Jump to content


Angry Birds pobrane miliard razy!


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 6h 7m

Posted 15 May 2012 - 11:47

Producent gier Angry Birds podał, że łącznie pobrano je już ponad 1 miliard razy! Liczba pobrań dotyczy wszystkich dostępnych wersji gry dla wszystkich platform. Tak wielkie zainteresowanie przełożyło się także na sferę pieniądza, gdyż Angry Birds stały się także rekordowe pod względem dochodowości, przychody z gry to bowiem przeszło 70 mln dolarów.


Popularność gry zdaje się zatem przerastać wszelkie granice, ciekawe kiedy doczekamy się jej zmierzchu?

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 16 May 2012 - 05:51

Czemu mielibyśmy się doczekać zmierzchu? Każde pokolenie ma swoje gry... W latach 80-tych rekordy popularności bił Tetris, potem Super Mario Bross, Potem była era Wolfensteina 3D, Dooma, Quake'a i Duke Nukem 3D i tak dalej i tak dalej aż nastała era smartphone'ów z dosyć prostą i niewymagającą wiele od użytkownika efektowną kolorową gierką, jaką są Angry Birds. Wystarczy jedno maźnięcie palcem po ekranie i coś się dzieje... Myślę, że to się prędko ludziom nie znudzi i pewnie już na zawsze pozostaną wierni fani tej gry :)

#3 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 6h 7m

Posted 16 May 2012 - 08:10

Ano dlatego, że nic nie trwa wiecznie. Jak sam wspomniałeś w tych latach były takie gry, teraz króluje Angry Birds. Ciekawi mnie jednak, gdzie jest granica i jak będzie wyglądała popularność tej gry w najbliższej przyszłości. Ja grałem w "ptaki" przez 3-4 tygodnie, potem od 3 miesięcy nawet ich nie włączyłem. Tak zwyczajnie mi przeszło, w czym też trochę pomogła tnąca się X8 ;)




0 user(s) are reading this topic