Jump to content


Ruszyła aktualizacja Xperia 2011 do Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich


  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#21 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 18h 20m

Posted 30 May 2012 - 10:20

ten - > MT11i_4.1.B.0.431_Customized Central Europe 3  ? :)

#22 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 16m

Posted 30 May 2012 - 10:24

View Postdante, on 30 May 2012 - 10:20, said:


Ta sama wersja (4.1.B.0.431) ,ale ma w nazwie MT15i Global.Mógłbym ci podać linka na xda ,ale nie wiem czy mogę

#23 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 18h 20m

Posted 30 May 2012 - 10:32

Zapodawaj, to nie forum androida, gdzie banuja za free ;)

#24 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 16m

Posted 30 May 2012 - 10:32

View Postdante, on 30 May 2012 - 10:32, said:

Zapodawaj, to nie forum androida, gdzie banuja za free ;)

Ok,:)

Please Login HERE or Register HERE to see this link!



#25 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 30 May 2012 - 10:45

View Postdante, on 30 May 2012 - 10:32, said:

to nie forum androida, gdzie banuja za free ;)

Żartowniś :)

Do tematu - oby ta wersja choć trochę dorownala GB. Ja póki co nie zamierzam bawić się w icsy, bo bardzo dużo gier nie jest jeszcze zoptymalizowanych pod androida 4.0 :(

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Posted Image

#26 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 16m

Posted 30 May 2012 - 11:14

Ciekawe czy GTA 3 będzie działać na ICS ,bo to w zasadzie jedyna gra która wywarła na mnie tak ogromne wrażenie.Jutro z rana wgram tego ICS-a i podzielę się wrażeniami ,bo dzisiaj już nie będzie mi się chciało przywracać od nowa danych (aplikacji,ustawień systemowych itp.)

#27 OFFLINE   karem93

karem93
  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 4m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 30 May 2012 - 18:25

w polsce juz jest , bo chyba nie?

#28 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 16m

Posted 30 May 2012 - 18:49

Raczej nie, właśnie przed chwilą zainstalowałem tego ICS-a i powiem szczerze że odświerzyli trochę wygląd,zrobli wreszcie coś z tym Bluetooth (nie trzeba co chwilę zaznaczać widoczności) i mam wrażenie tak jakby ten system szybciej działał nie ma także problemów z uruchomieniem GTA 3. Dodatkowo dodali różne animację np. przy obracaniu telefonu Niestety odtwarzacz i radio jest niemal takie samo jakie było czego akurat można było się spodziewać (musieli przecież jakoś wywyższyć te nowe Xperie :rolleyes: ).Usunęli także opcję przesyłania plików przez Wi-fi co jest dla mnie niezrozumiałe :blink: .Jak na razie tak tylko mogę opisać pierwsze wrażnienia. Jak ktoś miał jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem

#29 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 30 May 2012 - 19:24

Jak w porównaniu do GB? Jest lepiej?

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Posted Image

#30 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 16m

Posted 30 May 2012 - 19:55

Moim zdaniem tak,animacje są płynniejsze oraz włączenie Wi-fi/BT trwa trochę szybciej niż na Gingerbreadzie.Teraz tylko męczę się z Rootem bo przecież trzeba zmienić ten sam bezndziejny odtwarzacz z Gingerbreada :unsure:

#31 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 30 May 2012 - 20:09

Nie lepiej zainwestować w coś z możliwością rozbudowanego equalizera, zmiany skinow etc?
Odkąd mam neo v używam Player pro. Testowałem kilka innych, m.in power amp i player pro jest najlepszy. Na icsie będzie działać. Wart ceny.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Posted Image

#32 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 18h 20m

Posted 30 May 2012 - 22:28

Quote

Żartowniś :)
Nie żartowałem, mówiłem poważnie dostałem bana za free, ale tak bywa jak sie ma w głowie wodę zamiast mózgu ;)

Quote

Do tematu - oby ta wersja choć trochę dorownala GB. Ja póki co nie zamierzam bawić się w icsy, bo bardzo dużo gier nie jest jeszcze zoptymalizowanych pod androida 4.0
Dla ciebie liczą się gry a dla innych stabilność / wydajność systemu.
Co do gier vs ICS nie do końca jest to wina systemu. Wystarczy trochę poczytać w necie by dowiedzieć się gdzie prawda leży. A co do ICS i X-Play nie bedę się wypowiadał, bo znam wartość Programistów SONY i śmiało powiem, że developerzy z XDA zrobili więcej, niż ci "nędzarze" z SONY <_< Tyle w temacie.

