Jump to content


[Rozwiązany] Zmiana ustawień podczas podpinania słuchawek


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   gruby3001

gruby3001
  • User
  • 104 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 28 April 2013 - 18:20

Przy podłączaniu słuchawek od razu włącza mi się zainstalowany PowerAmp, czy da się to zmienić na inny program np. MX Player, bądź całkowicie wyłączyć??

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 28 April 2013 - 18:58

Jest taka apka od Sony, nazywa się Menedżer LiveWare. Ona działa w tle i właśnie jest odpowiedzialna za obsługę akcesoriów. Dzięki niej możesz sobie przypisać dowolną aplikację uruchamianą po podłączeniu danego akcesorium lub ustawić, żeby nic się nie uruchamiało :)

#3 OFFLINE   gruby3001

gruby3001
  • Autor tematu
  • User
  • 104 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 28 April 2013 - 21:20

Tak, tak, wiem. Na ICS nazywa się to Smart Connect wszedłem tam i mam wszystko wyłączone, a pomimo tego zawsze jak podłączę słuchawki to włącza się PowerAmp, nie da się tego zmienić w tym Smart Connect próbowałem przy LiveWare i było tak samo. Pytanie  moje brzmi więc tak, czy w tym PowerAmp jest opcja nakazująca automatyczne włączanie się przy podłączeniu słuchawek? Próbuję znaleźć tam jakieś opcje ale nigdzie nic takie nie mogę znaleźć, są tylko biblioteki, foldery, equalizery nie ma żadnych tak jakby wewnętrznych opcji gdzie mogłoby coś takiego być. Da się znaleźć na to jakieś rozwiązanie? Jeśli nie to odinstaluję go i potem jeszcze raz zainstaluję, to zobaczę czy coś się zmieniło, ale póki co może jest jakieś inne rozwiązanie?

#4 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Autor najlepszego postu 2013 roku

  • Zwycięzca konkursu
  • 719 posts
    • Time Online: 28d 19h 19m

Posted 29 April 2013 - 08:54

Powinno być, inaczej by ci się ta aplikacja nie włączała.
Pomogłem? Daj plusika

Moja obecna lista telefonów:


K320 | W550 | W660 | W950 | W20 (Zylo)

Xperia XZ2 Premium | M4 Aqua


#5 OFFLINE   gruby3001

gruby3001
  • Autor tematu
  • User
  • 104 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 29 April 2013 - 21:29

Ok problem już rozwiązałem, kompletnie zapomniałem o prawym przycisku obok home na tafli :) po jego naciśnięciu pojawia się lista opcji, gdzie są też ustawienia i można wyłączyć automatyczne włączanie się muzyki po podłączeniu słuchawek :)

#6 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,428 posts
    • Time Online: 106d 9h 5m

Posted 29 April 2013 - 21:30

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.
WALKMAN®




0 user(s) are reading this topic