Jump to content


[Rozwiązany] Trudny wybór


  • This topic is locked This topic is locked
38 replies to this topic

#21 OFFLINE   marmal215

marmal215
  • User
  • 607 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 08 May 2012 - 16:40

Jak Ci tak zależy to kup SGS, jak się nie spodoba to sprzedasz na Allegro i kupisz Neo V. Wartość tak szybko nie spadnie :P
A tak na serio to tutaj nikt Ci za bardzo nie podpowie. Podzespoły mają bardzo zbliżone. Na korzyść SGS'a tak na prawdę przeważa tylko wyświetlacz. Tak więc który stylistycznie Ci się bardziej podoba to bierz. Aplikacje i gry i tak te same będziesz instalował na obu <_<

DENON DJ


#22 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 08 May 2012 - 16:46

View Postmarmal215, on 08 May 2012 - 16:40, said:

Jak Ci tak zależy to kup SGS, jak się nie spodoba to sprzedasz na Allegro i kupisz Neo V. Wartość tak szybko nie spadnie :P

No tu bym polemizował, bo właśnie został zaprezentowany kolejny następca - SGS III . Jak ludzie zaczną wyprzedawać swoje starocie, żeby kupić nowy model, to ceny SGS'a i SGS'a II polecą zanim się zorientujesz :)

#23 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 08 May 2012 - 17:02

Super amoled ekranu w neo z bravia engine różni się kolorem czarnym. W neo v kolory są bardziej realne. W sgsie dziwnie to wygląda jak kolor czarny zlewa się z obudową. Gry działają i tu i tu, ale teraz gry będą szły bardziej pod kątem neo i ics.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Posted Image

#24 OFFLINE   marmal215

marmal215
  • User
  • 607 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 08 May 2012 - 17:04

View PostJurij, on 08 May 2012 - 16:46, said:

No tu bym polemizował, bo właśnie został zaprezentowany kolejny następca - SGS III . Jak ludzie zaczną wyprzedawać swoje starocie, żeby kupić nowy model, to ceny SGS'a i SGS'a II polecą zanim się zorientujesz :)

Luźna propozycja, sam bym raczej bał się tak ryzykować :D
A to fakt, że jak wyjdzie SGS III to ceny reszty modeli znacznie spadną...

Jeszcze dorzucę coś od siebie :D
Idź do salonów Orange, Play, Plus, T-Mobile oraz do komisów GSM i pobaw się zarówno SGS'em jak  i Neo V. I wtedy ocenisz, który Ci się bardziej podoba.

PS. W SE są super nakładki systemowe na Androidy, ale jeśli masz zamiar modyfikować to i tak Ci się nie przyda...

DENON DJ


#25 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 08 May 2012 - 17:16

Developerzy potwierdzili, że neo jak i arc dostanie duże wsparcie. W tamtym roku powstały już romy na te telefony. Wyszedł oficjalny ics, a neo co tydzień dostaje aktualizacje custom romow. W kwestii modowania prowadzi na chwilę obecną sgs, ale za niedługo neo będzie miała większe wsparcie ze względu na ics. Nieoficjalny ics nie dorówna oficjalnemu :)
Dodam jeszcze, że wg mnie sgs leży o wiele gorzej w ręce niż neo. Wiem, że starsi mają większe dłonie, ale spotkałem się z opiniami dorosłych, że sgs źle leży. Płaski i kwadratowy...

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Posted Image

#26 OFFLINE   kojack

kojack
  • Autor tematu
  • User
  • 116 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 08 May 2012 - 20:05

Widzę, że nie ma sensu dalej tego prowadzić. Zdania są podzielone.
Mam ponad 600zł, mam 16 lat i jak to nastolatek nie jestem zdecydowany.
Nie wiem czy wybiore neo V, zwykłą Neo, czy też SGS'a. Najwyżej zatrzymam pieniądze, dołoże troche i kupie sobie motor/skuter bo to mnie bardziej kręci.
I na tym zakończmy tą dyskusję.
Jeśli chcecie, temat możecie zamknąć lub zostawić dla dalszej dyskusji nad telefonami.

Pozdrawiam

Edited by kojack, 08 May 2012 - 20:07.

Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#27 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 08 May 2012 - 20:23

Możesz też dozbierac do dwurdzeniowy, ale skoro kręci Cię motor czy skuter to nie widzę nic przeciwko temu :) trzeba się odciągnąc czasem od telefonów :)

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)

Edited by phillix, 08 May 2012 - 20:23.

Posted Image

#28 OFFLINE   kojack

kojack
  • Autor tematu
  • User
  • 116 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 11 May 2012 - 21:20

A więc wybór padł na telefon, gdyż "zabije sie na motorze" <foch>

Co polecacie?

