Jump to content


Kilka problemów z telefonem


  • This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

#1 OFFLINE   krystianspoko

krystianspoko
  • User
  • 26 posts
    • Time Online: 1d 4h 4m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 15 July 2016 - 16:46

Witam . posiadam W995 i dzisiaj odebrałem go z serwisu ze zdjętym simlockiem. dzisiaj testowałem ten telefon i zauważyłem problem. gdy chcę obejrzeć film na youtube buforuję się ale ciągle stoi na 0% a po chwili wyskakuje błąd. ustawienia od oglądania video mam. pakiet internetowy też mam. jak to naprawić? ostatni jest taki że chciałem wgrać patche ale zapomniałem jak to się robiło. mam na przykład z waszego forum skopiować treść patcha i zapisać pod rozszerzeniem .vkp ? a potem wrzucić a 2 uploaderem przez write script? i czy mógłby ktoś podrzucić link do najlepszych sterowników do głośnika i do aparatu do kamery i do ekranu? Wrzuciłem SRI display driver for w995 v1 ale odkąd go wrzuciłem ekran wydaje się być taki nie ostry.pierwszy raz mam telefon z tą platformą dlatego mam taką niewiedzę. z góry dzięki za każdą pomoc. tu link do loga z a2 uploadera  

Please Login HERE or Register HERE to see this link!


Edited by krystianspoko, 15 July 2016 - 17:28.


#2 OFFLINE   osa355

Posted 16 July 2016 - 09:10

1.) Aplikacja od Youtube może już być niewspierana przez serwis i przez to nie działa. Ten telefon ma swoje lata i nie oszukujmy się, nawet wsparcia nie ma producenta.
2.) Ja z mojego doświadczenia i łatwości użytkowania polecam Fara z odpowiednią wtyczką do twojego telefonu.
3.) Sterowniki audio musisz sam pod swoje ucho brać, a nie my dla ciebie. Każdy użytkownik ma inne preferencje brzmienia dźwięku. Ja jako fortepianista wolałem sterowniki Toshara 1.7 które były na inną platformę, ale z czasem oryginalne były najlepsze. Tak samo jest z aparatem i ekranu. Musisz sam szukać pod twój gust.

Pozdrawiam
osa355

#3 OFFLINE   krystianspoko

krystianspoko
  • Autor tematu
  • User
  • 26 posts
    • Time Online: 1d 4h 4m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 16 July 2016 - 10:01

ja oglądam przez przeglądarkę nie aplikację a filmy na yt odtwarzał mi jeszcze starszy telefon k320i tylko tam filmy się zacinały. Zauważyłem jeszcze jeden problem a mianowicie ekran sam się przyciemnia i podświetla i tak w kółko. Wgrałem inne stery od ekranu ale problem nie ustąpił. Co mam zrobić aby ekran był ciągle podświetlony na max? Jasność mam ustawioną na 100% baterię też mam naładowaną.

#4 OFFLINE   osa355

Posted 16 July 2016 - 13:06

Ale na w995 może nie odtwarzać przez brak wsparcia od Youtube. A w sprawie podświetlenia ekranu to wgraj oryginalny sterownik od w995 lub wgraj od nowa mu firmware.

#5 OFFLINE   krystianspoko

krystianspoko
  • Autor tematu
  • User
  • 26 posts
    • Time Online: 1d 4h 4m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 17 July 2016 - 09:37

a co do sterowników potrzebuję sterownika dźwięku który pozwoli mi wydobyć maksimum mocy z głośnika i pozwoli jednocześnie zmieniać poziom głośności. Pobrałem rodrigez hdx 3.0 final podobno najlepszy to gra z maksymalną mocą głośnika i nie można w ogóle przyciszyć. Poda ktoś link do takich sterowników? Z góry dziękuję :)

Edited by krystianspoko, 17 July 2016 - 09:46.


#6 OFFLINE   osa355

Posted 17 July 2016 - 15:08

Taki sterownik na pewno ci głośniki zarznie w telefonie. Chcesz wymieniać głośniki w telefonie??

#7 OFFLINE   krystianspoko

krystianspoko
  • Autor tematu
  • User
  • 26 posts
    • Time Online: 1d 4h 4m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 18 July 2016 - 09:08

właśnie nie chcę. Chcę sterownik który pozwoli mi wydobyć maksimum mocy głośnika i pozwoli zmieniać głośność. Taki jak ten tylko żeby była opcja ściszania. Są takie?

