Jump to content


Problem z Nokia Dictionary.


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   Deleted 20

Deleted 20
  • Banned
  • 34 posts

Posted 05 January 2017 - 19:43

Czy ktoś wie dlaczego aplikacja Noka Dictionary na Symbiana (na mojej N86), gdy ma zainstalowany więcej, niż jeden słownik, od razu przy starcie pyta o usunięcie słowników- i dalej uruchomi się dopiero wtedy, gdy pozostanie tylko jeden zainstalowany? Nie można mieć w tej aplikacji więcej, niż jednego słownika zainstalowanego jednocześnie?
shirei Gendo Ikari

#2 OFFLINE   osa355

Posted 06 January 2017 - 09:41

Na to wychodzi że się nie da mieć zainstalowanych kilku słowników.

#3 OFFLINE   Deleted 20

Deleted 20
  • Autor tematu
  • Banned
  • 34 posts

Posted 06 January 2017 - 22:16

Yhy. Może ktoś odpowie jednak "pożytecznie"?..
shirei Gendo Ikari

#4 OFFLINE   osa355

Posted 06 January 2017 - 23:30

Pożytecznie zostało ci odpowiedzianie. Czego nie rozumiesz  w słowie się nie da?? Sprawdziłem u siebie na telefonie z tym samym systemem operacyjnym i się nie da. Nigdy nie odpowiadam bez sprawdzenia tego o co ktoś pyta.

#5 OFFLINE   Deleted 20

Deleted 20
  • Autor tematu
  • Banned
  • 34 posts

Posted 14 January 2017 - 18:43

Napisałeś w pierwszej odpowiedzi "na to wychodzi", a nie "sprawdziłem"; a nie wiadomo było skąd na to wychodzi. Wyrażaj się precyzyjniej i uważaj co dokładnie piszesz, a nie do kogoś masz pretensje, że nie "doczytuje" w twoich myślach.
shirei Gendo Ikari

#6 OFFLINE   osa355

Posted 16 January 2017 - 19:48

Masz rację że źle napisałem z tym "na to wychodzi" bo precyzyjniej mogłem napisać ci odpowiedź, ale sam sobie jesteś winny że dostałeś odpowiedź nie sprecyzowaną, jak byś w poprzednim temacie nie zaczął się mądrzyć i obrażać mnie jako użytkownika z większym doświadczeniem to byś miał poprawną odpowiedź bo bym się nie zdenerwował. Bo ci wtedy napisałem że rejestru nie da się naprawić, a twoje zachowanie w kolejnej odpowiedzi było chamskie i bezczelne. Człowiek pracuje, naprawia telefony i odpowiedział ci wtedy profesjonalnie co możesz zrobić by ten rejestr naprawić, poświęca swój czas by ci odpowiedzieć na pytanie. A ty jak się zachowałeś?? Więc masz to na co zapracowałeś u mnie i innych użytkowników tego forum. Czyli brak wsparcia. Brak kultury na tym forum będzie traktowanym banem lub brakiem odpowiedzi w twoich odpowiedziach. Następnym razem zaczekaj max 3 dni do odpowiedzi na twoje pytanie, jak nikt poza innym użytkownikiem nie daje innej odpowiedzi to znaczy że dostałeś prawidłową odpowiedź. Czyli naucz się kultury.

#7 OFFLINE   Deleted 20

Deleted 20
  • Autor tematu
  • Banned
  • 34 posts

Posted 18 January 2017 - 16:22

Dobra, już dobra. I ciebie "poniosło" i mnie. Ale nadal uważam, że twoja odpowiedź, iż nie da się naprawiać, odpowiednio edytować rejestru systemowego, jest lamerska. Tyle, to każdy głupi wie raczej, że "hard reset", albo "ustawienia fabryczne". A mi wcale nie o to chodziło, tylko o zrozumienie, sprawdzenie gdzie i jak dokładnie te ustawienia połączeń są zapisywane w rejestrze, żebym to znał i mógł sam edytować, ustawiać. Tym bardziej tak uważam, że tamta odpowiedź twoja była "prymitywna", iż już mi się udało oczyścić smartfona z niepotrzebnych konfiguracji. I sam tego dokonałem metodą logicznego rozumowania oraz prób i błędów. Ale potem posunąłem się w tym za daleko trochę i straciłem również potrzebne wpisy, dane, a też trochę je pomieszałem. Po czym analizując dalej rejestr stwierdziłem, że jakoś ustawienia połączeń są w nim zapisywane trochę chaotycznie, mało logicznie. I w końcu pogubiłem się w tym i straciłem cierpliwość do dochodzenia dalej, dokładniej.
shirei Gendo Ikari




0 user(s) are reading this topic