Jump to content


Ruszają testy LTE w Plusie


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 3h 45m

Posted 20 October 2011 - 11:47

Od 20 października w kilkunastu miastach na terenie całej Polski, w wybranych punktach sprzedaży sieci Plus, znajdą się specjalne stanowiska z laptopami, na których każdy będzie mógł osobiście sprawdzić działanie usług w technologii LTE.

Pierwsze testy zostaną zorganizowane w Warszawie, Łodzi, Toruniu, Poznaniu, Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Lublinie i Puławach.

LTE, czyli Long Term Evolution, to standard telefonii komórkowej, będący następcą systemów trzeciej generacji (3G). Parametry usługi, takie jak stabilność, prędkość i jakość połączenia, są porównywalne z tymi, jakie udostępniają dostawcy internetu kablowego.

Każdy, kto w trakcie trwania akcji pojawi się w wytypowanych punktach sprzedaży, będzie miał możliwość zapoznać się z technologią oraz podzielić się swoją opinią na temat działania usługi, wypełniając krótką ankietę. Dla wszystkich osób, które wypełnią ankietę zostały przygotowane upominki.

Oto lista punktów sieci Plus, w których od czwartku 20 października można testować LTE:
- Warszawa: Al. Jerozolimskie 65/79 (LIM), Al. Jerozolimskie 179 (Blue City), ul. Grójecka 64, ul. Ostrobramska 75 (Promenada);
- Kraków: ul. Bora Komorowskiego 37 (CH Krokus), ul. Zakopiańska 62 (CH Zakopianka);
- Toruń: ul. Olsztyńska 8 (CH Bielawy), ul. Żółkiewskiego 15 (CH Copernicus), ul. Piekary 35/39;
- Łódź: ul. Karskiego 5 (Manufaktura), ul. Piotrkowska 153, ul. Piotrkowska 294, ul. Jana Pawła II 30 lok. B23 (CH Geant);
- Poznań: ul. Zamenhofa 133 (CH Rondo Selgros), ul. Serbska 7 (CH Tesco);
- Katowice: ul. Staromiejska 3;
- Dąbrowa Górnicza: ul. Bandrowskiego 7B;
- Lublin: Al. Spółdzielczości Pracy 30/32 (Galeria OLIMP);
- Puławy: ul. Piłsudskiego 52.

Jeśli ktoś z Was się skusi na takie testy, prosimy i relacje :)

Źródło:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!



#2 OFFLINE   piotr88010

piotr88010

    Banned

  • Banned
  • 353 posts

Posted 20 October 2011 - 14:57

Czekałem na to od dwóch miesięcy :) Nareszcie się doczekałem ^_^  Swoją drogą ciekawe czy wypalą te testy? Może trzeba będzie im zwiększyć zasięg w polsce??? :zmeczony:

#3 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Zwycięzca konkursu foto "Pokaż z bliska atuty SE"

  • User
  • 682 posts
    • Time Online: 31d 4h 26m

Posted 20 October 2011 - 15:47

Puławy? to rzut kamieniem ode mnie, może się skuszę
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#4 OFFLINE   Adogard

Adogard
  • User
  • 503 posts
    • Time Online: 14d 17h 37m

Posted 21 October 2011 - 09:16

Znów moge obejść sie smakiem... mieszkam w centrum Polski  a nic tu nie ma...., Toruń daleko... Łódź też daleko... za 20 lat moze sie doczekam LTE u siebie.

welcome in poland
W995 forever

#5 OFFLINE   piotr88010

piotr88010

    Banned

  • Banned
  • 353 posts

Posted 21 October 2011 - 10:26

Ja też mieszkam trochę od każdego z tych miast, o ok.300km :D




0 user(s) are reading this topic