Jump to content


[Rozwiązany] Xperia T nie wyłącza się i jednocześnie nie da się z niej korzystać


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   miknow

miknow
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 2h
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 22 June 2013 - 11:28

witam,
dziś rano pojawił się problem z moim telefonem. ostatnie oznaki, jego prawidłowej pracy miały miejsce ok. godz 3 w nocy, bo sprawdzałem na nim godzinę. dziś rano koło 9 jak spojrzałem na ekran to był niezablokowany, mimo, że zawsze blokował się automatycznie i wskazywał godzinę 23:40 z wczorajszą datą. Kiedy nacisnąłem przycisk blokady, to wydawało się, że umarł kompletnie. Po podłączenu jednak do komputera pojawił się pasek zadań androida i tylko on. Komputer niby też reaguje na telefon, ale w praktyce nic się nie da z tego poziomu zrobić. Wyłączyć telefonu nie sposób.

Telefon mam około 8 tygodni i dotąd nie było z nim problemów. Dodam, że wczoraj rano PC Companion przeprowadził aktualizację androida.

pozdrawiam i dziękuję za pomoc

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 22 June 2013 - 11:47

Przytrzymaj vol+ i włącznik do momentu aż telefon zawibruje po czym włącz go ponownie. Jeśli to nie pomoże, wgraj na nowo soft PC Companionem po kabelku (opcja repair).

#3 OFFLINE   miknow

miknow
  • Autor tematu
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 2h
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 22 June 2013 - 12:00

Niestety wyłączenie nie udało się. Spróbowałbym wgrać na nowo ten soft, ale przy próbie działania przez Companion na etapie "wykryj" wszystko się kończy - wystąpił błąd komunikacji pomiędzy telefonem i komputerem a proponowanych przez program kroków nie mogę wykonać, bo punkt 2 to reset telefonu, co u mnie jest niemożliwe

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 22 June 2013 - 12:41

Reset telefonu nie może się nie udać. Próbuj vol- i włącznik lub vol+ i włącznik aż zawibruje. Potem wgraj soft na nowo.

#5 OFFLINE   Erin

Erin

    Autor najlepszego postu 2012 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 393 posts
    • Time Online: 79d 4h 15m

Posted 22 June 2013 - 12:53

ciekawe jak zareguje po rozładowaniu się i próbie uruchomienia pod ładowarką :)

dziwne że klawisze power i vol+    nie reagują trzymane jednocześnie przez kilka sekund.

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 22 June 2013 - 13:03

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.




0 user(s) are reading this topic