Jump to content


[Rozwiązany] Jak odzyskać dane z karty pamięci?


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   carmaster18

carmaster18
  • User
  • 168 posts
    • Time Online: 4d 22h 24m

Posted 27 September 2012 - 10:11

Witam forumowiczów :) Mam problem ze swoją kartą pamięci no name (z nokii) 8 GB class 2. Wczoraj siedząc w poczekalni u lekarza chciałem umilić sobie czas "grając w grę" :D . Próbuję ją odpalić, nic z tego. Po kilkukrotnym nieudanym odpaleniu postanowiłem zobaczyć z ciekawości czy pliki gry dalej są na karcie. Ku mojemu zdziwieniu w folderze z grą był tylko plik .nomedia :o . Dziś rano chciałem wysłać mms z pewnym zdjęciem...niestety nie mam ani jednego z ponad 700 zdjęć. Zgubiła już w ten sposób ponad połowę moich danych, ponadto kilka razy dziennie muszę resetować telefon, ponieważ przestaje ją widzieć. Próbowałem z mniejszymi i szybszymi kartami, na przykład sandisk 2 GB class 4, nie było tego problemu. Jak mogę odzyskać moje dane? Zależy mi głównie na zdjęciach, resztę mam na komputerze. Proszę o pomoc.

*   Carmaster18 *


#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 27 September 2012 - 12:59

Użyj czytnika i np. programu Get Data Back Recovery lub innego do odzyskiwania danych z pamięci flash :) O ile karta jest jeszcze sprawna, bo jak padła całkiem to dane przepadły.

#3 OFFLINE   carmaster18

carmaster18
  • Autor tematu
  • User
  • 168 posts
    • Time Online: 4d 22h 24m

Posted 27 September 2012 - 18:09

Udało mi się odzyskać moje zdjęcia :) Get Data Back jest niestety płatny, na przyszłość polecam program recuva, w pełni darmowy i po Polsku.

*   Carmaster18 *


#4 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Super Moderator

  • Super Moderator
  • 1,574 posts
    • Time Online: 79d 1h 3m
  • GG:
  • Kraj::
  • Miasto:KMY
  • TelefonHuawei P8
  • Rom: Stock
  • Operator: PLAY

Posted 27 September 2012 - 18:28

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.




0 user(s) are reading this topic