Jump to content


info

a2mobile - czyli Soloż-Żak rozkręca sieć komórkową

a2mobile

 • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   not found

not found

  Moderator

 • Super Moderator
 • 2,352 posts
  • Time Online: 101d 3h 1m

Posted 07 October 2016 - 14:25

Od ponad miesiąca 'słychać' w Internecie o nowej sieci komórkowej, a2mobile. Nazwa jak nie trudno się domyślić nawiązuje do aero2, sieci, która od paru lat oferuje darmowy internet o nazwie BDI.

Oferta podobna do obecnych na rynku, jak na debiut, nie wyróżnia się specjalnie. Chyba, że mówimy tu o bardzo loozackimm i zabawnym podejściu do tematu, wystarczy spojrzeć na FAQ, czyli Fszystkie Answery Queszczonów i oraz styl, który, nieco przypomina ten z Virgin ale a2mobile poszedł jeszcze o krok dalej ;)

Z 'nowości' mamy WiFi calling (pobieramy apkę, łączymy się z wifi i możemy dzwonić/smsować bez połączenia z siecią komórkową, oczywiście płacimy za to z naszego konta/pakietów) oraz ważność konta do końca 2018, jeśli kupimy starter do 14 października 2016 (później ważność do roku w zależności od doładowania, czyli powrót do starej epoki, słabo)

Tutaj podstawowe pakiety. Poza pakietem: 0,18 PLN za minutę/sms/MB. W ofercie brak MMS!

Posted ImageWięcej szczegółów na stronie:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!Co myślicie o tym?
WALKMAN®

#2 OFFLINE   jack79

jack79
 • Serwisant forum
 • 930 posts
  • Time Online: 56d 7h 51m

Posted 08 October 2016 - 14:21

Fajna oferta, nawet powiedziałbym że trochę lepsza niż tą co mam w T-mobile. Szczególnie ciekawe jest Wi-fi calling, ale coś mi się wydaje że przez jakiś czas testowali to w Plusie. No i ważność konta do 2018 , aż można o niej zapomnieć :D

Also tagged with one or more of these keywords: info, a2mobile

0 user(s) are reading this topic