Jump to content


Nasze hobby


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Zdobywca 2 miejsca w Drugim Quizie Forum Sony Ericsson World

  • User
  • 863 posts
    • Time Online: 78d 5h 26m

Posted 16 July 2012 - 22:23

Możecie w tym temacie opisać swoje zainteresowania.Ja napiszę póżniej tylko nie miejcię chociaż nie raz się nasłuchałem.

#2 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Autor najlepszego postu 2013 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 719 posts
    • Time Online: 28d 19h 19m

Posted 16 July 2012 - 23:58

To powiem coś może o moich hobby/zainteresowaniach:

Pierwszym i głównym jest oczywiście informatyka, komputery, główne zainteresowanie oraz to z czym mam styczność i poszerzam swoją wiedzę to sieci komputerowe oraz systemy operacyjne (głównie M$ oraz mobilne). No oprócz tego technologia, wszystko z tym związane. Dość sporo tego, nie mam też problemu później z jakimiś nowymi urządzeniami czy technologiami w życiu codziennym więc się w tym wszystkim nie gubię :D
Drugim hobby to oczywiście technologie mobilne ;) Zwłaszcza Sony Ericsson, tutaj dużo się nie będę rozpisywał, ci co mnie znają wiedza co potrafię :D
Takim pobocznym jak mam czas i chęci to oczywiście fotografia, lubię sporo ciekawych zdjęć robić, zwłaszcza przyrody :) Dlatego też przy wyborze telefonów czy aparatów patrzę na jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów.

Sporo tego jest ogólnie :)

Czasami też lubię sobie pograć, napisać jakieś historyjki czy wiersze, ale to już okazjonalnie i sytuacyjnie :D

Pozdro.
Pomogłem? Daj plusika

Moja obecna lista telefonów:


K320 | W550 | W660 | W950 | W20 (Zylo)

Xperia XZ2 Premium | M4 Aqua


#3 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Autor najlepszego wpisu sierpnia 2013

  • User
  • 554 posts
    • Time Online: 16d 7h 41m

Posted 17 July 2012 - 08:01

Moim hobby jest informatyka, komputery technika z głównym naciskiem na grafikę-photoshop, after effects itd. Rozwijam sie teraz Jako samouk. Wczesniej w szkole uczyłem sie Jako informatyk. Od zawsze ze interesowałem tym działem. Staram takze Ogolnie rozwijać sie by byc wszechstronnym. Kolejnym sa telefony. Jeszcze przed tuningiem interesowałem sie telefonami ich funkcjami a gdy zaczalem zabawę z modyfikacjami to radość osoby ktora jest zadowolona z modyfikacji ktora wykonałem. Bezcenna. No i moja pasja do samochodów audi 80 b4. Auta te cos maja w sobie czego juz inne nie maja. Stylistycznie perfekt, silniki niezawodne no i żywotność. Te auta spokojnie przez Dwadziescia następnych lat przyjada nowe wynalazki. Sam jestem posiadaczem dwoch audi 80 b4-sedan 92r 2.0 90km nigdy nie zawiódł. I ostatni nabytek cabrio 98r 2.8 v6 174km. Piękna :) w życiu ich nie sprzedam nie Zamienie no chyba ze na rs2 bym mial kiedys taka okazje to tak ale cabrio. Do sedana bardziej przywiązany jestem.
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

#4 OFFLINE   timmi

timmi

    Zdobywca 2 miejsca w Drugim Quizie Forum Sony Ericsson World

  • Autor tematu
  • User
  • 863 posts
    • Time Online: 78d 5h 26m

Posted 17 July 2012 - 08:18

Ja głównie interesuje się komunikacją miejską tramwaje,autobusy.Z pociągów to jedynie parowozy.Zbieram,różne rzeczy związane z KM.Przy okazji fotografuje ją,tak przez 2 lata zrobiłem 4k zdjęć w moim mieście.Za rok chcę dołączyć do klubu miłośników pojazdów szynowych w skrócie KMPS.(

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

).Kolejnym hobby jest elektronika tzn komórki ,itd.Lubię tuningować je tzn hardware i fimware.Samochody też trochę mnie interesują.Co sądzicie o moim hobby ?Fajne hobby mieli poprzednicy się wypowiedzieli czekamy na resztę.Pozdrawiam

