Jump to content


[Rozwiązany] Pierwsze kroki do tuningu - root i CWM


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   grzesiek930307

grzesiek930307
  • User
  • 75 posts
    • Time Online: 2d 14h 55m

Posted 11 September 2013 - 10:30

Witam.
Od wczoraj zastanawiam się co zmienić w moim małym Walkmanie. Nigdy nie próbowałem niczego przy nim robić bo zadowalały mnie jego możliwości aczkolwiek rozczarowany jestem jego największymi atutami czyli odtwarzaniem muzyki. Korektor jest zbyt mało rozbudowany więc chcę wgrać do niego walkmana z Xperii S lecz by tego dokonać muszę wykonać roota i CWM recovery. Posiadam aktualnie wersję softu V4.1.B.0.587 czyli andka 4.0.4. Czy by wykonać root muszę zaniżyć system i powrócić do andka 2.3.4 czy mogę rootować także 4.0.4 no i czy będę potrzebował stałego łącza z wifi? Proszę o informację na ten temat

Gdy zaniżam system i wykonuję root przy pomocy tego poradnika http://www.sonyerics...rgrush-exploit/ program ten nie potrafi znaleźć plików,które musi zainstalować a jak dobrze wiem te pliki znajdują się w folderze files w załączniku

not found: Zmieniłem trochę temat, żeby lepiej opisywał problem ;)

Edited by not found, 11 September 2013 - 18:06.


#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 11 September 2013 - 17:17

Było wielokrotnie pisane, że teraz roota możesz wykonać na każdej wersji firmware w przypadku telefonów z 2011 roku. Tu masz poradnik: http://www.sonyerics...0-xperia-phone/ :) Co do exploita zergrusha, sprawdź czy antywirus nie skasował Ci tych plików, wywal antywirusy, zrestartuj komputer, pobierz paczkę jeszcze raz, rozpakuj i zacznij od nowa :)

#3 OFFLINE   grzesiek930307

grzesiek930307
  • Autor tematu
  • User
  • 75 posts
    • Time Online: 2d 14h 55m

Posted 11 September 2013 - 18:00

Nom już sobie dałem radę. Roota zrobiłem przy pomocy ERoot'a a cwm recovery przy pomocy 5.0.2.6 i wszystko poszło jak po maśle :)

#4 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,429 posts
    • Time Online: 106d 9h 22m

Posted 11 September 2013 - 18:04

No to...

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.
WALKMAN®




0 user(s) are reading this topic