Jump to content


Rozwal swojego smartfona i odbierz OnePlus One 16 GB za 1$

OnePlus One Xperia Z2 Xperia Z1 Xperia Z Xperia Z Ultra

  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 10h 12m

Posted 28 April 2014 - 10:56

Firma OnePlus uruchamia dziwną promocję adresowaną do użytkowników najnowszych smartfonów (między innymi Sony Xperia Z2, Z1, Z oraz Z Ultra). 100 użytkowników, którzy celowo zniszczą swój telefon (firma zachęca do użycia młotka, baseballa itp.), nakręcą o tym filmik i zostaną wybrani przez jury będzie mogło odebrać najnowszy smartfon OnePlus One 16GB za 1$ :P Telefon normalnie kosztuje 299$.

Pełna lista telefonów i opis "promocji" dostępny na oficjalnej stronie:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!



Tutaj możemy zobaczyć parametry OnePlus One:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!



Filmik reklamujący:



Jak dla mnie pomysł oryginalny i absurdalny. Ja bym nie zniszczył swojego najnowszego telefonu, żeby odebrać super-smartfon jakiejś mało znanej firmy :D

źródło: xperiablog.net, oneplus.net


WALKMAN®

#2 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 6h 5m

Posted 29 April 2014 - 11:27

Chyba, że masz telefon ubezpieczony o tego typu zniszczeń, co na zachodzie jest zjawiskiem dość częstym. Wtedy i tak masz do odebrania nowy telefon, a dostajesz urządzenie za 300USD. Niemniej cała akcja dość dziwna, tym bardziej że aby dostać tego OnePlus One trzeba jeszcze zostać wybranym przez jury.

Z drugiej strony, my o tym napisaliśmy, Xperia Blog i pewnie parę innych portali zatem jakiś zakładany efekt marketingowy został pewnie osiągnięty.

#3 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Moderator

  • Moderator
  • 1,048 posts
    • Time Online: 49d 15h 12m
  • Kraj::
  • Operator: Simplus

Posted 29 April 2014 - 21:23

Oferta kierowana z pewnością do osób które znienawidziły swojego nowego smartfona i chciały go nawet rzucić o ścianę, posiadając motywację otrzymania nowiutkiego OnePlus One 16GB za 1$ nic nie stoi na przeszkodzie :) Osobiście nie mam zamiaru nic niszczyć (nawet a właściwie szczególnie starszych SE) a co dopiero jakiegoś nowiutkiego smartfona którego długo w przyszłości nawet bym nie kupił :D Ale obejrzeć jak ktoś inteligentny walczy o nowego 1+1 16GB bezcenne.

Jak to mówią mądrość ma swoje granice, natomiast głupota nie jest tak upośledzona ;D
Gry PS3/PS4 akcesoria?(więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)

#4 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Autor tematu
  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 10h 12m

Posted 30 April 2014 - 12:29

Pomysł jest bardzo oryginalny dlatego wzbudza takie zainteresowanie i tak jak mówi Mikołaj efekt marketingowy został osiągnięty :D

A z tym ubezpieczeniem telefonu rzeczywiście niezły pomysł, wtedy można mieć dwa nowe telefony. Ja z chęcią czekam na filmiki osób biorących udział w promocji :)
WALKMAN®





0 user(s) are reading this topic