Jump to content


[Rozwiązany] "Bład" w odtwarzaczu podczas sluchania muzyki


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   fitte

fitte
  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 2h 40m
  • Kraj::
  • Operator: PLAY

Posted 18 November 2012 - 09:01

Siemanko mam nastepujacy problem z moim soniaczem. Podczas sluchania muzyki ciągle wyskakuje komunikat "błąd", gdy próboje muzyke wznowić "brak pliku multimedialnego". Podobnie mam z zdjęciami. Aplikacje też czesto ulegają uszkodzeniu, nie idzie ich uruchomić (wyskakuje też jakiś błąd), czasami jednak po ponowym uruchomieniu aplikacje dadzą się odpalić. Ogolnie, nie jest to napewno wina karty pamięci, ponieważ próbowałem nawet bez niej. Soft też wgrywałem i aktualizowałem seusem. Umi ktoś mi pomóc ?

#2 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Autor najlepszego wpisu sierpnia 2013

  • User
  • 554 posts
    • Time Online: 16d 7h 41m

Posted 18 November 2012 - 10:17

Ja miałem taki przypadek przez kartę pamięci. I format karty i format telefonu zadzialal.
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

#3 OFFLINE   fitte

fitte
  • Autor tematu
  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 2h 40m
  • Kraj::
  • Operator: PLAY

Posted 18 November 2012 - 11:44

Formatowałem kartę, ale chyba jednak rzeczywiscie to wszystko przez kartę. Bo wczesniej karta byla wsadzona ino ze puszczałem z tele. Chyba jakies problemy robila bo juz chyba jest ok gdy jej wgl nie ma :)

#4 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Autor najlepszego wpisu sierpnia 2013

  • User
  • 554 posts
    • Time Online: 16d 7h 41m

Posted 18 November 2012 - 16:18

Możliwe ze na karcie jakis virek siedział. Miałem identyczne objawy a format robiłem nie z telefonu a z czytnika i śmiga jak ta lala obecnie:)
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

#5 OFFLINE   Kornelw1995

Kornelw1995
  • User
  • 26 posts
    • Time Online: 22h 38m
  • Kraj::
  • Operator: T-Mobile

Posted 02 December 2012 - 12:18

Bład powodowany jest tym że nie masz tej muzyki, lub masz ją ale muzyką o pozycję wyżej już usunąłeś i się zamieniły miejscami w spisie i czyta ją jako że jej nie masz... tak więc wchodzisz w odtwarzacz>>>muzyka>>>utwory>>> klikasz pierwszy lepszy i masz zaktualizowaną listę muzyki, bez błędów :)))

Edited by Kornelw1995, 02 December 2012 - 12:26.


#6 OFFLINE   not found

not found

    Moderator

  • Super Moderator
  • 2,429 posts
    • Time Online: 106d 9h 22m

Posted 26 November 2013 - 22:09

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony Ericsson World poprzez PW.
WALKMAN®




0 user(s) are reading this topic