządzeń ;) Powinno się go zastąpić przecież nowszą technologią - bo tak się postępuję z przeżytkami :szczerbol:

Quote

Chociaż jakby dali IrDA góry telefonu idealnie nadawałaby się do pilota TV.

O tak, co w smartphonie wyposażonym w tuner TV jest funkcją pierwszej potrzeby :cool:




0 user(s) are reading this topic