Jump to content


[Rozwiązany] Problem z SMS-ami


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   lecho

lecho
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 3h 16m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 26 March 2013 - 18:13

Witam!

Mam problem odnośnie wysyłania sms-ów z W995. Otóż gdy wysyłam jednego smsa to wszystko jest ok ale z większą ilością (jako jeden) to jest już problem. Przy 2 sms-ach to od czasu do czasu "wariuje" i gdy ja wysyłam jedno, on potrafi połowę sms-a zmienić na jakiegoś innego sprzed pół roku nawet, a drugie pół jest już ok. Zazwyczaj jest tak, że inny sms jest do miejsca, w którym się kończy pierwszy, tak mi się przynajmniej wydaje :) A gdy wysyłać już większe ilości jak 2 to nie próbuję już nawet bo nie dochodzą... Dodam, że telefon kupiłem w lipcu na allegro i przypłynął do mnie z Hong Kongu :D podróbka raczej to nie jest tylko recertyfikowany jak już, bo inne rzeczy (poza aparatem, który jest tragiczny) działają w porządku. Zna ktoś może przyczynę tego? Próbowałem dzisiaj wgrywać softy przez SEUS i PC Companion ale wyskakiwało, że soft aktualny i ***...

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 26 March 2013 - 18:21

To wgraj najnowszy soft a2 uploaderem, a jak masz cid 81 - Omniusem.

#3 OFFLINE   lecho

lecho
  • Autor tematu
  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 3h 16m
  • Kraj::
  • Operator: Orange

Posted 26 March 2013 - 19:37

Szczerze mówiąc to jestem zielony w tym temacie, dzisiaj po raz pierwszy to robie... Więc mam pytanie, co to jest "customizacja"?

Udało się! Zobaczymy czy pomoże :) dziękuję bardzo za pomoc :)

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 26 March 2013 - 19:38

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.




0 user(s) are reading this topic