Jump to content


Poznaj wygląd i specyfikację Sony Xperia (C6603) Yuga [foto]


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 4h 7m

Posted 08 November 2012 - 21:30

Ostatnio coraz więcej mówiło się o Sony Xperia Yuga, nikt nie spodziewał się jednak, że zdjęcia i specyfikację tego modelu, którego prezentacja planowana jest na styczeń 2013 roku, tak szybko ujrzą światło dzienne.

Stało się tak dzięki portalowi Android Schweiz, który zaprezentował bardzo obszerne materiały związane z Sony Xperia Yuga (C6603). Według serwisu model ten ma być wyposażony w:
- 1,5GHz czterordzeniowy procesor Qualcomm (Snapdragon S4 Pro) z układem graficznym Adreno 320
- 2GB RAM,
- 12 MpiX aparat (co budzi pewne zdziwienie, gdyż dotychczas plotki donosiły i 13 MpiX matrycy Exmor RS)
- 5-calowy wyświetlacz 1080p display.

Poza tym Yuga ma posiadać niewyciągalną baterię oraz szklany tył obudowy znany z iPhone'a 4/4S.

Jak widać na grafikach prototyp działał na systemie Android w wersji 4.1.1 Jelly Bean, z nową wersją kernel (3.4) na dobrze znanym już firmware 10.1.A.0.XXX.

Attached File  Sony C6603 Yuga3.jpg   97.08K   4 downloads


Attached File  Sony C6603 Yuga4.jpg   64K   4 downloads


Attached File  Sony C6603 Yuga6.jpg   61.01K   4 downloads


Attached File  Sony C6603 Yuga.jpg   22.91K   4 downloads


Attached File  Sony C6603 Yuga1.jpg   28.34K   4 downloads


Attached File  Sony C6603 Yuga2.jpg   97.41K   4 downloads


Attached File  Sony C6603 Yuga5.png   205.4K   3 downloads



Oczywiście nie ma 100% pewności, że prezentowany model to Xperia Yuga, jednak jakość materiałów jest w tym przypadku bardzo przekonująca. Jak Wam się podoba?


Źródło: android-schweiz.ch

#2 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Zwycięzca konkursu foto "Pokaż z bliska atuty SE"

  • User
  • 682 posts
    • Time Online: 31d 4h 26m

Posted 08 November 2012 - 22:11

Szklana tylna obudowa miała by sens jak by było na co popatrzeć (choćby tak jak jest to w zegarkach szwajcarskich) a na kiepski plastik patrzeć sensu nie ma :P specyfikacja ogólnie spoko i jeśli sony nie skopie softu to telefon będzie spoko.

btw - teraz totalnie zerżnęli z iPhona z wyglądem :D
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#3 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,540 posts
    • Time Online: 173d 4h 7m

Posted 10 November 2012 - 12:43

Od samego początku wiem, że z wielu powodów ten model nie jest dla mnie. Oceniając go jednak pod kątem dotychczasowej wiedzy na jego temat myślę, że nie jest źle. Spójrzmy na produkty głównych konkurentów Sony, spójrzmy w jaką stronę idę i co proponują klientom... Wydaje mi się, że Yuga mniej więcej wpasowuje się w gusta zachodnich rynków i jeśli czegoś nie zepsują to może być całkiem dobrze.

Jedyne co mnie zastanawia to cena... bo coś mi się wydaje, że tym razem zakręcimy się w okolicach 3000 zł.

#4 OFFLINE   Dabronik

Dabronik
  • User
  • 234 posts
    • Time Online: 3d 12h 40m
  • Kraj::
  • Operator: Plus

Posted 12 November 2012 - 17:27

Mnie przeraża 5 cali w tym telefonie, na szczęście go nie kupię bo nie widzę potrzeby żeby mieć takie coś tylko do dzwonienia i smsowania.




0 user(s) are reading this topic