Jump to content


PrinterShare™ Mobile Print


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 OFFLINE   dante

dante

    Master Boss

  • Administrator
  • 3,669 posts
    • Time Online: 152d 17h 37m

Posted 16 January 2013 - 13:44

Często serfujesz po internecie na telefonie ? Nie raz zdarzyło ci odszukać ciekawe materiały, które potem musiałeś specjalnie przenosić do PC by je wydrukować ? Mam dla ciebie alternatywę

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

. Apka jest oczywiście darmowa, w wersji

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

trzeba zapłacić około 40 zł, warto ?.

Wersja testowana: PrinterShare™ Mobile Print v7.9.3
Telefon: SXT 4.0.4
Drukarka : LEXMARK S305

PrinterShare jest w miarę rozbudowanym programem, wpieranym poprzez stronę internetową

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

. Połączenie odbywa się za pośrednictwem: WIFI. USB. BLUETOOTH...Drukować możemy wszelkiego rodzaju dokumenty: DOC, DOCX, XLS, XSLX, PPT, PPTX, PDF, TXT, MS Office: Word, Excel, Powerpoint; PDF,  zdjęcia, szkice, po drukowanie stron internetowych czy wiadomości z poczty. Posiada obszerną bazę kompatybilnych drukarek ( mojej niestety nie ma <_< ) W razie problemów ( tak jak u mnie) można współdzielić drukarkę z oprogramowaniem  ze strony producenta w systemie Windows, lub za pomocą wbudowanej funkcji: Udostępnienia drukarki na Mac'u.

Attached File  1.png   170.34K   4 downloads  Attached File  2.png   138.26K   4 downloads

Attached File  3.png   85.89K   4 downloads  Attached File  4.png   136.65K   4 downloads

Attached File  5.png   59.24K   3 downloads  Attached File  6.png   127.45K   3 downloads

Attached File  7.png   134.58K   3 downloads  Attached File  8.png   139.52K   3 downloads

Attached File  9.png   130.64K   3 downloads



     Zakaz kopiowania bez mojej zgody !!!






0 user(s) are reading this topic