- Sony Ericsson World - International Sony Ericsson Forum
- → Viewing Profile: Reputation: slivka91
About Me
Uciekamy stąd jak najdalej, chociaż jesteśmy tu stale..."
Community Stats
- Group User
- Active Posts 555
- Profile Views 15,034
- Time Online16d 8h 2m
- Member Title Autor najlepszego wpisu sierpnia 2013
- Age 35 years old
- Birthday April 27, 1991
-
Płeć:
Male
-
Kraj:
Poland
-
Miasto:
Świecie
Previous Fields
-
Telefon
Redmi Note 9 Pro / Redmi 5A / Lumia 535 / Satio / W850i / K810 / K510i
-
Firmware:
Ret Velvet Fejk / Ołero 8.1 / W10M / R2AK006 / R1KG001 / R8BA024 / R4EA031
-
Android:
Redmi Note 9 Pro
-
Operator:
Heyah
Contact Information
-
GG
10327913
User Tools
Latest Visitors
#47473 Podniesienie CID52 do 53
Posted
slivka91
on 04 October 2018 - 17:54
#45832 Polski soft do K510i CID50 Orange
Posted
slivka91
on 11 January 2015 - 12:17
#45578 Co dziś zrobiłeś przy swoim telefonie
Posted
slivka91
on 25 October 2014 - 17:04
Screeny będą jak będzie spas lepszy
Na dniach wymiana Fast Portu - nie łączy poprawnie, działa po zakrzywieniu.
#45576 [Rozwiązany] K550i nie włącza się po próbie ściągnięcia sim locka
Posted
slivka91
on 24 October 2014 - 16:58
Pod konkretny soft wgraj jak należy, nie podałeś jaki w ogóle masz.
Albo całkowita reinstalacja to wgrywasz fs maina i customa odpowiedniego (fs i main ten sam soft tylko i wyłącznie) Od razu polecam oprogramowanie od W610.
Uwalony GDFS to jeszcze nie powinien być. Jak zaczniesz kombinować jak teraz to telefon uwalisz i stanie się atrapą.
Nie kombinuj ze zgrywaniem GDFS ani wgrywaniem.
Temat opanowałem niedawno bratu z tym samym telefonem.
Dziś śmiga jak lala.
#44838 Tablety i smartfony na prezent komunijny
Posted
slivka91
on 10 May 2014 - 14:46
phillix, on 08 May 2014 - 20:00, said:
Kiedyś były patyki, bazy, cudowne wchodzenie na drzewa, bieganie na osiedlu do wieczora - dzisiaj ktoś się jeszcze tak bawi? Uwierzcie, że naprawdę dużo bym oddał, żeby cofnąć się do tych czasów
Kto by nie chciał wrócić
phillix, on 08 May 2014 - 20:00, said:
Troche odbiegnę od tematu, ale napiszę. Jestem na pierwszym roku informatyki w technikum i jestem w klasie z 26 chłopakami. Tylko mniej niż połowa uprawia jakiś sport poza wfem. Większość niestety gra, gra i gra. Rozumiem zainteresowanie informatyką, tzn. siedzi dużo przed kompem i uczy się o systemach, magistralach, bramkach itd, ale żeby grać dzień w dzień po kilka godzin? Ba, jeden kolega czasami nie śpi w nocy. Wiem, że to ich życie i nic mi do niego, ale kurde! Nienawidzę takich leni - choć sam lubię w weekend postrzelać sobie z trzy godzinki, ale do tego mam taekwon-do cztery razy w tygodniu, oprócz tego własny trening domowy/stadion i inne obowiązki.
Może jeszcze uda się uratować ten świat...
Sam każdy siebie tylko uratuje jeśli chce tak naprawdę. Rozumiem Cie Phillix doskonale. Znam schemat funkcjonowania typowej klasy informatycznej
#44822 Jaki adapter wybrać?
Posted
slivka91
on 08 May 2014 - 16:08
#44816 Jaki adapter wybrać?
Posted
slivka91
on 08 May 2014 - 12:24
Druga opcja powinna działać również lekko jak pierwsza.
A ta trzecia to nie wiem jak to będzie wykrywać. Wątpliwe by dwie karty ruszyło naraz. Spotkałem przypadek gdy jedna tylko działała i brak możliwości by druga latała.
#44758 [Rozwiązany] Problemowe przeglądanie internet
Posted
slivka91
on 02 May 2014 - 14:39
Problem jest gdy wybiorę Internet a w nim ta sama konfiguracja wtedy wariuje. Ale sytuacja opanowana.
#43627 Sony Ericsson Satio - Specifications
Posted
slivka91
on 04 February 2014 - 09:47
Sony Ericsson Satio - specifications

- 126 grams
- 112,00 x 55,00 x 13,30 mm

- TFT resistive touchscreen
- 16M colors
- 360 x 640 pixels, 3.5 inches

- GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
- HSDPA 850 / 1900 / 2100

- Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5
- 600 MHz Cortex-A8
- GPU - PowerVR SGX

- microSD, up to 32 GB, 8 GB included
- 128 MB storage; 256 MB RAM

- Li-Po 1000 mAh battery

- SIM slot
- aGPS
- FastPort
- Wi-Fi 802.11 b/g
- Bluetooth v2.0 with A2DP
- DLNA Certified
- Synchronisation via Facebook™, Google™, Twitter™

