Jump to content


edycja ekranu glównego se vivaz


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   faflak

faflak

    Zwycięzca Drugiego Quizu Forum Sony Ericsson World

  • User
  • 707 posts
    • Time Online: 36d 13h 18m

Posted 30 August 2013 - 14:35

witam :)
czy jest mozliwosc pozbycia sie w vivazie trzech przyciskow na ekranie dotykowym ( menu, klawiatura numeryczna,profile ) badz tych dwoch pod nimi ktore mozna edytowac .Moze za pomoca motywu/layoutu czy w jakis inny sposob ? chodzi mi o to zeby miec jak najwiecej czystego lcd :)
_________________________________________________________________________________________________pomogłem kliknij ^

#2 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Autor najlepszego wpisu sierpnia 2013

  • User
  • 554 posts
    • Time Online: 16d 7h 41m

Posted 31 August 2013 - 20:34

Menu - Ustawienia - Osobiste - Tryb gotowości - Temat trybu gotowości. Ja mam na Vivazie Pro ustawiony tryb SE i nie ma takich przycisków jak Ty piszesz. Daj screena jak to w ogole wyglada to bardziej będzie się można wypowiedzieć :)

Edited by slivka91, 31 August 2013 - 20:40.

"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

#3 OFFLINE   faflak

faflak

    Zwycięzca Drugiego Quizu Forum Sony Ericsson World

  • Autor tematu
  • User
  • 707 posts
    • Time Online: 36d 13h 18m

Posted 31 August 2013 - 20:51

o tym to wiem ... tylko ze w tej kombinacji jest znowu od gory lcd pelno niepotrzebnych przyciskow/widgetow mi chodzi to zeby na lcd bylo to co niezbedne bateria zasieg godzina a na dole jak naj mniej .Czy thames creator obsluguje symbiana?
niestety my phone explorer nie wykrywa mi vivaza :(
_________________________________________________________________________________________________pomogłem kliknij ^

#4 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Autor najlepszego wpisu sierpnia 2013

  • User
  • 554 posts
    • Time Online: 16d 7h 41m

Posted 31 August 2013 - 21:00

Wciskasz ktorys z tych skrótów dluzej i stroisz pod to co chcesz (no nie do konca bo sa opcje do wyboru):) Themes Creator nie obsługuje ale jakis program Nokiowaty/symbianowaty ktory go rusza. To nic nie da i tak z tymi przyciskami niestety. Motyw nic nie zrobi bo tu tryb jest odpowiedzialny. No chyba, że są takie tryby do downloadu to zmienia postać rzeczy ;) Nie zagłębiałem sie tu akurat ale widzialem sporo pomodowanych symbianowców z nietypowymi trybami.
Mi Phone Explorer rusza VP. Tryb pamięć masowa.

Edited by slivka91, 31 August 2013 - 21:09.

"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

#5 OFFLINE   faflak

faflak

    Zwycięzca Drugiego Quizu Forum Sony Ericsson World

  • Autor tematu
  • User
  • 707 posts
    • Time Online: 36d 13h 18m

Posted 31 August 2013 - 21:35

tez znalazlem pare modow np: spb mobilleshell ciekawy bardzo ale nie dla mnie :( nawalone dupereli to moge miec w menu nie na tapecie/pulpicie cale czas szukam...ale penie nic nie znajde to zapomniana platforma teraz tylko andek sie liczy nie ma to jak dobre stare A2 liczylem ze jakos motywm zmienie kolor/tlo tych przyciskow ze stana sie prawie niewidoczne
_________________________________________________________________________________________________pomogłem kliknij ^

#6 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Autor najlepszego wpisu sierpnia 2013

  • User
  • 554 posts
    • Time Online: 16d 7h 41m

Posted 31 August 2013 - 21:53

Ja dopiero jestem w fazie poszukiwań czegos ciekawego. :P na razie tylko hack zrobiony na zaś i tylko kokoro mod plus potrzebne aplikacje. No i teraz zabawa z głośnikiem rozmów. Tak cichego głośnika nie miałem w żadnym telefonie nawet z uszkodzonym głośnikiem rozmów... Tez wole mieć mało na pulpicie. Nie ma to jak A1 :P No tu to tylko opcja od SE najlepiej odpowiadalaby ale znowu konfiguracja tych skrótów jest ograniczona... Chodź mi to tam opowiada. A przy okazji nie wyglada z pierwszego rzutu okiem symbianowato. :) wszystko poszlo na androida no coz. Takie czasy :P
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

#7 OFFLINE   faflak

faflak

    Zwycięzca Drugiego Quizu Forum Sony Ericsson World

  • Autor tematu
  • User
  • 707 posts
    • Time Online: 36d 13h 18m

Posted 02 September 2013 - 13:41

wyglada na to ze temat edycji ekranu glownego nie do ruszenia :( a szkoda bo to pierwszy dotykowiec ktory przypadl mi do gustu
Zamykam
_________________________________________________________________________________________________pomogłem kliknij ^




0 user(s) are reading this topic