Jump to content


[Rozwiązany] Chyba zabiłem moją Xperię Arc S :(


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   ZiGi

ZiGi
  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 1d 12h 15m

Posted 08 October 2013 - 23:59

Postanowiłem wrzucić sobie Xperię HD Ultimate na mój fon, miałem na nim ICS 0.587 i zrobiony root, oczywiście CWM zaintalowany również w wersji 5.5.0.7. Mój fon pochodzi z 12W06
Przechodziłem zgodnie z instrukcją z XDA
  • Place ROM on SD-Card
  • Back up user apps and data. (Various apps available, search Google Play.

    Please Login HERE or Register HERE to see this link!

    is a popular one)

  • Power off phone.
  • Boot to CWM (Keep pressing the Volume Down key after the Sony logo appears)
  • Wipe Data/Factory Reset
  • Mounts and Storage --> Format /System
  • Advanced > Wipe Battery Stats
Aż do momentu gdy trzeba było wskazać zip na karcie, W tym momencie zdałem sobie sprawę że ja rozpakowałem archiwum i wrzuciłem na kartę rozpakowane.
  • Install zip from SD card > Choose Xperia Ultimate HD
Teraz telefon włącza mi się i wisi na logo Sony, czy można go jeszcze uratować poprzez flashtoola lub s1tool?

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 09 October 2013 - 01:09

Zawsze możesz przeflashować telefon i zacząć od nowa. A zip na sd możesz wrzucić za pomocą innego telefonu lub czytnika kart microSD...

#3 OFFLINE   ZiGi

ZiGi
  • Autor tematu
  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 1d 12h 15m

Posted 09 October 2013 - 10:29

Jurij tylko mam taki problem że on w ogóle nie wstaje nawet do ładowania baterii, zastanawiam się czy fastboot w ogóle da radę odpalić.

Co za tym idzie nie widzi go Flashtool :(

Edited by ZiGi, 09 October 2013 - 16:27.


#4 OFFLINE   neron

neron
  • User
  • 394 posts
    • Time Online: 15d 1h 1m

Posted 09 October 2013 - 17:05

Wyciąg baterię na parę godzin i najlepiej naładuj gdzieś baterię. A tak swoją drogą trzeba być nie lada fachowcem że by ubić telefon na andku.
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#5 OFFLINE   ZiGi

ZiGi
  • Autor tematu
  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 1d 12h 15m

Posted 09 October 2013 - 17:55

Tak to jest jak się do zmiany romu człowiek zabiera po północy, wyczyściłem cała zawartość telefonu razem z systemem, a potem wpadłem jak miałem wrzucić instalkę z karty to sobie przypomniałem że rozpakowałem ZIP-a zanim go wrzuciłem na kartę. No i zamiast będąc w CWM-ie najnormalniej w życiu zrobić restore to co wyśliłem, że dorzucę plik i zresetowałem telefon. No i się zdziwiłem.

Temat do zamknięcia bo Flashtool'em udało się zrobić flashowanie, Po aktualizacji wszystkich sterów itp na lapku telefon został wykryty.

#6 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Super Moderator

  • Super Moderator
  • 1,574 posts
    • Time Online: 79d 1h 3m
  • GG:
  • Kraj::
  • Miasto:KMY
  • TelefonHuawei P8
  • Rom: Stock
  • Operator: PLAY

Posted 09 October 2013 - 19:07

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.




0 user(s) are reading this topic