Neo V, Neo, czy Arc? Neo V mam za 550zl, a arc z troszke zjechana obudowa za 650zl.
Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam!
Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#29 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 11 May 2012 - 21:27

Arc to praktycznie to samo co zwykła neo, tylko z większym ekranem. Neo v ma jedynie mniej megapikseli i brak czujnika exmor r, który nie daje aż tak dużej różnicy :)

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Posted Image

#30 OFFLINE   marmal215

marmal215
  • User
  • 607 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 12 May 2012 - 09:43

Widzę nowa dyskusja się zaczyna <_<

Odpowiadając na pytanie - bierz ARC.  Model najlepszy z tej trójki, o ile nie przeszkadza Ci zjechana obudowa...

DENON DJ


#31 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 12 May 2012 - 09:48

Zależy co kto woli. jeżeli ekran za duży to zwykłą neo jak masz w dobrej cenie. Te same bebechy mają. Jedynie neo v ma inne jak wspomniałem wcześniej. ArcS to zwykły Arc tylko z podkręconym procesorem do 1,4GHz, a ten procek w Xperiach 2011 jest podobno ten sam, czyli kręci się we wszystkich do 2GHz ;)
Posted Image

#32 OFFLINE   marmal215

marmal215
  • User
  • 607 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 12 May 2012 - 12:47

Kręć do 2GHz, powodzenia w użytkowaniu sprzętu <_<

@kojack, teraz Tobie nikt już nie doradzi. Bierz ten telefon, który jest najładniejszy Twoim zdaniem. Osobiście wybierałbym pomiędzy Neo i Arc'em. Neo V bym odrzucił jeśli mam do wyboru Arc'a, który ma większy ekran, więc wg mnie jest najlepszym kandydatem. Dalsza dyskusja już teraz nie ma sensu. Te same systemy, podobne podzespoły. Powinien już liczyć się wygląd...

DENON DJ


#33 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 12 May 2012 - 13:00

Quote

Kręć do 2GHz, powodzenia w użytkowaniu sprzętu <_<

bez problemu pociągnie ;) nie ma mowy, że coś się stanie. jedynie telefon może się zresetować / wyłączyć. ja używam 1.4GHz.

kojack, a jak bardzo zjechany jest ten Arc? i z jakiej sieci i kiedy wyprodukowany. bo bootloader może naciągnąć Cię na dodatkowe koszty.
Posted Image

#34 OFFLINE   kojack

kojack
  • Autor tematu
  • User
  • 116 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 12 May 2012 - 14:50

na dole troche jest zjechany. Kiedy wyprodukowany, też nie wiem. Wiem, że był fabrycznie bez sim-locka i nie był z żadnej sieci.
Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#35 OFFLINE   marmal215

marmal215
  • User
  • 607 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 13 May 2012 - 09:39

phillix skoro można "bez problemu" kręcić do 2,0 to dlaczego używasz tylko 1,4?

kojack, a czy papiery na niego jakieś są? Gwarancja, dowód zakupu, pudełko ze zgodnym IMEI?

DENON DJ


#36 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 18h 4m

Posted 13 May 2012 - 09:55

Quote

phillix skoro można "bez problemu" kręcić do 2,0 to dlaczego używasz tylko 1,4?
Odpowiedź jest prosta. Jak chcesz by telefon ci działał Max nie cały dzień. To ja nie widzę problemu.

#37 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 13 May 2012 - 10:34

A widzisz, mam taki sposób :) czary sprawiły, że telefon na 1.4ghz uciągnie nawet gta3 i każdą inną grę. Przez taki oto ewenement nie widzę sensu kręcić do 2ghz. Zresztą kernel z OC do 1.8.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Posted Image

#38 OFFLINE   kojack

kojack
  • Autor tematu
  • User
  • 116 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 13 May 2012 - 20:41

View Postmarmal215, on 13 May 2012 - 09:39, said:

phillix skoro można "bez problemu" kręcić do 2,0 to dlaczego używasz tylko 1,4?

kojack, a czy papiery na niego jakieś są? Gwarancja, dowód zakupu, pudełko ze zgodnym IMEI?

Telefon kupiony przez allegro. Dowodu zakupu nie ma, pudełko ze zgodnym IMEI jest, bo wg. gościa "telefon dostał w prezencie".
Proszę o zamknięcie, gdyż i tak już kupiłem Arc.
Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#39 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Moderator

  • Moderator
  • 1,255 posts
    • Time Online: 117d 10h 36m
  • GG:
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 13 May 2012 - 21:04

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.
Posted Image




0 user(s) are reading this topic