Zauważyłem przed chwilą że nie mogę zmieniać głośności tylko w walkmanie. Jak ustawiam alarm i wybieram dzwonek mogę zmieniać głośność. Czym może być to spowodowane? Z góry dzięki :)

mam jeszcze jedno pytanie. Czy jest możliwość kończenia połączenia zsunięciem slidera?

#8 OFFLINE   osa355

Posted 18 July 2016 - 11:39

sterowniki dźwięku zmieniałeś?? Jest taka możliwość.

#9 OFFLINE   krystianspoko

krystianspoko
  • Autor tematu
  • User
  • 26 posts
    • Time Online: 1d 4h 4m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 18 July 2016 - 13:11

tak zmieniałem. Ten problem mam na sterowniku który podałem wyżej. Zmiana głośności nie działa tylko na słuchaniu muzyki w walkmanie. Przy słuchaniu z słuchawek tego problemu nie ma.

a jak włączyć tą funkcję? Szukałem w ustawieniach ale nie mogłem znaleźć

#10 OFFLINE   osa355

Posted 18 July 2016 - 15:10

to wina jest sterownika i byś musiał ją edytować by znaleźć w niej problem, nie działa ci automatycznie rozłączanie przy zsunięciu slidera??

#11 OFFLINE   krystianspoko

krystianspoko
  • Autor tematu
  • User
  • 26 posts
    • Time Online: 1d 4h 4m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 18 July 2016 - 22:26

rozłączanie działa. Po prostu przy rozmowie na głośniku nie działa rozłączanie zsunięciem slidera. Wciąż pozostaje problem sterownika. Może jest podobny do tego bez tej usterki? Dzięki za chęć pomocy.

#12 OFFLINE   osa355

Posted 18 July 2016 - 23:11

na trybie głośnomówiącym jak rozmawiasz to nigdy nie dało się rozłączyć połączenia, to jest spowodowane tym by było wygodniej i bezpieczniej podczas jazdy rozmawiać. Jaki format sterowniki te mają?? APF?? ZAPF?? czy inny??

#13 OFFLINE   krystianspoko

krystianspoko
  • Autor tematu
  • User
  • 26 posts
    • Time Online: 1d 4h 4m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 20 July 2016 - 08:52

wgrałem inne sterowniki blacklizard xtreme hd acoustics v. Final. W środku paczki były pliki .csv i .wbxml .csv wrzuciłem do tpa/preset/acoustic gdzie znalazłem pliki z tym rozszerzeniem. .wbxml wrzuciłem do ifs/system/acoustic . W paczce były jeszcze patche ale nie było patcha dla mojego modelu telefonu. Wgrałem te stery ale nadal jest to samo. Co robić?

#14 OFFLINE   osa355

Posted 20 July 2016 - 11:08

Wgrać oryginalny software i zobaczyć czy dalej ten sam błąd jest.

#15 OFFLINE   krystianspoko

krystianspoko
  • Autor tematu
  • User
  • 26 posts
    • Time Online: 1d 4h 4m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 21 July 2016 - 16:24

wgrałem od nowa softa r1ha035 wgrałem akustykę i problem z głośnością się naprawił. Ekran nadal przygasa. Nie wgrywałem sterowników od ekranu. Co robić?

#16 OFFLINE   osa355

Posted 21 July 2016 - 19:05

Ekran zawsze po jakimś czasie przygasa i się wyłącza.

#17 OFFLINE   krystianspoko

krystianspoko
  • Autor tematu
  • User
  • 26 posts
    • Time Online: 1d 4h 4m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 21 July 2016 - 22:10

to nie jest takie normalne gaśnięcie. Gdy używam telefonu piszę smsa szukam piosenki robię cokolwiek ekran przyciemnia się i co chwilę się podjaśnia. Nawet jak tego posta piszę z tego telefonu mam ten problem. Jakby ustawienia podświetlenia same się zmieniały nie wiem. Co robić? Jak to naprawić?

#18 OFFLINE   osa355

Posted 22 July 2016 - 08:07

To może być już na wykończeniu ekran LCD lub taśma flex uszkodzona. Ale pewniejsze to pierwsze skoro masz oryginalne software na oryginalnych sterownikach.

#19 OFFLINE   krystianspoko

krystianspoko
  • Autor tematu
  • User
  • 26 posts
    • Time Online: 1d 4h 4m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 22 July 2016 - 11:38

ok. Wielkie dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia
not found: Zamykam. Na przyszłość zakładaj oddzielny temat do każdego problemu, będzie przejrzyściej.




0 user(s) are reading this topic