Jump to content


[Rozwiązany] Kupno P1i


  • This topic is locked This topic is locked
31 replies to this topic

#21 ONLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,429 posts
    • Time Online: 106d 9h 23m

Posted 01 September 2013 - 13:31

Ja bym się nawet nie zastanawiał tylko wymieniał się póki gościu się nie rozmyśli :D A co do nowych P1 i również W960 to trzeba uważać bo teraz pełno podróbek albo odnawianych na nieoryginalnych częściach i to jeszcze za grubą kasę...

Akustykę możesz oczywiście zmieniać (format .aat), Walkmana 3 od W960 też możesz wgrać, złamać system oczywiście, na UIQ masz tę zaletę, że wszystko modujesz z poziomu telefonu :)
WALKMAN®

#22 OFFLINE   Invar

Invar
  • Autor tematu
  • User
  • 178 posts
    • Time Online: 13d 18h 22m

Posted 01 September 2013 - 13:49

Czyli mówisz że się opłaca :D ? Do telefonu nie dodaje nic. Jest sam telefon. Dlaczego mam się nie zastanawiać ? Naprawdę się aż tak opłaca? Widzę że masz W960 więc możesz pomóc. P1i i W960 to podobne telefony.

Edited by Invar, 01 September 2013 - 13:49.


#23 ONLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,429 posts
    • Time Online: 106d 9h 23m

Posted 01 September 2013 - 14:18

Jeżeli telefon jest oczywiście sprawny ;) Opłaca się bo za 65 zeta (tyle chcesz za MP4 Pentagrama) nie dostaniesz sprawnego P1. Na allegro takie chodzą po około 100 zeta z wysyłką (same telefony).
WALKMAN®

#24 OFFLINE   Invar

Invar
  • Autor tematu
  • User
  • 178 posts
    • Time Online: 13d 18h 22m

Posted 01 September 2013 - 14:28

Chyba masz racje :) Miałem już dawno się zamienić ale osoba, z którą miałem się zamienić była za granicą.

Możecie podać jakieś ciekawe mody i tutoriale pod P1i ? Szukam na internecie od godziny i wszystko albo wygasło ale nie ma wytłumaczonych połowy rzeczy. Chce zainstalować Walkmana 3 z W960, dobrą akustykę na głośniku i słuchawkach, Opere z obsługą Flash(gdzieś czytałem że jest to możliwe) oraz coś na aparat. Z góry dziękuje za pomoc i idę szukać dalej.

View PostJurij, on 31 August 2013 - 21:59, said:

Akustyka powinna być chyba ZAPF, więc bez problemu ją zmienisz / przerobisz :)

W sekcji Download jest dział UIQ i jest napsiane " UIQ - AAT ", więc chyba akustyka powinna mieć inne rozszerzenie. Powie ktoś :) ?

Edited by Invar, 01 September 2013 - 14:33.


#25 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 01 September 2013 - 15:02

Skoro not found twierdzi, że aat, to pewnie tak jest ;) Ja nigdy w UIQ nie wnikałem aż tak :) A co do P1 to pewnie, ze sie zamieniaj. W końcu P1 ma znacznie więcej funkcji, niż Twój odtwarzacz i jest o wiele bardziej przydatny :)

#26 OFFLINE   Invar

Invar
  • Autor tematu
  • User
  • 178 posts
    • Time Online: 13d 18h 22m

Posted 01 September 2013 - 15:14

Dziś napiszę i wystawimy wszystko na allegro. Ja kupię jego przedmiot a on mój i wyślemy sobie wzajemnie. Chyba że macie inne sposoby na zamianę to słucham :)

Edited by Invar, 01 September 2013 - 15:14.


#27 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 01 September 2013 - 15:28

Można także wsiąść w dowolny środek lokomocji, udać się pod adres osoby posiadającej dobra w postaci Sony Ericssona P1, obejrzeć sobie przedmiot i dokonać wymiany ;) Niektórzy podczas takich transakcji lubują także osuszyć jakąś butelczynę :pije: Ale jeśli to za daleko, no to zostaje allegro :)

#28 OFFLINE   Invar

Invar
  • Autor tematu
  • User
  • 178 posts
    • Time Online: 13d 18h 22m

Posted 01 September 2013 - 17:08

Mam jeszcze jedną propozycje wymiany. Komplet telefon(wygląda jak nówka), ładowarka samochodowa, bateria, moduł GPS, kabel, słuchawki, papiery, pudełko i podstawka. W telefonie nie działa przycisk cofania ale można przycisk "@" zmienić żeby działał jako cofania. Co o tym myślicie?

#29 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 01 September 2013 - 20:55

Kup ten co mi pokazywałeś z tablicy i spokój ;) Jak kupujesz uszkodzony, to najpierw upewnij się, czy są części zamienne dostępne i czy naprawa będzie w ogóle się opłacać.

#30 OFFLINE   Invar

Invar
  • Autor tematu
  • User
  • 178 posts
    • Time Online: 13d 18h 22m

Posted 01 September 2013 - 20:58

Ten co pokazywałem na tablicy już dawno kupiony :)  

Mam teraz okazję zamienić się więc pytam czy warto. Na internecie nie ma nic o przycisku cofania ale zraz obejrzę pliki serwisowe i zobaczę z czym przycisk jest związany.

@EDIT
Z tego co widzę to przycisk cofania łączy się tasmą z płytą główną. Teraz pytanie jak to sie nazywa i gdzie takie cos dostac oraz jaki jest tego koszt.

Znalazlem... Zobaczcie sami :

Please Login HERE or Register HERE to see this link!



Użytkownik soniaczW800i ma do sprzedania taką taśmę za 7zł :D Chyba jednak wymienie się. Patrzyłem wszędzie tylko nie na nasze forum :P

Edited by Invar, 01 September 2013 - 22:30.


#31 OFFLINE   Invar

Invar
  • Autor tematu
  • User
  • 178 posts
    • Time Online: 13d 18h 22m

Posted 02 September 2013 - 21:11

Właśnie dokończyłem transakcji. W najbliższym czasie powinienem dostać 2 paczki z P1i z pełnymi zestawami :)

#32 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 02 September 2013 - 21:20

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.




0 user(s) are reading this topic