Jump to content


[Rozwiązany] Brak dzwięku


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   pawp

pawp
  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 8m
  • Kraj::
  • Operator: Plus

Posted 16 May 2013 - 00:04

Witam
Moim problemem jest to że w telefon nie odtwarza dźwięku. Zainstalowałem Poweramp i idąc słuchałem muzyki. Nie wiem czy wyciągnięcie wtyczki słuchawek ma coś do tego. Teraz ani Walkman, ani Poweramp, ani żaden inny program nie powoduje dźwięku, choć widać na pasku jak utwór się przewija. Co dziwniejsze dźwięk wiadomości, połączeń i alarmów jest i słychać go. To nie wina wyciszenia bo głośność jest zawsze większa niż 0. Wgrywałem już od nowa oprogramowanie - nadal to samo... i jeszcze jak ktoś mi pomoże wrzucić z powrotem na telefon kopię zapasową, bo podłączam telefon, wybieram opcję przywracanie kopii zapasowej, w pierwszym okienku klikam dalej a w kolejnym mam 3 instrukcje które się w żaden sposób nie pokrywają. Jak niby mam w pasku stanu wybrać opcję odłącz kartę SD?
Proszę o pomoc

Problem z Przywracaniem kopii zapasowej rozwiązany:) Powód prosty Słaby komp i nie ogarnia tego... Pożyczyłem
od kumpla lepszy i śmiga przywracanie :> Ale co z dźwiękiem? Włożę słuchawki dźwięk jest wyciągam puszczam jeszcze raz nic... Przez radio idzie zrobić że odtwarzam przez głośnik i jest dźwięk... Może usunął się jakiś plik systemowy?

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 16 May 2013 - 11:39

A próbowałeś w aplikacji "Menedżer LiveWare" ustawić sobie, aby po podłączeniu słuchawek włączał Ci PowerAmpa?

#3 OFFLINE   pawp

pawp
  • Autor tematu
  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 8m
  • Kraj::
  • Operator: Plus

Posted 16 May 2013 - 20:26

Ten Menadżer nakierował mnie na pewną myśl. Mianowicie problem był od momentu kiedy nagle wyjąłem wtyczkę słuchawek. Zamykam wątek ponieważ naprawiłem problem, który był spowodowany ciągłym zetknięciem się styków słuchawkowych w gniazdku(delikatne to ). Na koniec mam takie pytań kilka dotyczących baterii: Normalnym jest że trzyma góra do dwóch dni? Kto wymyślił jej wbudowanie? Czy długo się zużywa? Ile kosztuje nowa? I czy jej wymiana jest skomplikowana?

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 16 May 2013 - 22:00

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.




0 user(s) are reading this topic