Jump to content


Sony Xperia Tablet zostanie wyposażona w liczne dodatki: klawiatura, stacja dokująca, podstawka, głośniki, etui...


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 6h 5m

Posted 27 August 2012 - 13:21

Pamiętacie różnokolorowe etui dla Sony Xperia Tablet, o którym pisaliśmy tutaj? Wygląda na to, że to przysłowiowy wierzchołek góry lodowej gadżetów, które przygotowało Sony dla tego urządzenia.

W sieci ukazały się grafiki przedstawiające całą gamę dodatków do Xperia Tablet, w tym stacji dokujących, podstawek, klawiatury czy też wspomnianego już etui. Wszystkie gadżety prezentują się naprawdę przyjmenie dla oka, a rozwiązania w nich zastosowane wyglądają obiecująco.

I tak zobaczyć możemy dodatek w postaci klawiatury, która nie jest jednak typowym doczepianym elemntem, ale wzbogadona została także o funkcje, pozwalające na zmianę ułożenia Xperia Tablet.

Posted Image


Posted Image


Posted Image



Kolejny gadżet to specjalna stacja dokująca z.... głośnikami, coś co na pewno spodoba się wszystkim lubiącym posłuchać nieco głośniej muzyki niż umożliwiają to standardowo zainstalowane głośniki.

Posted Image


Posted Image



Kolejny dodatek to znana już ze smartfonów multimedialna stacja z wyjściami HDMI i USB, która umożliwi większą intergację Xperia Tablet z innymi domowy urządzeniami.

Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image


Na koniec obiecująco presetująca się podstawka/uchwyt, która pozwoli na wygodne umiejscowienie tabletu na płaskiej powierzchni bez konieczności ciągłego trzymania go w dłoniach.

Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image


Debiutu tych urządzeń spodziwwamy się już podczas zbliżających się targów IFA 2012. Jak Wam się podobają?


edit:

Okazało się, że do powyższego zbioru gadżetów należy dodać jeszcze trzy. Pierwszym z nich jest regulowana podstawka do Xperia Tablet, drugim przejściówki HDMI i USB, a trzecim osłona na wyświetlacz.

Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image




Źródło: xda-developers

#2 OFFLINE   najodleglejszy

najodleglejszy
  • User
  • 184 posts
    • Time Online: 7d 12h 47m

Posted 27 August 2012 - 13:38

czy tylko ja mam wrażenie że tablet podczepiony do podstawki z głośnikami i do stacji multimedialnej wygląda jakby miał się zaraz wywrócić na twarz?

#3 OFFLINE   sonyman

sonyman
  • User
  • 309 posts
    • Time Online: 13d 7h 54m
  • Kraj::
  • Operator: PLAY

Posted 27 August 2012 - 18:05

Pewnie zrobia to z metalu i nie bedzie wywrotne. Zreszta ten głosnik wyglada jakbby był ze szczotkowanego amelinium lub innego metalu bo jest on pomalowany...
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#4 OFFLINE   najodleglejszy

najodleglejszy
  • User
  • 184 posts
    • Time Online: 7d 12h 47m

Posted 27 August 2012 - 19:13

nie no, na pewno zrobią tak że będzie dobrze, ale efekt pozostaje :D

#5 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 6h 5m

Posted 27 August 2012 - 19:34

Przecież to tylko proste grafiki reklamowe...

Bardziej w tym wszystkim chodzi o funkcjonalność i zamysł, które moim zdaniem prezentują się całkiem nieźle. Jak będzie oficjalna prezentacja lub real foto to zobaczymy jak z estetyką :)

#6 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Zdobywca w 3 miejsca w konkursie „Pokaż z bliska atuty SE”

  • User
  • 353 posts
    • Time Online: 7d 10h 14m

Posted 27 August 2012 - 20:39

A mi takie bajery się podobają;d fajnie wygląda a i w sumie jest to nawet praktyczne jak dla mnie. Dużo bajerów w sam raz dla gadżeciarzy;d
Posted Image

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 28 August 2012 - 00:44

W zasadzie to chcą udowodnić że to nic innego jak laptop, tyle że bebechy są podczepione pod ekran a nie pod klawiaturą i dzięki temu można korzystać z samego ekranu lub postawić go na podstawce jak monitor PC, doczepić klawiaturkę, myszkę i już jest pełnowartościowy komputer :) Pomysł całkiem fajny, na pewno wiele osób będzie chciało to kupić o ile nie wywindują ceny w kosmos :unsure:

#8 OFFLINE   First

First

    Były Moderator

  • User
  • 197 posts
    • Time Online: 14d 5h 38m
  • Kraj::
  • Operator: Plus

Posted 28 August 2012 - 09:05

Mi najbardziej podoba się klawiaturka i według mnie jest najbardziej użyteczna,
bo po co mi reszta tych podstawek, jak, bym miał siedzieć przy biurku to bym wolał używać komputera,
no może jeszcze tylko ta stacja dokująca z głośnikami by mi pasowała do słuchania muzyki, reszta dodatków jest według mnie średnio przydatna :P
Posted Image

#9 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 6h 5m

Posted 28 August 2012 - 09:55

Okazało się, że do pierwotnie zaprezentowanego zbioru gadżetów należy dodać jeszcze trzy. Pierwszym z nich jest regulowana podstawka do Xperia Tablet, drugim przejściówki HDMI i USB, a trzecim osłona na wyświetlacz. Grafiki w pierwszym poście.




0 user(s) are reading this topic