Jump to content


Problem z MH710


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   marmal215

marmal215
  • User
  • 607 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 22 February 2013 - 18:22

Zakupiłem MH710 od telemaxa, opóźnienie kuriera, więc dopiero dziś mam je w domu. Podłączam je do mojego hazela (przez jakiś adapter za 5zł) i nagle strasznie zły dźwięk. Myślę sobie, pewnie przez ten adapter. Więc podłączam przez MH100, dalej to samo. Zauważyłem, że po wciśnięciu przycisku na słuchawkach (ten od odbierania/kończenia połączeń) pojawia się dźwięk, jaki być powinien. Bez jego wciśniętego dźwięk jest płaski, wycięte są niskie i średnie częstotliwości. Zmiana korektora nic nie pomaga. Po wciśnięciu przycisku jest ładny, głęboki bas i wyraźne tony średnie. Czyli przy wciśniętym przycisku jest tak, jak być powinno. Pomyślałem, że może coś z moim Hazel'em. Podłączam do Elma, to samo. Podłączam do kompa, to samo. Podłączam do MP4, to samo.
Mi to wygląda na uszkodzenie słuchawek, ale najpierw chciałem się Was zapytać. Niby w opisie słuchawek jest, że są kompatybilne z większością telefonów, ale zawsze warto się upewnić.
Uszkodzenie, czy niekompatybilność?
Odsyłać?

DENON DJ


#2 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 22 February 2013 - 18:59

Jeśli wierzyć tym informacjom:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

to powinny być kompatybilne. Spróbuj zareklamować :)

#3 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Moderator

  • Moderator
  • 1,255 posts
    • Time Online: 117d 10h 36m
  • GG:
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 22 February 2013 - 21:14

Grają dziwnie pewnie dlatego, że mają wtyczkę 4-ro pinową. Możesz skorzystać z poradnika sonymana: http://www.sonyerics...p3-telefon-itp/
albo wykonać sobie "zewnętrzną" przejściówkę ;) Na krótką metę możesz też po prostu nie wkładać wtyczki do końca gniazda (ok 1mm luzu) - wtedy powinny grać jak trzeba :)
Posted Image

#4 OFFLINE   marmal215

marmal215
  • Autor tematu
  • User
  • 607 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 22 February 2013 - 21:20

Niestety to raczej nie przez to. Próbowałem z tym wyciąganiem wtyczki i na adapterze, i na mh100, i na kompie. Żadnego efektu. Po prostu musi być wciśnięty przycisk. Myślę, że jakiś błąd w podłączeniu, napisałem do telemaxa, poczekam jutro na odpowiedź.

DENON DJ


#5 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,431 posts
    • Time Online: 106d 10h 12m

Posted 22 February 2013 - 21:25

Według mnie uszkodzone/nieoryginalne. Przecież nie jest to normalne, żeby trzeba było trzymać przycisk podczas słuchania :D Reklamuj...
WALKMAN®

#6 OFFLINE   jack79

jack79
  • Serwisant forum
  • 1,055 posts
    • Time Online: 77d 3h 43m

Posted 23 February 2013 - 17:03

A mi się wydaje że tylko gdzieś masa (najprawdopodobniej na płytce z mikrofonem oraz przyciskiem) nie styka i stąd ten zniekształcony dźwięk. Można to łatwo sprawdzić oraz naprawić, ale jak masz taką możliwość to reklamuj tak jak pisze not found

#7 OFFLINE   marmal215

marmal215
  • Autor tematu
  • User
  • 607 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 23 February 2013 - 18:56

Napisałem do telemaxa, odpisali, żeby im odesłać, więc w poniedziałek tak zrobię. Mam nadzieję, że dość szybko rozpatrzą reklamację...

DENON DJ





0 user(s) are reading this topic