Jump to content


Odblokowanie bootloadera, rootowanie r800i, play


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   Szuwi

Szuwi
  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 13m
  • Kraj::
  • Operator: Plus

Posted 20 March 2012 - 11:33

Witam! Mam pytanko czy jak wgram  Xperia PLAY_Relock_bootloader
to odblokuje mi bootloadera? jak nie to jest jakiś poradnik do unlocka bootloadera? można odblokować bootloadera bez utraty danych z telefonu?
Żeby mieć całkowicie odblokowany telefon muszę wgrać najpierw DooMLoRD_v4_ROOT-zergRush-busybox-sua później Xperia PLAY_Relock_bootloader? z góry thnx.

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 20 March 2012 - 11:46

Relock bootloader jak sama nazwa wskazuje służy do zablokowania bootloadera. Za pomocą tego poradnika możesz zrootować telefon bez odblokowywania bootloadera: http://www.sonyerics...rgrush-exploit/ :) Więc co chcesz zrobić? Jeśli koniecznie chcesz odblokować bootloader, poczytaj poradniki i tematy na forum - jest kilka sposobów, łącznie z oficjalną metodą na stronie developerskiej Sony Ericssona. Możesz też w naszym serwisie online odblokować telefon za 50 PLN i będziesz miał odblokowany bootloader :)

#3 OFFLINE   Szuwi

Szuwi
  • Autor tematu
  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 13m
  • Kraj::
  • Operator: Plus

Posted 20 March 2012 - 11:52

chciałbym zrootować telefon i odblokować bootloader żebym mógł w przyszłości wgrać roma, jak możesz to podlinkuj mi te kilka sposobów bo na forum play nie widzę :) a tak w ogóle to jak się sprawdza czy ma się odblokowanego bootloadera? jest jakiś program? ogólnie próbowałem zrootować telefon przez FlashToola dwoma sposobami Force psneuter i zergRush  i nic, tylko błąd :( proszę o pomoc :)

Edited by Szuwi, 20 March 2012 - 12:04.


#4 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 20 March 2012 - 12:05

Tutaj masz poradnik: http://www.sonyerics...a-pod-fastboot/ :)

#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Zwycięzca konkursu foto "Wiosna, ach to TY"

  • User
  • 2,024 posts
    • Time Online: 73d 14h 22m
  • Kraj::
  • TelefoniPhone 5
  • Operator: Virgin Mobile

Posted 20 March 2012 - 14:58

Zrootuj doom lordem. Jeżeli masz sieć inną niż Orange to za darmo możesz odblokowac bootloadera metodą testpoint. Działa aktualizacja wszelka, Track ID, można przywrócić gwarancje i chyba tyle :-)

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
Posted Image




0 user(s) are reading this topic