#5 OFFLINE   vad3r

vad3r
  • User
  • 163 posts
    • Time Online: 11d 23h 25m

Posted 17 July 2012 - 09:28

Na pierwszym miejscu grafika. Zaczynałem za czasów użytkowania k550i jakieś 3,5 roku temu gdy udzielałem się na forum k-series.pl a późniejszego sestyle.pl może ktoś kojarzy. No i od tego czasu zacząłem przygodę z gimp'em jako samouk. Wychodzi coraz lepiej ale dla mnie to mało. Drugim hobby jest ogólnie GSM z nastawieniem na SE a w przyszłości Sony. Codziennie szukam nowych wieści ze świata GSM itd. Nie zapominając o modowaniu. od k550 się zaczęło ( do dziś pamiętam gdy miałem robić k550@w610 bo chciałem flash menu myślałem że to jest FS MAIN xd) no i potem w595s wtedy już nauczyłem się dużo i gdy kupiłem w995 to po kilku tygodniach już wszystko opanowałem. Teraz gdy dostaję jakiś tel albo gdy ktoś napisze na gg - zero problemów. Teraz mam LwW i w teorii umiem tyle ile mi potrzeba, w praktyce nie da rady.. Root i BL ;)

Sent from my WT19i using Tapatalk

#6 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Autor najlepszego wpisu sierpnia 2013

  • User
  • 554 posts
    • Time Online: 16d 7h 41m

Posted 17 July 2012 - 17:06

View Posttimmi, on 17 July 2012 - 08:18, said:

Ja głównie interesuje się komunikacją miejską tramwaje,autobusy.Z pociągów to jedynie parowozy.Zbieram,różne rzeczy związane z KM.Przy okazji fotografuje ją,tak przez 2 lata zrobiłem 4k zdjęć w moim mieście.Za rok chcę dołączyć do klubu miłośników pojazdów szynowych w skrócie KMPS.(

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

).Kolejnym hobby jest elektronika tzn komórki ,itd.Lubię tuningować je tzn hardware i fimware.Samochody też trochę mnie interesują.Co sądzicie o moim hobby ?Fajne hobby mieli poprzednicy się wypowiedzieli czekamy na resztę.Pozdrawiam

Timmi fajne zainteresowania. Szczególnie ta komunikacja miejska:) Masz jakieś ciekawe foto starych ikarusów jelczów autosanów i innych takich?? :) Podobają mi się stare autobusy. Pamiętam jak się łamańcami jeździło jelczami itp. za dzieciaka :)
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

#7 OFFLINE   timmi

timmi

    Zdobywca 2 miejsca w Drugim Quizie Forum Sony Ericsson World

  • Autor tematu
  • User
  • 863 posts
    • Time Online: 78d 5h 26m

Posted 17 July 2012 - 17:43

Od niedawna się interesuje KM więc nie załapałem się w moim mieście na liniowe ikarusy i jelcze.Zaraz coś z uploaduje do galerii.Fajnie jakby powstał folder na forum nasze hobby albo komunikacja miejska.

#8 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Autor najlepszego wpisu sierpnia 2013

  • User
  • 554 posts
    • Time Online: 16d 7h 41m

Posted 17 July 2012 - 18:31

Prędzej hobby. :) swoją droga bym musial napisac do adminów by utworzyć pomogli swoją magiczną ręką stworzyć wlasna. Troche zdjęć jest a bym wolał w swoim album trzymać. Dlugooo juz nie widzialem tych kultowych autobusów. :( perełki :) o tyle o ile autosana jeszcze znajde ikarusow i jelczy lamancow juz nie. Nie wiem czy po bydgoszczy jeżdżą jeszcze ikarusy. Bo z rok temu jeszcze jeździły bodajze a bydgoszcz tak czesto mnie widzi jak hel czyli rzadko.
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

#9 OFFLINE   Developers

Developers
  • User
  • 42 posts
    • Time Online: 10d 3h 40m

Posted 17 July 2012 - 18:38

Witam!!