#33 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 16m

Posted 31 May 2012 - 06:44

View Postdante, on 30 May 2012 - 22:28, said:

Nie żartowałem, mówiłem poważnie dostałem bana za free, ale tak bywa jak sie ma w głowie wodę zamiast mózgu ;)


Dla ciebie liczą się gry a dla innych stabilność / wydajność systemu.
Co do gier vs ICS nie do końca jest to wina systemu. Wystarczy trochę poczytać w necie by dowiedzieć się gdzie prawda leży. A co do ICS i X-Play nie bedę się wypowiadał, bo znam wartość Programistów SONY i śmiało powiem, że developerzy z XDA zrobili więcej, niż ci "nędzarze" z SONY <_< Tyle w temacie.

Zgadzam się z tobą,ci deweloperzy od sonego powinni się uczyć od tych z xda bo już szczerze mówiąc mogliby dodać ten odtwarzacz z Xperi S oraz lepszy i nowszy wygląd radia i tylko tyle szumu narobili że wszystkie Xperie z 2011 roku dostaną ICS :rolleyes:  i jak się później okazało wszystkie oprócz Play :blink: .Ja akurat nie skomentuje także tego czegoś służącego do odtwarzania muzyki w Live With Walkman ,bo Walkmanem tego nazwać nie można  (bez wprowadzania własnych ustawień korektora :lotpot: ) i już taki W200i ma lepszy korektor


phillix
Zainwestować mogę, tyle że ja i tak wolę stockowy odtwarzacz (ale tylko ten z Xperi S).Miałem kiedyś Power AMP ale i tak uznałem że najlepszy jest stockowy

#34 OFFLINE   Erin

Erin

    Autor najlepszego postu 2012 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 393 posts
    • Time Online: 79d 4h 15m

Posted 31 May 2012 - 07:31

każdy lubi coś innego, a na ICS dla PL nadal czekamy już 4 dzień, ciekawe jak długo jeszcze....

#35 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 8h 16m

Posted 31 May 2012 - 13:28

Ja jeszcze tylko dodam że niestety na ICS nie działa odtwarzacz z Xperi S :unsure:  (wywala błąd przy próbie wejścia do EQ) więc póki co wróciłem do Gingerbreada.Co prawda widziałem już jakiś nowy odtwarzacz dla ICS na xda ,ale nie będę się jak na razie w to bawił bo też w nim coś podobno nie działa

#36 OFFLINE   Erin

Erin

    Autor najlepszego postu 2012 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 393 posts
    • Time Online: 79d 4h 15m

Posted 31 May 2012 - 17:58

no i ciekawość wygrała...
zainstalowałem soft ICS dla Francji do ARC LT15i   i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony....

poza pierdołami dla w/w kraju sam wygląd szybkość i funkcjonalność kilku opcji jest dużo lepsza
potwierdzam to że odtwarzacz pozostał niezmieniony... sam telefon działa szybciej

pozostaje mi tylko zaniżenie oprogramowania do 2.3.4 i czekanie na aktualizacje dla swojego SI

:)

#37 ONLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 6h 26m

Posted 31 May 2012 - 19:30

Rozpoczęła się aktualizacja Sony Ericsson Xperia pro, więcej

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

.

#38 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 18h 20m

Posted 31 May 2012 - 21:46

Co oni se jaja robią. Dla flagowego modelu jest mniej SI do aktualizacji niż do X-pro. Normalnie śmiech na sali. <_<  Kolejny przykład jak dobrze wpłynął na firmę rebrand :lol:

#39 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 31 May 2012 - 22:05

Toć Xperia pro jest jednym z flagowych modeli. Ludzie czekali prawie rok na ten model od premiery, dajcie im się nacieszyć chociaż z aktualizacji, na którą również czekali ponad pół roku :) Nie ma się co bulwersować, na każdego przyjdzie kolej ;) No prawie każdego - posiadacze Xperii PLAY - kolejnego flagowego modelu w ogóle nie dostaną tej aktualizacji. Ci dopiero mają pecha ;)

#40 ONLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 6h 26m

Posted 05 June 2012 - 18:54

Sony rozpoczęło właśnie aktualizację Sony Ericsson Live with Walkman, Xperia mini pro. W pierwszym poście dodano linki do miejsc, w których możecie sprawdzać swoje numery SI.




0 user(s) are reading this topic