Jump to content


Sony “α” CLOCK for Mobile - tło, które zmienia się wraz z upływem pory dnia!


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 6h 18m

Posted 01 June 2012 - 09:33

Sony wypuściło bardzo ciekawą aplikację na system Android, program nazywa się "α” CLOCK for Mobile.

Aplikacja polega na zmianie tła pulpitu w naszych smartfonach wraz z upływem czasu i pory dnia. Zdjęcia przewijane w telefonie wykonane są aparatami Sony “α” i przedstawiają naprawdę piękne miejsca. Pobrać, wykonać i zobaczyć je możecie klikając

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

. Fotografie dzięki funkcji “Time-shift UI” będzie się zmieniać w zależności od upływu czasu. Całość przedstawia się w następujący sposób:


Jak widać przeglądanie widoków daje nam także możliwość podzielenia się zdjęciem, zasięgnięcia informacji o danym miejscu na Wikipedii, czy też spojrzenia na mapę, na której można zobaczyć gdzie dane miejsce się znajduje.

Tak jak wspominałem zdjęcie automatycznie zmienia się w przeciągu dnia i aktualizuje się 12 razy w ciągu doby. Poza tym istnieje możliwość zamiany prezentowanych zdjęć, w przypadku gdy pobierzemy ich więcej.

Trzeba przyznać, ze całość brzmi naprawdę magicznie. Zdjęcia i efekty robią naprawdę duże wrażenie i pozostaje mieć nadzieje, że działanie aplikacji również dopracowano do perfekcji.

"α” CLOCK for Mobile znajdziecie w

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

. Minimalne wymagania Android 2.2, 70MB wolnej pamięci. Rekomendowana  rozdzielczość ekranu to 480 x 854 lub 720 x 1280 pikseli. Aplikacja powinna zatem działać na większości Xperia.

Więcej informacji na

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

.

#2 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 16m

Posted 02 June 2012 - 07:40

Nie wiem czemu ale nie mogę pobrać tej aplikacji ponieważ wyskakuje jakiś błąd, podobnie jak przy popobieraniu innych aplikacji z google play

#3 OFFLINE   Erin

Erin

    Autor najlepszego postu 2012 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 393 posts
    • Time Online: 79d 4h 15m

Posted 02 June 2012 - 09:20

mi udało się zainstalować, od wczorajszego popołudnia działa (choć z problemami, podczas konfiguracji)

#4 OFFLINE   vad3r

vad3r
  • User
  • 163 posts
    • Time Online: 11d 23h 25m

Posted 02 June 2012 - 12:43

Działa bez problemu, ciekawa apka

tapnięte wt19i

#5 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 16m

Posted 03 June 2012 - 06:31

Dobra mi też się udało już pobrać i zobaczę jakie będą efekty

#6 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 6h 18m

Posted 03 June 2012 - 18:33

Dajcie znać jak wrażenie z jej użytkowania. Ciekaw jestem jak się sprawuje i czy rzeczywiście wszystko chodzi tak jak zapowiadali.




0 user(s) are reading this topic