Jump to content


[Rozwiązany] Problem z freezem tel


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   racuch8

racuch8
  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 2h 21m
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 22 July 2013 - 17:06

Witam chcialem dzis wgrac sobie roma po cwm ale cos poszlo chyba nie tak, po rebootcie tel wisi mi po napisie Sony Ericsson Posted Image
BL Zablokowany
Android 234 GB
Wczesniejszy rom i kernel orginalny Orange...
Help....
Dodam ze chyba rom byl z 4.0.4 ;)

Dziala mi tylko cwm a tak to lipa, co moge teraz uczynic ?? Pod PCC i SEUS nie widzi tel Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 22 July 2013 - 17:56

A S1Tool go identyfikuje? Spróbuj wgrać soft s1toolem lub flashtoolem. Jeśli nadal go nie wykryje, to czeka Cię naprawa boxem po testpoincie. Jeśli nie uda Ci się go połączyć, to zapraszam na gg: 1793684 lub czat skype: gen.jurij ;)

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Zdobywca 2 miejsca w Drugim Quizie Forum Sony Ericsson World

  • User
  • 863 posts
    • Time Online: 78d 5h 26m

Posted 22 July 2013 - 21:52

Spokojnie nie raz mi stanął (telefon) na logu na SE/SONY i wystarczyło wgrać na nowo soft.Uzyj S1toola albo flashtoola.Sterowniki dla pewności www.sonyericsson-world.com/files/getdownload/3926-gordons-gate-flash-driver/ instrukcja: http://www.sonyerics...-flashtoolem/.A i jaki rom chcesz ICS czy GB póki co telefon trzeba postawić "na nogi" a potem zabawę z modowaniem.http://www.sonyericsson-world.com/files/category/833-xperia-arc-s-lt18i/ Jak coś to wybierz sobie z tego coś.(4.1b.0.587 to ICS najnowszy a 4.0.2.a.0.42/0.62 to GB)

#4 OFFLINE   racuch8

racuch8
  • Autor tematu
  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 2h 21m
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 23 July 2013 - 19:43

Udalo mi się flashtoolem dzięki :)

#5 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 10h 12m

Posted 23 July 2013 - 21:01

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.
WALKMAN®




0 user(s) are reading this topic