Camera
- 12.1 MP f=5.9 mm 1:2.8
- 4000 x 3000 pixels
- Autofocus
- Xenon flash
- Video LED flash
- Image stabiliser
- Video recording WVGA@30fps (via software update)
Camera App Features
- Smile shutter™
- Geotagging
- White balance
- Sweep Panorama
- Red-eye reduction
- Scene recognition
- Burst mode
- Superior Auto
Secondary camera
- 0,3 MP, 640 x 480
Music and Video
- Music Player
- FM Radio
- Audio playback: MP3 / WAV / WMA / eAAC+
- Audio recording: 3GPP, MP4, AMR
- Video playback: MP4 / H.264 / H.263 / WMV
- Video recording: 3GPP, MP4
Gaming and Apps
- HD Gaming
- YouTube
- TrackID
- Java
- Symbian
- Adobe Reader Lite
- Quick Office

- Released 2009, October
Sensors
- accelerometer
- proximity sensor
- ambient light sensor
#42966 Sony Ericsson File System
Posted
slivka91
on 17 January 2014 - 13:11
Playlista -> tpa/system/multimedia/mp/pl - (sprawdzane platforma db2010 i db2020)
Instalki aplikacji zapisanych w telefonie -> tpa/preset/system/ams
#42421 Satio - ogólne odczucia
Posted
slivka91
on 02 January 2014 - 18:58
Już raz pisałem odnośnie Satka ale w trakcie ostatniego ataku zniknęło to co może być przydatne każdemu kto chce nabyć ten smartphone. Oczywiście inne wpisy posiadaczy Satio i opinie cenne
No więc Satio jak wiemy pracuje na Symbianie S60V5. Jak wiemy ten system to już "dinozaur" Bliżej mu do nazwy telefon niż smartphone. Praca ogólna z tym systemem nie sprawia problemów. Satio nie zawiesza się. Wszystkie funkcje działają prawidłowo.
Wizualna strona. Telefon leży świetnie w dłoni. Rozmiary jego są odpowiednie. Klawisze i guziki niestety ulegają szybkiemu starciu. Rozmieszczenie klawiszy jest dobre. Jedyne gdzie można się przyczepić to klawisz odblokowania/blokady klawiatury gdy mamy podłączony zestaw słuchawkowy (u mnie testowane HPM 70). Blokada telefonu i odblokowanie go jest trochę wtedy uciążliwe. Obudowa jest dosyć odporna na zadrapania i przetarcia. Dotyk działa dobrze pomimo, że oporowy to nie sprawia problemów.
Dźwięk. Jakość dźwięku przekazywana z Satio jest dobra podczas odsłuchu muzyki jak i rozmowy. Wadą jest tu brak korektora który co prawda można dograć ale żeby w takim "kombajnie" na owe czasy go zabrakło? Radio ładnie łapie fale. Brak RDS jednak niektórym może przeszkadzać.
Aparat. Wyróżnik Satio. Jakość zdjęć jest bardzo dobra. Aczkolwiek po 12MPX można byłoby się spodziewać więcej. Nie mniej jednak niejeden będzie zadowolony z jakości którą prezentuje. Flash ułatwia zdecydowanie robić zdjęcia w trudnych warunkach. Nagrywanie wideo jest płynne bez zacięć jak to bywa w Vivaz Pro.
Trwałość baterii. Niestety tu nie ma się czym chwalić bynajmniej jak dla mnie. Zakres wytrzymałości to od 1 dnia do 3 w zależności od intensywności używania. Średnio wychodzi 1.5 dnia (wiadomości, rozmowy, net - pakietowe połączenie)
Łączność. Wi-Fi jak i Bluetooth działają jak powinny. Zasięg spory.
Ogólnie telefon na plus. Aparat, obsługa ogólna, dźwięk, łączność zasługują na plus.
Wady tj. słaba bateria, ścierające się klawisze ale to są drobiazgi
Zdecydowanie polecam ten telefon.
#41778 Sony sprzedało 10 mln smartfonów Xperia w Q3 2013 r.
Posted
slivka91
on 12 November 2013 - 12:31
#41760 Sony wyjawi swoje plany co do Androida 4.3/4.4 już w następnym tygodniu
Posted
slivka91
on 10 November 2013 - 17:44
Ma to swoje plusy poniekąd ale jak widać dużo roboty w Androidze cały czas jest. Kiepscy programiści haha
#41719 Jak odzyskać kontakty za pomocą komputera.
Posted
slivka91
on 08 November 2013 - 21:32
#40681 Gry | Aplikacje | Motywy dla Satio Vivaz
Posted
slivka91
on 13 September 2013 - 16:58
A więc poszukuję fabrycznego motywu z Satio "Unlimited" (każdy wie o jaki chodzi
Ode mnie Latareczka. Działa na Vivaz Pro.
PhoneTorchV2Sony.sis 86.96K
17 downloads
- Sony Ericsson World - International Sony Ericsson Forum
- → Viewing Profile: Reputation: slivka91





Find content

