Jump to content


[Rozwiązany] Walkman źle zaktualizowany czy błąd aktualki?


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 149 posts
    • Time Online: 6d 47m

Posted 02 January 2014 - 01:23

Panowie zrobiłem aktualizacje walkmena na Z1 i porównując z tab Z jest bardzo ubogi.  Czy to błąd aktualizacji po mojej stronie czy po sony? Jak powtórzyć aktualke samego walkmena? Na tablecie krzyczy mi o nowej wersji ale boję się jej wykonać.
Od E przez SE do S

#2 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,054 posts
    • Time Online: 77d 2h 4m

Posted 02 January 2014 - 11:46

W sumie to nawet trudno powiedzieć czy to błąd czy np. niedokończona aktualizacja, bo widziałem tylko jednego screena z tego nowego WALKMAN-a. A tak w ogóle to czego nie ma ten WALKMAN z Z1 w porównaniu do tabletu Z ?

#3 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 17h 37m

Posted 02 January 2014 - 15:19

Quote

Jak powtórzyć aktualke samego walkmena
Wejdź w ustawienia >> aplikacje >> wybierz wszystkie >> odszukaj walkmana >> wejdź w niego >> odinstaluj aktualizacje. Powinno poóc.

#4 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • Autor tematu
  • User
  • 149 posts
    • Time Online: 6d 47m

Posted 02 January 2014 - 22:57

Dante robiłem tak i restartowałem fona za każdym razem. Nie pomogło. Ale rozwiązałem problem radykalnie choć chciałem delikatnie. Wpiąłem pod PCC naprawiłem i wgrał mi się czysty 4.3 oraz wgrywałem resztę obok przywracania kopi fona.  Problem rozwiązany. Stawiam na JB 4.3 jako problem źle zaktualizowanego. Wnoszę po tym że również w ustawieniach dźwięków nie mogłem zmienić głębszych ustawień.


Jack79- usterka polegała na tym że idąc w walkmana ,trzy kropki, ustawienia, efekty dźwiękowe, ulepszenia dźwięku i obok korektora są ustawienia. Klikając w nie wywalał mi się komunikat że " Niestety,apk ulepszenia dźwięku została wyłączona/zatrzymana"  i tu pupa blada następowała. Resztę chodziło po komunikacie ok.

Co mam po prawidłowym instalatorze- Dźwięk Przestrzenny VPT , Wyraźne stereo, Clear Phase, xLoud

Edited by giantx, 02 January 2014 - 23:06.

Od E przez SE do S

#5 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,429 posts
    • Time Online: 106d 9h 22m

Posted 03 January 2014 - 09:28

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.

WALKMAN®




0 user(s) are reading this topic