Jump to content


[Rozwiązany] Uceglona sola pomocy !


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   skunio325

skunio325
  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 7h 45m
  • Kraj::
  • Operator: PLAY

Posted 09 November 2013 - 12:16

Witam.

Chciałem wgrac androida JB,ale okazało się że to nie był ROM tylko Patch i wtedy wszedłem w CWM sformatowałem wszystko data/system/cache itd. skasowało to system, teraz go nie mam
, uruchamiam telefon dochodzi do loga Sony i zawiesza się, próbowałem wgrać softa flashtoolem ale podłączam przez flashmod to telefon się włącza i wychodzi z flashmodu to samo fastboot

Edited by skunio325, 09 November 2013 - 17:47.


#2 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 17h 35m

Posted 09 November 2013 - 14:22

Quote

próbowałem wgrać softa flashtoolem ale podłączam przez flashmod to po chwili dioda zmienia kolor z zielonej na czerwoną i telefon się uruchamia
1. Jaki masz system i co ci mówi po podłączeniu (włącz manager urządzeń i zobacz czy nie mas tam czasem wykrzyknika?)
2. Sprawdzałeś na innych wejściach USB ?
3. Próbowałeś na innych komputerach ?

#3 OFFLINE   skunio325

skunio325
  • Autor tematu
  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 7h 45m
  • Kraj::
  • Operator: PLAY

Posted 09 November 2013 - 19:20

1. Windows 7, po podpięciu 0 reakcji na komputerze
2. Tak
3. Nie

Po 15 godzinach przesiadywania na komputerze problem rozwiązany proszę o zamknięcie :) A oto rozwiązanie mojego problemu:
Jak przytrzymasz dłużej power+volup to zawibruje 3 razy czy tam 2 razy kto jak to mowi to szybko podłącz usb i przytrzymaj voldown i wtedy wejdzie tobie zielona dioda włącz flastool i wgraj np ICS 4.0.4

#4 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,428 posts
    • Time Online: 106d 9h 5m

Posted 10 November 2013 - 10:52

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.
WALKMAN®




0 user(s) are reading this topic