Ja tam się interesuję wszystkim po trochu hoho czyli : Rolnictwo, Mechanika Pojazdów oraz co jeździ rusza się nazwane maszyną, spawanie, Telefony , Komputery , Konsole, elektronika, elektryka oraz pieczenie chleba, bułek pieczywa pół słodkiego i słodkiego ehh i gniecenia ciasta. Najlepsze jest to z zawodu piekarz a tu takie za interesowania. :lol:
robię to co lubię, lubię robić to co kocham :P

#10 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Zwycięzca konkursu foto "Pokaż z bliska atuty SE"

  • User
  • 682 posts
    • Time Online: 31d 4h 26m

Posted 17 July 2012 - 21:01

Hobby... Sporo ich ale najważniejszym jest chyba fotografia. Ponad 3k fotek wykonanych c901 w ciągu 3 lat i prawie 6k zrobionych cyfrówką mówi samo za siebie :D niegdyś zajmowałem się grafiką komputerową (jedno z drugim się łączy przecież, choć niezbyt lubię photoshopa przy fotkach, jakoś zabija on urok zdjęć :P ). Czytam sporo książek, piszę wiersze i miksuję nieco muzykę. Kiedyś siedziałem sporo przed komputerem, ale to już na całe szczęście przeszłość bo ostatnio wolę rower :D
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#11 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Autor najlepszego wpisu sierpnia 2013

  • User
  • 554 posts
    • Time Online: 16d 7h 41m

Posted 20 July 2012 - 15:27

Uczulenie na foto taż mam :P na k550 a.k.a w610 z 2k fotek było. Na chwile obecną z 4k będzie. Jak coś mnie zaciekawi pstryk :) Muzę kiedyś się też mixowało (Virtual DJ ) :D Teraz bardziej ze mnie ostry słuchacz niz dj. Czytać-dzienniki czytam lubie nowinki z gazety :) I spacery po lasach albo rowerkiem.
Czasem mam wkręte wstaję o 5 i jade po lesie jeździć. A to jakąś sarenkę się zobaczy a to dzik będzie gonić. Kiedyś biegałem i zastanawiam się czy na nowo nie zacząć :)
Na temat hobby można się rozpisywać :D
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

#12 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 18h 52m

Posted 21 July 2012 - 21:46

U mnie w życiu z hobby różnie bywało. Najstarszym które nadal pielęgnuje to pisanie wierszy. ( kilka macie w moim profilu dla zainteresowanych) Żona namawia mnie na wydanie tomiku, ale jakoś nie jestem przekonany. Od dobrych kilku lat interesuje sie telefonami, lubię czytać na bieżąco informację, czy tez dzielić się i pomagać na tyle ile potrafię. Dużo czasu poświęcam na jazdę rowerem, tym bardziej jak mam dola. Wsiadam na niego i jadę do swojej "ostoi ciszy". Lubie sie wtedy odłączyć od rzeczywistości, problemów itp, ale pisze  wtedy wiersze.W sumie  to tyle ;)

#13 OFFLINE   timmi

timmi

    Zdobywca 2 miejsca w Drugim Quizie Forum Sony Ericsson World

  • Autor tematu
  • User
  • 863 posts
    • Time Online: 78d 5h 26m

Posted 21 July 2012 - 21:48

Na spacery to fajnie się chodzi z dziewczyną ew. z kumplami.Ja narazie preferuje to 2 czyli z kumplami to 1 by się przydało też dla odmiany.
Ja komórką staram się nie robić  fot wolę cyfrówke obecny aparat Olympus d720.

#14 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 39m

Posted 22 July 2012 - 10:07

Ja głównie interesuje się elektroniką, elektryką, informatyką oraz podróżami (tymi odbytymi na rowerze jak i samochodowymi). Odkąd mam C702 zainteresowałem się także fotografią oraz muzyką oraz tym co wszyscy którzy zarejestrowali się na tym forum czyli telefonami komórkowymi

#15 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Moderator

  • Moderator
  • 1,048 posts
    • Time Online: 49d 15h 12m
  • Kraj::
  • Operator: Simplus

Posted 22 July 2012 - 13:12

@Dante ciekawe wiersze napisałeś, tylko wydają się być trochę "mroczne" :) może napiszesz kiedyś jakieś pogodniejsze, bardziej motywujące ;)

Nic oryginalnego nie napiszę :P  również interesuję się telefonami, głównie z byłej stajni :se:


dante: Profil miałem  rozwijać dalej, ale zabrakło czasu :( Mrocznych wierszy ( moich ) jeszcze nie widziałeś ;) . Po za tym mam ich z 50 i spokonie są tez pogodniejsze ;)

Edited by dante, 22 July 2012 - 15:34.

Gry PS3/PS4 akcesoria?(więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)




0 user(s) are reading this topic