Jump to content


[Rozwiązany] Uszkodzona obudowa Xperia X2?


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Deleted 20

Deleted 20
  • Banned
  • 34 posts

Posted 01 August 2015 - 16:22

Czy we wszystkich tych modelach smartfonów występuje problem z tylną klapką, której metalowe "dziurki" z lewej strony- patrząc na tył telefonu- niezbyt zaczepiają o "haczyki" [w moim telefonie właściwie nie ma żadnych tam haczyków] w plastykowej obudowie boku telefonu? W mojej X2 ta metalowa klapka i jej zaczepy właściwie odginają tylko ten kawałek plastykowej obudowy boku telefonu i wychodzi ta strona klapki, nie mając się czego "trzymać" w obudowie telefonu. Wie ktoś o co z tym chodzi? Czy mam uszkodzoną obudowę, czy to norma w tych smartfonach? [Dziwne, gdyby to była "normalka", bo odpada tylna klapka co jakiś czas i bateria może się wysuwać nawet.]
shirei Gendo Ikari

#2 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,054 posts
    • Time Online: 77d 2h 4m

Posted 30 August 2015 - 18:21

Mi się wydaje że to tylko wada twojego modelu, bo w X1i podobno były takie problemy (odpadająca tylna klapka, przerywajce gniazdko jack). Ja akurat kupiłem nową X1i z Orange za zaledwie 100 zł i wszystko trzyma  się normalnie (egzemplarz z 2009 roku), no jedynie po upadku potrafi odpaść. Także X2 raczej masowo nie mogła mieć tej wady bo musieliby natychmiast to poprawiać

#3 OFFLINE   Deleted 20

Deleted 20
  • Autor tematu
  • Banned
  • 34 posts

Posted 05 September 2015 - 20:15

Dzięki za odpowiedź. Ale już sam sprawdziłem, że to faktycznie tylko w nabytym przeze mnie egzemplarzu występuje ta wada.
Temat proponuję do zamknięcia.

not found: Zamykam.

Edited by not found, 24 September 2015 - 13:14.

shirei Gendo Ikari




0 user(s) are reading this topic