Jump to content


Regulamin Pakietów Download


 • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
 • Administrator
 • 6,542 posts
  • Time Online: 173d 6h 44m

Posted 19 June 2012 - 19:21

Zasady związane z Pakietami Download:

1. Płatność za usługę Pakiety Download, odbywa się za pomocą systemu PayPal. Jeśli chcesz zapłacić poprzez przelew bankowy lub wpłatę na konto proszę o kontakt.

2. Skorzystanie z usługi Pakiety Download związane są z czasowym przeniesieniem Użytkownika do jednej z grup: Download mini (User +), Download optima (Super User), Download maxi (Super User +).

3. W ramach usługi Użytkownik wybiera pakiet, w którym ma zwiększony dostęp do zasobów download w trzech pakietach:

Download mini7 dni – 150 MB za 3,5 PLN,
Download optima14 dni – 300 MB za 5 PLN,
Download maxi30 dni – 900 MB za 10 PLN.

4. Pakiety Download zdejmują wszystkie zewnętrzne ograniczenia, umożliwiając pobieranie Użytkownikowi plików o łącznym rozmiarze z maksymalnymi parametrami, na które pozwala serwer.

5. Okres pobytu w grupach rozpoczyna się od momentu przeniesienia użytkownika do wybranej, i kończy się po upływie 7, 14 lub 31 dni.

6. Po dokonaniu zakupu Użytkownik zobowiązany jest skontaktować się z administratorem będącym online i podać dane konta PayPal, z którego dokonano wpłaty. Wówczas pakiet download zostanie przyznany natychmiast po zweryfikowaniu dokonanej wpłaty. Redakcja Sony Ericsson World dołoży wszelkich starań, aby zmiana grupy została przeprowadzona w możliwie najkrótszym czasie, lecz nie później niż do północy dnia w którym zaksięgowano wpłatę.

7. Niewykorzystany transfer przepada.

8. Redakcja Forum Sony Ericsson World dokłada wszelkich starań, aby pliki w dziale download były legalne i zgodne z opisem. Jeżeli zauważysz błędny / uszkodzony plik, zgłoś go administracji poprzez opcję "Plik uszkodzony?".

9. Użytkownikowi download forum Sony Ericsson World nie przysługują żadne roszczenia z tytułu uszkodzonych / błędnych plików oraz problemów z ich pobieraniem powstałych po stronie Użytkownika.

10. Użytkownik zobowiązuje się korzystać z pobranych plików na własną odpowiedzialność. Redakcja Sony Ericsson World nie ponosi odpowiedzialności za telefony uszkodzone poprzez niewłaściwe wykorzystanie plików z działu download.

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu.
 

Uwaga!!! Prosimy nie używać managerów / akceleratorów pobierania (takich jak Internet Download Manager) podczas korzystania z forumowego downloadu. Tego typu programy powodują nieprzewidywalne zachowanie licznika wykorzystanego transferu!

 

 

Wybierz i kup pakiet download:#2 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
 • Autor tematu
 • Administrator
 • 6,542 posts
  • Time Online: 173d 6h 44m

Posted 28 December 2012 - 18:25

Drodzy Użytkownicy,

W dniu dzisiejszym zaktualizowano zapisy w punkcie 6 regulaminu Pakietów Download. Proszę o zapoznanie się z wprowadzonymi zmianami.

Z pozdrowieniami,
Redakcja Forum Sony Ericsson World

#3 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
 • Autor tematu
 • Administrator
 • 6,542 posts
  • Time Online: 173d 6h 44m

Posted 07 May 2018 - 19:19

W dniu dzisiejszym wprowadzono zmiany w regulaminie Pakietów Download.


0 user(s) are reading this topic