Skocz do zawartości


Sony Xperia miro (ST23i) unboxing [video]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6542 postów
    • Time Online: 173d 6h 35m

Napisano 17 wrzesień 2012 - 11:30

Zapraszam do obejrzenia filmu przedstawiającego unboxing Sony Xperia miro (ST23i).

Prezentowany model trafił na rynek włoski i jak widać na materiale w pudełku poza telefonem nie znajdziemy zbyt dużo... Oprócz Xperia miro spakowano kabel USB, ładowarkę,  baterię BA700 (1500mAh) oraz papiery do telefonu. Tak to wszystko, dobrze przeczytaliście, a ja niczego nie pominąłem. Do Xperia miro nie dostaniemy słuchawek... W świetle niby społecznościowego charakteru miro nie dodanie choćby najprostszego zestawu słuchawkowego uznaję za duże niedopatrzenie ze strony Sony. Przecież to głównie młodzi ludzie, do których jest skierowany ten model przede wszystkim słuchają muzyki z telefonu czy też oglądają na nim teledyski i inne media. Ktoś jednak uznał inaczej...



#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8493 postów
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Napisano 17 wrzesień 2012 - 13:25

Pewnie przeczytali moje wpisy na forum i uznali, że skoro mam już słuchawki to po co je dokładać :szczerbol: Hehe a tak na serio jak by dołożyli MH1 to cena zestawu poszybowałaby co najmniej dwukrotnie do góry i nikt by tego nie kupił. Ale chociaż MH610 powinni byli dołożyć <_<

#3 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6542 postów
    • Time Online: 173d 6h 35m

Napisano 23 wrzesień 2012 - 13:10

Braku słuchawek kompletnie nie rozumiem. Choć sam bardzo rzadko je wykorzystuje to ich obecność w zestawie uznaję za pewien standard. Zrozumiałbym nawet, gdyby do Xperia tipo nie dali zestawu słuchawkowego, ale jak można pominąć go w społecznościowym, "facebookowym" smartfonie?

Wydaje mi się, że produkcja najtańszych słuchawek to kwestia paru złotych, a ich brak jest dla mnie dowodem braku rozsądku marketingowego. Choć oczywiście nie sądzę by ktoś miał zrezygnować z zakupy Xperia miro tylko dlatego, że nie ma słuchawek w zestawie... :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1